EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dan Green  (Read 9153 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Dan Green
« on: November 26, 2012, 11:30:50 AM »
Ovaj decko je zasluzio temu, ovo je najbolje od njega:

Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Dan Green
« Reply #1 on: November 26, 2012, 03:36:34 PM »
Mnogo je mocan, bas je osvezenje sa svojim liftovima..A i izgleda brutalno


https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/555569_498261036857758_640675137_n.jpg
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Vule94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
Odg: Dan Green
« Reply #2 on: November 26, 2012, 08:09:54 PM »
Objavili su ovi iz Juggernaut tima mali prirucnik za deadlifting





Brandon Lilly, Chad Wesley Smith, Dan Green, Eric i jos neki lik govore o tome kako izgleda njihov trening za mrtvo dizanje, koje su najbolje vjezbe za lockout, koje za pocetak dizanje i slicno :D
Understand that PR's aren't given to you, they are earned through work, struggle and sacrifice.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Dan Green
« Reply #3 on: November 26, 2012, 08:27:36 PM »
Kad vidim ovo strongest kad neko napise za sebe a zna da nije tako  :wallbash1: Sve se to mahom vec zna, samo bi sad da prodaju knjigu pa se trude da sto vise iskomercijalizuju.Inace, jugg method deluje dosta dobro, ali traje dugo.Imao sam na umu da ga radim, ali me mrzi sad :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Stevcho

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 276
  • Gender: Male
Odg: Dan Green
« Reply #4 on: November 26, 2012, 09:15:43 PM »
Ja cu ga raditi ovo leto kad odem kuci, sve sa plyo i kondicijom, samo da pribavim potrebne stvari (tj. da mi neko izvari prowler  :D )
Ja sam radnik na pilani zemo
s motorkom bi ko međed zadremo

Offline Vule94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
Odg: Dan Green
« Reply #5 on: November 26, 2012, 10:09:57 PM »
Al bas kad pogledas na Juggenaut Method, jedan mjesec 10s, drugi mjesec 8s, treci mjesec 5, cetvrti mjesec 3s, a ja bih htio SVE sad odmah :D Bojim se to uopste zapocinjati bojim se da ce dosaditi a onda se mogu pokajati sto sam bez veze potrosio vrijeme.... zato 5/3/1 od nove godine cim zavrsim ovaj mjesec i decembar sa madcowom pa barem jednu godinu ga se drzati :D
Understand that PR's aren't given to you, they are earned through work, struggle and sacrifice.

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: Dan Green
« Reply #6 on: November 26, 2012, 10:17:05 PM »
Nigde se ne zuri, a nesto probati puno vredi. Sam sport je takav na duge staze.
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline Vule94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
Odg: Dan Green
« Reply #7 on: November 26, 2012, 10:38:20 PM »
Da da, sto kazu nije sprint nego maraton, a opet kad pogledam radio sam 7 mjeseci 3 dana sedmicno cijelo tijelo (na foru strong lifts i starting strenght) mada je bila pauza izmedju od 2 mjeseca, al opet cudim se sam sebi kako sam uopste kako sam izdrzao da ostanem na istom programu tako dugo, vjerovanto sto mi je kao pocetniku davalo predobre rezultate za kratko vrijeme, ali sve mi se cini da se toj pocetnickoj brzoj progresiji blizi kraj tako da moram preci na nesto drugo od nove godine... jeli iko isprobao 531 koliko dugo i kakve je rezultate davao, citao sam svakakve kritike i lose i dobre a ipak bih volio da cujem od nekog ko je to vec probao :D
Understand that PR's aren't given to you, they are earned through work, struggle and sacrifice.

Offline Fat Dragon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1032
  • Gender: Male
Odg: Dan Green
« Reply #8 on: November 26, 2012, 10:52:27 PM »
Ja sam radio 531 nekih 7 mjeseci u komadu.Za to vrijeme SQ i DL su skočili preko 20 kg.BP i MP manje ali su napredovali.Tako da 531 fercera.
Radio sam i Madcow ali sam progres morao korigovati na dolje i prekinuo nakon 8 sedmica.Jesam napredovao ali nadam se da neću izazvati bijes , mislim da isti nije za naturalca.
Htio bih probati Smolova ali mi filip ne da , kaže ajde bježi mali nije to za tebe. :whistling
Neka osjećaj bude s tobom.
Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad.Tu Bukas ko kanda bilduje.

Offline Vule94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
Odg: Dan Green
« Reply #9 on: November 26, 2012, 10:58:45 PM »
Ma Madcow je vise za pocetnike, ide sedmicna progresija tako da za nekog ko je vec na velikim tezinama to ne pali vise... Ja ako budem probavao Smolov koji traje oko 3 mjeseca ako se ne varam, radicu ga samo pod uslovom da imam obezbedjeno para za barem 5 hiljada kalorija dnevno za ta tri mjeseca i da nemam nekih drugih obaveza da mi oduzimaju puno vremena... A ovako na faxu pola dana, onda slaba hrana.... prc ne ide to tako  :dunno:


Koji si assistance template korisito za 531?
Understand that PR's aren't given to you, they are earned through work, struggle and sacrifice.