EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Tactical Krav Maga  (Read 20546 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline DareZmaj

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 225
  • Gender: Male
Odg: Tactical Krav Maga
« Reply #30 on: November 18, 2009, 12:32:01 AM »
Ne osporavam krav magu daleko od toga samo kazem da nije sve tako sjajno kao sto izgleda. Svaka vestina ima svojih mana. Kod gun disarminga prva i najvaznija stvar je skloniti telo sa polja vatre (namerno kazem polje jer ne mozemo znati koju  municiju napadac koristi) a tek zatim neutralisati napadaca. I jos jedna vazna stvar je da moramo poznavati rukovanje oruzjem, jer dzabe smo oduzeli pistolj ako ne umemo da ga koristimo ili otklonimo kvar(mislim na zaglavljeni metak ili na to da sarzer nije dobro usao ili slicno). Ne zelim da vas ubedjujem da sam ja u pravu ili da znam sve, daleko od toga samo necu da mislite da sam neki lik koji kritikuje bez osnove. I meni cesto govore da je jet kun doo bolji od wing chuna, ali svako ima pravo na misljenje na to se ne placa porez ;) u svakom slucaju nastavite da trenirate jer zivimo u opasnim vremenima i svako znanje je vredno narocito ovde na jugu. Pozdrav :thumbup1:
TRADICIONALNI Wing Chun Kung Fu klub KOSOVSKA MITROVICA
Pridruzi se i ti !!!!!!

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: Tactical Krav Maga
« Reply #31 on: November 30, 2009, 10:16:06 PM »
 Ako sam dobro razumeo TKM je usavrsen sistem Krav Mage? Nisam bas razumeo da li TKM moze da se trenira u Beogradu ili je to bio samo seminar?

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: Tactical Krav Maga
« Reply #32 on: December 01, 2009, 08:24:30 PM »
Ja sam VEOMA zainteresovan za tu IZRAELSKU vestinu! Zar moj avatar ne govori dovoljno?  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline varjaca

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Tactical Krav Maga
« Reply #33 on: December 02, 2009, 05:10:50 PM »
Bas bih voleo da treniram i naucim ovako jednu vestinu. Svidjaju mi se ovi vasi sutevi i ovo kad te vise njih napadne. Al ne zivim u BGu