EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ROLERI  (Read 217637 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline fskpzns

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: ROLERI
« Reply #90 on: September 11, 2008, 06:11:38 PM »
Reptil rolleri su ok za pocetak. Nisu djubre kao neki rolleri na koje mozes da naletis a nisu ni nesto specijalno. Veruj mi. Tek kad stanes na Rollerblade, Roces, K2, Solomon itd itd..... osetis razliku. Ja recimo nekad uzmem od druga Rollerblade Aero 90w. Nebo i zemlja kad uporedis te i moje Reptil TRex.

Medjutim mene ne privlaci speed skate. Dakle nije mi bas bitna brzina. Ja vise vezbam trikove. Trenutno sam u tom fazonu ali od sledeceg leta (2009) planiram da krenem i sa agressivom.

Nasao sam lepo mesto gde uvece posle 21h nema zive duse a asfalt nov novcijat. Dzada je duga skoro kilomater. Vezbam skokove, slajdove, okrete. Tockici su mi vec skoro unisteni...... pogotovo oba zadnja ali zato sam i uzeo osrednje rollere da me ne bude mnogo zao :-)

I jos jedna stvar. Tacno je da ce te sa losijim rolama brze da zatezete misice ali cete napatiti zglobove.

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: ROLERI
« Reply #91 on: September 11, 2008, 09:03:44 PM »
@fskpzns ... :hitself: kakvo ime...  :)
gde to lepo mesto?  :rolleyes01:
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline fskpzns

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: ROLERI
« Reply #92 on: September 11, 2008, 10:00:09 PM »
Mesto je na novom naselju. Onaj put paralelno sa Bulevarom vojvode Stepe. Ide od pruge (od Detelinare) pa skroz do zgrada u Mileve Maric. Ja licno vozam kod onog "Tus" marketa. Ima lep parking i tamo vezbam trikove koje skidam sa youtube-a. Na nekom od foruma sam i pozvao ljude da dodju ali se niko ne odaziva. Sve mrzi da dolaze. Kao da je Novi Sad ne znam koliko velik. Ranije sam isao na onaj novi Suboticki bulevar ali su ga sada raskopali pa sam isao na liman 4 na jedno igraliste. Inace sam sa nove Detelinare. Treba mi oko 10 minuta da dodjem do TUS marketa. Cak sam ponudio i moju garazu ako neko dolazi bajkom, da parkira kod mene pa odemo na voznju ali kao sto rekoh sve mrzi.

Offline fskpzns

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: ROLERI
« Reply #93 on: September 11, 2008, 10:02:20 PM »
U principu idem svako vece osim kad je kisa (evo i sad se spremam za rolanje). Ako mirisi na kisu a nije jos pala nosim ranac i u njemu kisobran a kod Tus marketa svakako ima i nadstresnica i klupa tako da covek moze i da se sakrije od kise a i moze da odmori. Idealno je mesto.

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: ROLERI
« Reply #94 on: September 12, 2008, 05:18:13 PM »
e,da,da,suboticki bulevar je dobar put za rolanje,a tamo na novom naselju,pa lepo je,a treba da se vrtim u krug,jel?  pa,ahaha...:lol: salim se
bila sam jednom na keju,uzaaas...uzaaas...los put,dosta rupe...kad ce ovo obnoviti?  :wallbash1:
znas,lepo se rolati na keju ispred Dunava gde nema automobila...super bi se provela... :yes:
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline fskpzns

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: ROLERI
« Reply #95 on: September 12, 2008, 05:30:38 PM »
Ako znas jos neko mesto kazi. Suboticki su unistili jer kopaju nesto. Ovo na naselju je preterano zato sto je asfalt ko led a kola na prste jedne ruke da izbrojis.

Kolko ja znam... kej je malo los..... dosta je mator asfalt.

Offline patak-ns

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: ROLERI
« Reply #96 on: October 17, 2008, 11:34:45 AM »
Jel bi mogao neko da mi kaze dali vredi ovo kupiti > http://www.reptile.co.yu/product.php?product_id=45 < ?
Konacno sam prestao da rastem pa ocu da kupim klizaljke koje cemi trajati duze vreme  :)
Ma da vidim da ima i skupljih meni 8500 nije malo para pa ipak da se raspitam  :rolleyes01:

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: ROLERI
« Reply #97 on: October 17, 2008, 03:57:32 PM »
reptile je kvalitetna stvar,dobra je,sto da ne? ako ti nije mnogo,kupi  :)
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline sszgo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 150
  • Gender: Male
Odg: ROLERI
« Reply #98 on: October 17, 2008, 11:16:50 PM »
eh evo i ja da se umesam malo u ovu temu...

vozim seba fr1, stil voznje freestyle ili urban ili slobodna voznja kroz grad...

kome treba savet bilo kakav o roskama neka pita...

i par slicica







Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Offline Pest

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: ROLERI
« Reply #99 on: October 24, 2008, 02:08:26 PM »
Mesto je na novom naselju. Onaj put paralelno sa Bulevarom vojvode Stepe. Ide od pruge (od Detelinare) pa skroz do zgrada u Mileve Maric. Ja licno vozam kod onog "Tus" marketa. Ima lep parking i tamo vezbam trikove koje skidam sa youtube-a. Na nekom od foruma sam i pozvao ljude da dodju ali se niko ne odaziva. Sve mrzi da dolaze. Kao da je Novi Sad ne znam koliko velik. Ranije sam isao na onaj novi Suboticki bulevar ali su ga sada raskopali pa sam isao na liman 4 na jedno igraliste. Inace sam sa nove Detelinare. Treba mi oko 10 minuta da dodjem do TUS marketa. Cak sam ponudio i moju garazu ako neko dolazi bajkom, da parkira kod mene pa odemo na voznju ali kao sto rekoh sve mrzi.

E, poz. Sve vreme (vec godinu dana), koliko dugo vozim rolere, pokusavam da skontam dobru stazu za voznju, skokove, slajdove etc., ali nista. Sve do sad. Odlazim ovih dana, cim sine sunce, da probam, a ti ako i dalje pozivas ljude i odlazis tamo, cimni pa da se nadjemo.