EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mrtvo dizanje  (Read 137071 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Vule94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #400 on: September 17, 2013, 08:02:54 AM »
Erik i Urbank



Understand that PR's aren't given to you, they are earned through work, struggle and sacrifice.

Offline lumen

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #401 on: September 29, 2013, 11:05:56 AM »
Evo ga moj pokusaj sa 100 kg,pa govorite sta ne valja

Offline Zoran J.

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 101
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #402 on: September 29, 2013, 03:26:47 PM »
Trenerka i mrtvo ne idu nikako, donja ledja nemaju luk, ne ubacujes kukove uopste, ramena ti idu preko sipke ... To je ono sto ja vidim, a ni ja nisam bajan u toj disciplini.

Offline NikolaRuzic

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #403 on: October 02, 2013, 07:42:11 PM »
Ako moze neko da mi kaze kako da popravim ovo da ne dizem odmah dupe.Sve kritike dobrodosle.Evo snimka


Offline Vule94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #404 on: October 02, 2013, 08:17:24 PM »
Ojacati noge i guzove
Understand that PR's aren't given to you, they are earned through work, struggle and sacrifice.

Offline ray

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 232
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #405 on: October 03, 2013, 04:28:13 AM »
Ako moze neko da mi kaze kako da popravim ovo da ne dizem odmah dupe.Sve kritike dobrodosle.Evo snimka



Pogledaj neke klipove na YT kako se radi, tehniku kod tebe ne vredi popravljati pojedinačnim predlozima jer u kompletu ništa ne valja, baci pogled na:
He who sweats more in training, bleeds less in battle.

Offline NikolaRuzic

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #406 on: October 03, 2013, 05:43:02 AM »
Ma nagledao sam se takvih klipova al dzaba,problem je sto slabo znam engleski pa malo sta razumem.Mozda je problem u slabim nogama kao sto rece gnjurac,posto deadlift mi je 180 a cucanj 135?e da, kad pocinjem da dizem jel samo guram nogama o pod ili treba i odmah kukove napred da guram?Znam ono svugde kazu kad teg dodje do kolena tek onda kukove guram ali sam mislio posto meni dupe odma ode gore pa da ne treba mozda odmah na guram kukove napred?Nadam se da ste razumeli :D

Offline Zoran J.

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 101
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #407 on: October 03, 2013, 10:51:45 AM »
Sipku bukvalno vuci uz cevanicu i probaj da dupe zabacis u nazad tj kao da hoces da sednes. Ne brini neces pasti bas zbog sipka-cevanica veze. Pocetno odvajanje uradi pomocu leg drajva tj zabij pete (ne bukvalno) u patos i guraj. Kad ti sipka dodje oko kolena tad ubaci kukove unutra (kao kad "*ebes"). To ti je najslikovitije sto ti ja mogu objasniti. Plus grudi drzi gore tj isprsi se i to bi trebalo biti to.

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #408 on: October 03, 2013, 01:22:20 PM »
Mora mu biti jači squat i GM i biće i ostalo bolje
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..

Offline NikolaRuzic

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #409 on: October 03, 2013, 04:13:10 PM »
Hvala,uglavnom znam kako i sta teorijski al kad treba da radim zadnju seriju ode sve u ku**c  :pullhair:
A za GM radio sam ga 2,3 puta i nista nisam osecao da mi rade donja ledja al sam dobio upalu u zadnju lozu  :) E da gledao sam neki klip andy boltona i u njemu pise ''abs braced thoughout'',jel to znaci da se stegnu trbusnjaci ili da se vazduh uzme u stomak,i da li je obavezno da vazduh uzmem pre nego sto se spustim ili mogu i kad uvatim sipku?I jos nesto u ovom klipu sto pricu ja neprimecujem razliku izmedju prvog puta i drugog,u cemu je fora za sta prica?