EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: GPA Backi Petrovac 6.7.2013.  (Read 12457 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fat Dragon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1032
  • Gender: Male
Odg: GPA Backi Petrovac 6.7.2013.
« Reply #10 on: July 07, 2013, 08:47:12 AM »
Pa derane , kako si prošao?
Neka osjećaj bude s tobom.
Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad.Tu Bukas ko kanda bilduje.

Offline rope

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 224
  • Gender: Male
Odg: GPA Backi Petrovac 6.7.2013.
« Reply #11 on: July 07, 2013, 09:37:18 AM »
Ma onako, 225,120,290... Nemam snage sad da pisem , valjda ce loshmi da napise detaljan izvestaj kad dodje k sebi  :lol:
Blood , sweat , tears and body fat

Offline bench zox

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 287
  • Gender: Male
Odg: GPA Backi Petrovac 6.7.2013.
« Reply #12 on: July 07, 2013, 09:49:24 AM »
Bravo Rope,sjajni rezultati.Koji si bio u juniorima?Hoce li biti istaknuti rezultati?

Offline Fat Dragon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1032
  • Gender: Male
Odg: GPA Backi Petrovac 6.7.2013.
« Reply #13 on: July 07, 2013, 09:53:14 AM »
@rope
Jel to novi rekord na benču? :evillaugh:
Lijepo nema šta. :clap: :clap: :clap:
Neka osjećaj bude s tobom.
Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad.Tu Bukas ko kanda bilduje.

Offline rope

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 224
  • Gender: Male
Odg: GPA Backi Petrovac 6.7.2013.
« Reply #14 on: July 07, 2013, 09:58:48 AM »
Ta hvala  :)
prvi u juniorima , i valjda drugi u openu , sad ne znam tacno u cemu , diplome su mi jos u autu  :)  rezultate ce valjda postaviti Opavski
E moj Zmaju,totalno dominiram na benchu  :lol: 130 odletelo sa grudi , al slab triceps , jbm ga....
Blood , sweat , tears and body fat

Offline losmi88

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 281
  • Gender: Male
Odg: GPA Backi Petrovac 6.7.2013.
« Reply #15 on: July 07, 2013, 10:12:07 AM »
Oj :)
Sudjenje me tol'ko smorilo da sam razmisljao da odustanem od takmicenja pre nego sto sam dosao na red. Snimci su mi kod drugara svi, ici cu za koji sat kod njega pa cu kaciti sve redom. Ljupku trema jako sjebala, a i sipke na zagrevanju i na platformi nisu bile iste. Sipka na platformu je toliko izlizana da se ne vide prstenovi uopste, mene sjebalo to na mrtvom, a bench sam na kraju skontao da sam sve closegripovao.
Ljupka zavrsila sa 105/50/132.5, za cucanj mi je najzalije. Mrtvo je zakljucala 140, i otvorilo joj levu saku i tresnulo dole, pa nisu priznali, normalno. Pauzu na benchu nismo trenirali uopste, a pauza je bila . duga. Mrtvo je evropski Gpa rekord, prosli je bio 120, ovih 140 bi verovatno bio rekord univerzuma sto Bukas kaze  :evillaugh:  Takodje je bilo neregularnosti oko prozivanja, za prvi cucanj je Ljupka bukvalno trcala u bandazama do sipke, zato sto je covek (Paulini) 3 puta citao redosled kako je trebao biti (dve devojke, Laura(Rokajeva takmicarka), pa Ljupka), da bi Rokaj prisao nesto da mu kaze, i ovaj promeni redosled u roku od 10 sekundi, dok nisam ni poceo da joj motam bandaze. Carski sam ga iznapusavao, i po pogledu sam skontao da zna da je zasro. I generalno je bilo problema oko tog prozivanja, vise puta se desavalo da prozovu nekog preko reda dok nije ni blizu spreman. Malu Marinu npr nisu stavili uopste na spisak za bench, a i kad su je stavili, nakaradno su je prozvali, pa umalo da joj istekne vreme.
Ja zavrsio sa 205 (jedno 10cm dublje nego sto inace radim), 117.5, 230. Ovaj "duboki" (za mene :D) cucanj me je toliko iscrpeo, da sam pretegao oba lista, i pripoja zadnje loze kod kolena. Do mrtvog me vec uhvatila upala listova, zadnje loze, i donjih ledja.  Saljem bas Milanu juce poruku, ako juce nisam fasovao diskus herniju, necu nikad  :lol: 
Mali Dusan izdominirao, uzeo sve zive medalje i pehare sto je mogao, zavrsio sa 157.5/115/185 (valjda, nisam 100% siguran, provericu), sa 66kg TM. Marina i Ljudmila radile Push/pull.  Ljudmila 55/110, Marinica 45/100. Ljudmila zakljucala 60, ali je sipka malo krivudala pa nisu priznali. Marina je imala i vise, nego je 2 puta poranila sa dizanjem, pre press komande.
Glavna zamerka, sto se mene tice, je drugacija sipka na platformi. I ova dvojica iz Finske, sto su sudili, su jezivi drkaci penisa. Meni npr nisu priznali ovih 117.5, jer sam kao spustio na stomak. Ja odneo snimak da im pokazem, i pitam zasto mi nije priznato, sta ne valja, i on mi kaze :"I don't know" i pocne da se smeje, pa su promenili odluku. Ovaj cucanj od Maki cak mislim da su priznali da ne bi bomboutovala, kao sto su i Ljupki priznali 105, na istu foru, jer su gomilu momaka srusili zbog cak dubljih cucnjeva. Ja sam bukvalno radio dokle god mogu fizicki da se spustim, i opet mi je jedan finac na svim cucnjevima palio crveno svetlu ('ebem ga u usta). Do kraja takmicenja sam mislio da mi je to crveno palio onaj jedan covek sto vodi ove momke iz Kikinde, posto je i on ulazio da sudi, i gledao sam ga popreko ceo dan, da bih na kraju skontao da sam magarac, i da mi je covek u stvari prevrtao ocima zato sto mu je jasno bilo da ova druga dvojica drkaju bezveze.
Na kraju Ljupka prva u openu i juniorkama, i relativno najjaca takmicarka. Ja drugi iza Rokaja u kategoriji do 90. Jes' da nije toliko bitno, al' eto da napomenem.
Jako mi je drago sto sam upoznao bracu Berat. Obojica imaju zverski DL. Hvala im sto su mi pozajmili puder, za DL. Rope izgrindovao 290 DL like a boss na kraju. U toku lifta sam u jedno 3 navrata pomislio da ce odustati, ali nije :)
Okacicu snimke malo kasnije.
Valjda nisam nesto zaboravio  :lol:

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: GPA Backi Petrovac 6.7.2013.
« Reply #16 on: July 07, 2013, 10:26:36 AM »
prvo da čestitam i zahvalim na izveštaju... :)


na osnovu ovih Makinih snimaka vidim da su baš bili zeznuti sa pravilima, pauza na benču je preduga za raw, ako se već pravi pauza trebalo bi da bude toliko kratka tek da nije tng i odbijanje šipke a ne treniranje strogoće i prizivanje povreda...
dubina je regularna i za IPF, ne znam šta izvode? :crazy:
mislim, ako su dublje od ovoga poništavali, onda stvarno nemam reči...


kako god bilo, dobri rezultati za prvi put, kačite snimke kad ih se dokopate... :)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: GPA Backi Petrovac 6.7.2013.
« Reply #17 on: July 07, 2013, 10:30:56 AM »
To valjda da pokazu autoritet I strogocu. Dubina onog cucnja je vise nego idealna. To sa izlizanim sipkama mi nije jasno,kao da nemaju gram mozga,pa ne znaju da sipka treba da bude nazubljena.

Sent from my PMP5580C using Tapatalk 2
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline DeathOrGlory

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 510
  • Gender: Male
Odg: GPA Backi Petrovac 6.7.2013.
« Reply #18 on: July 07, 2013, 10:31:26 AM »
Milose cestitam, brate moj to je sjajan rezultat!
Sometimes standing for what you believe means standing alone.

Ciljevi za 2013: biti jaci nego u 2012.

Offline aleksandar84

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 445
  • Gender: Male
Odg: GPA Backi Petrovac 6.7.2013.
« Reply #19 on: July 07, 2013, 10:33:21 AM »
cestitam ljudi  :clap:

sto li su mrsili muda sa sudjenjem?