EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Osmo svetsko cudo :)  (Read 6106 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Osmo svetsko cudo :)
« on: January 08, 2008, 12:29:50 PM »
Decko se zove Magnus Önerud,dolazi iz Svedske,ima svega 21 godinu,bavi se powerliftingom,trenira od svoje 14. godine.
Vise puta  sampion Svedske, Nordijskih zemalja...Momak je toliko jak za nepoverovati,sve vezbe izvodi perfektno,a izgleda kao moze jos najmanje 10 kg da stavi na te kilaze,ne oseca tezinu. Postavio je juniorski rekord u triatlonu (bench press,deadlift,squat) i to cak 961kg
Ovo je direktan link,idite desnim klikom na njega pa save target as i sacuvajte na svoj hard disk.Ima 13mb.

Magnus
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Osmo svetsko cudo :)
« Reply #1 on: January 08, 2008, 02:47:32 PM »
A uu.... da li treba sta reci ?! :clap: :clap: :clap:


Milane vidis sta se radi u 21. godini ....a ne ko ti ....  :evillaugh: :evillaugh: :lol:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Osmo svetsko cudo :)
« Reply #2 on: January 08, 2008, 02:49:56 PM »
moj triatlon je za sad nesto manji od 500kg.
a tvoj?  :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Osmo svetsko cudo :)
« Reply #3 on: January 08, 2008, 04:20:35 PM »
A sto zovete triatlon kad se to u sportu koji se zove powerlifting zove total? :D

Meni je najzanimljivije da je njemu raw cucanj, odnosno bez odela, samo sa bandazama i pojasom oko 250 kg. Decko je izvukao preko 140 kg iz jednoslojne opreme koja je dozvoljena u IPF-u...

Tako bar kaze Ninja, momak sa hr. foruma, a ja mu verujem.

I zanimljivo mi je vrlo to kako je gradjen. 106 kg ima, a dosta visok. Nista preterano, pri tome nije debeo, ali je sasvim pristojno zaliven. Nista pretenciozno, ne bi ga primetio na ulici...a covek ozbiljan sportista. :)
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Osmo svetsko cudo :)
« Reply #4 on: January 08, 2008, 04:23:37 PM »
Eto,razbio je predrasude o tome kako visoki ljudi ne bi trebali da rade deadlift
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Osmo svetsko cudo :)
« Reply #5 on: January 08, 2008, 04:25:46 PM »
meni nema "save target as" ima samo ono save link as... a to mi netreba .. tako da zna li neko zbog cega je to tako ? koristim Firefox

edit

aha.. nashao sam nacin ... samo "open in new tab" on otvara neko vreme , i odjednom ti se popupuje default player i krene video tako da.. stvarno svaka mu cast :p
« Last Edit: January 08, 2008, 06:01:51 PM by Tanja »

Offline Dijana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 243
  • Gender: Female
Odg: Osmo svetsko cudo :)
« Reply #6 on: January 08, 2008, 04:42:03 PM »
kosuta ides na "save link" preko mozille
Fabricando fit faber, age quod agis.

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Osmo svetsko cudo :)
« Reply #7 on: February 01, 2008, 01:26:13 AM »
A sto zovete triatlon kad se to u sportu koji se zove powerlifting zove total? :D

Meni je najzanimljivije da je njemu raw cucanj, odnosno bez odela, samo sa bandazama i pojasom oko 250 kg. Decko je izvukao preko 140 kg iz jednoslojne opreme koja je dozvoljena u IPF-u...

Tako bar kaze Ninja, momak sa hr. foruma, a ja mu verujem.


Krlo to kako je gradjen. 106 kg ima, a dosta visok. Nista preterano, pri tome nije debeo, ali je sasvim pristojno zaliven. Nista pretenciozno, ne bi ga primetio na ulici...a covek ozbiljan sportista. :)


Ako na HR forumu procitate nesto - moguce je osim ako ne kaze RIDICK.
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: Osmo svetsko cudo :)
« Reply #8 on: February 01, 2008, 12:12:31 PM »
Al se sprda ovaj baja nije mu dobro znaci!!! :clap: :wow:
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Osmo svetsko cudo :)
« Reply #9 on: August 28, 2008, 06:38:28 PM »
Odlican!!!
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."