EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mrtvo dizanje  (Read 137162 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #170 on: June 24, 2009, 06:18:48 PM »
Znaci, nema spavanja noc pre napada na rekord i obavezno burek za dorucak :evillaugh:

Evo ona dva obecana snimka (ne obracajte paznju na ometajuce faktore, tako je stalno) pa recite sta ne valja... ako nista, mislim da je bar malo pravilnije od ovog gore sto je Igy postavio :wow:



#15 Vince Carter

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #171 on: June 24, 2009, 06:31:26 PM »
Slusaj,ovo je za tebe igra i nikakvog specijalnog zapinjanja ili tehnike nije bilo,jer je ovo prelako za tebe.

Da ne pricam o tome da je dohvatna visina sa ovim setom tegova barem 5 cm niza od olimpijskog seta,a uz to si radio prvo u papucama,a onda u potpuno neadekvatnim patikama,bez pojasa i bandaza...

Lako i prelako je ovo bilo.

Kad budes zapinjao ,javi se da vidimo taj snimak. :yes:


Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #172 on: June 24, 2009, 11:19:55 PM »
Pa dobro, neka bude da je bilo lako a prelako svakako nije. Zapravo, u ledjima ima jos dosta rezerve ali hvat mi je malo kritican. Cak mislim da je bolje da radim golim rukama nego sa sundjerima... oni mi pomazu na mnogim vezbama ali na mrtvom bas i ne...

Sto se tice tegova, ima u teretani i onih velikih tankih (isto od 20kg) ali sam stavljao ove manje a deblje bas iz razloga da bih se vise spustao dole. Za papuce nemam neko posebno objasnjenje, stalno vezbam u njima kad je lepo vreme...

Bice uskoro tovarenje vecih kilaza pa cu se javiti. Krivo mi je zbog noge jer sam hteo da napadnem 200 i na cucnju ove godine ali dobro, bice jednog dana :)
#15 Vince Carter

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #173 on: June 25, 2009, 01:10:19 PM »
sazuj se,radi  bos,samo gledaj da nije klizavo,stavi 20ice,ako vam, ne daju kredu u teretani,nadji neki malo vise oronuo zid koji je okrecen i tu istrljaj ruke  :lol:

tehnika dosta losa,ali bice bolje..sipka uz noge,vise u cucanj,ukljuciti kvadriceps vise pa ce i tezine ici gore.kao sto rece aragorn ovo ti je dosta lagano..ti kazes i nije bas,al zaboravljas da pricas sa covekom koji razmislja na pl nacin..znaci,u odnosu na to kako bi kec trebalo da izgleda-ovo deluje lagano
pre nego sto natovaris kilaze,molim te poboljsaj tehniku..,delujes mi kao gotivan lik,pa da se ne sjebes,a i necu imati sa kim da zajebavam cronalda  :lol:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #174 on: June 25, 2009, 02:01:31 PM »
pa ti se igras sa ovim!!!! :yes:


Quote
a i necu imati sa kim da zajebavam cronalda

i da jedem burek  :lol:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #175 on: June 25, 2009, 02:15:05 PM »
za burek uvek mogu tebe da zovem  :lol: :lol:
a da,i za palacinke sa sladoledom  :lol:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #176 on: June 25, 2009, 02:18:45 PM »
nikad nisam jeo palacinke sa sladoledom..ali sa nutelom i visnjama mmmmmmmmmmmm

a sto se sladoleda tiche zna se ko najbolje pravi..zar ne Aragorne  :lol:


a i brazilski kup je mmmmmmmmmmmmmmmmmm

da ne bude depilacija brazilska   :lol: :lol: :lol:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #177 on: June 25, 2009, 02:20:17 PM »
Ma ovo je skroz fensi teretana, dole neki laminat, nema bacanja tegova, sve cisto... mislim, ja sam daleko od nekog hardkor vezbaca ali valjalo bi da ima neka podloga za mrtvo, bar strunjaca... Ovo za papuce i spustanje vise u cucanj cu probati da poslusam.

P.S. CRonaldo je svetski megacar ali se zestoko pokopao oko obozavanja Binaisa i sad nema nazad :lol: Jedino sto nikad necu smeti da krocim nogom u Futog inace ce da me utepa najstrasnije ;D
#15 Vince Carter

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #178 on: June 25, 2009, 02:21:52 PM »
Quote
nikad nisam jeo palacinke sa sladoledom..ali sa nutelom i visnjama mmmmmmmmmmmm

kako se ne secas one veceri kad je dragana pravila  :evillaugh: :evillaugh: :lol: :lol:

moracemo da cistimo ovu temu  :yes:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #179 on: June 25, 2009, 02:46:01 PM »
cisti..ali sam se sad setio  :blush:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."