EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MMA ili Kickbox  (Read 23439 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mladi bilder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: MMA ili Kickbox
« Reply #10 on: March 28, 2009, 12:51:12 PM »
Po meni je MMA definitivno bolje, jer se sve tehnike uce a ako se dobro posvetis tom sportu mozes savladati skoro sve do perfekcije, ja sam jedno vreme trenirao MMA, cisto da znam nesto ako nedaj boze zatreba na ulici  :)
inace imam dosta ortaka koji treniraju MMA i neki od njih su jednako dobri boxeri kao i na parteru. Trojica se bas posvetila tom sportu da samo zive za trening i verujte mi udaraju dobro mazda cak i bolje nego mnogi momci koji treniraju kickbox, a na parteru su stvarno prejaki, gledao sam njihove treninge,skoro uvek se izvuku iz bilo kakve poluge i imaju i snagu i izdrzljivost.
To je sto se tice mog iskustva sa ortacima, a sto se tice svetskog nivoa, pa zamisli jednog uspesnog MMA borca npr. Fedor Emalianenko u ringu sa nekim kickbokserom, pa Fedor bi ga poderao, pojeo za dorucak  :)
Prema tome moja preporuka MMA svakako. ali trebas znati da je to jedan od nagrubljih kontaktnih sportova, kucaj na youtube MMA pa ces videti, pripremi se za krv i znoj

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: MMA ili Kickbox
« Reply #11 on: March 28, 2009, 12:56:42 PM »
sa druge strane ako kupis medveda i razvijes lep odnos s njim nema tog kikboxera ili boxera koji ce smeti da se kaci sa tobom  :yes:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Gagi

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 702
  • Gender: Male
Odg: MMA ili Kickbox
« Reply #12 on: March 28, 2009, 01:03:17 PM »
Ne tucite se, lepo se igrajte.
"There's no point trying to leave 'til you've learned all your Kung Fu."

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: MMA ili Kickbox
« Reply #13 on: March 28, 2009, 01:44:56 PM »
Quote
pa zamisli jednog uspesnog MMA borca npr. Fedor Emalianenko u ringu sa nekim kickbokserom

ali da se radi o borbi sa pravilima boksa i npr tu su fedor i tajson u ringu,kad je bio na vrhuncu karijere,ja bih uvek stavio pare na tajsona
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: MMA ili Kickbox
« Reply #14 on: March 29, 2009, 02:25:34 PM »
ali da se radi o borbi sa pravilima boksa i npr tu su fedor i tajson u ringu,kad je bio na vrhuncu karijere,ja bih uvek stavio pare na tajsona

Kvota na tajsona 1.10   :yes:

Offline mladi bilder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: MMA ili Kickbox
« Reply #15 on: March 30, 2009, 02:32:51 PM »
ali da se radi o borbi sa pravilima boksa i npr tu su fedor i tajson u ringu,kad je bio na vrhuncu karijere,ja bih uvek stavio pare na tajsona
to jeste ali ja sam mislio npr. staviti ih u ring i nek se bore kako znaju i kako hoce, a sudija da razdvaja kad bas zagusti  :evillaugh:
inace ovako za ulicu, najbolje je znati MMA

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: MMA ili Kickbox
« Reply #16 on: March 30, 2009, 02:35:28 PM »
ti ko da zivis u van damovim filmovima pa ce te napadati po parkovima i ulicama  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: MMA ili Kickbox
« Reply #17 on: March 30, 2009, 02:38:53 PM »
Quote
inace ovako za ulicu, najbolje je znati MMA

dzabe da si fedor ako se onaj drugi bavi streljastvom  :evillaugh:

al,ok to stoji,ali momak je to pitao iz sportskih razloga,a ne kako da se odbrani na ulici.Da je to pitao   :),najbolje da im preporucis krav magu,tu naucis kako da guras ljudima prste u oci i da cupas usi
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline mladi bilder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: MMA ili Kickbox
« Reply #18 on: March 30, 2009, 02:45:14 PM »
ti ko da zivis u van damovim filmovima pa ce te napadati po parkovima i ulicama  :lol:
:lol: :lol: :lol: nikad ne znas sta moze da  se desi  :lol:
 




al,ok to stoji,ali momak je to pitao iz sportskih razloga,a ne kako da se odbrani na ulici.Da je to pitao   :),najbolje da im preporucis krav magu,tu naucis kako da guras ljudima prste u oci i da cupas usi
mozda sam ipak previse gledao van damovih filmova u detinjstvu pa su izgleda se ostavili veliki trag u meni  :lol:
a sad ozbiljno, bio sam u situaciji da vidim tuču na ulici, i nije nimalo lepo

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: MMA ili Kickbox
« Reply #19 on: March 30, 2009, 08:11:13 PM »
:
bio sam u situaciji da vidim tucu na ulici, i nije nimalo lepo

To je zato sto nisi ucestvovao,ima to svoih cari ako je razlog valjan  :innocent: :innocent: :innocent: