EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mrtvo dizanje  (Read 137045 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #100 on: September 27, 2008, 01:47:56 PM »
haha probaj da uradis pola onog treninga  :lol:


Gde da ga nadjem, jel moze linak?
#15 Vince Carter

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #101 on: September 27, 2008, 02:00:12 PM »
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline munja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 294
  • Gender: Male
  • Live to ride-Ride to live
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #102 on: September 27, 2008, 05:10:27 PM »
 ;)
   Za mene je ova vježba otkad sam je počeo raditi,a nisam odavno nekako postala izazov što je više radim, i sve me vuče da stavim još tegova,pa sam zbog toga i postavio ovakvo pitanje ,a poslije nje sutradan se osjećam sjajno,ali tek oko podneva,(vrat,trapezi,tricepsi,zadnja loža,butine ),sve žari kako se pomaknem a to volim,e sad jeli to dobro ili nije ne znam,ali moje mišljenje je da da,pošto smatram da sam napravio nešto u svezi same vježbe.ps.Nemojte zamjeriti možda je to već bilo ali me zanima zašto ili dali mora jedna ruka da ide odozdo(pothvat),a druga odozgo,dali je to radi lakšeg izvođenja vježbe ili nešto drugo. :dunno:

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #103 on: September 27, 2008, 05:18:28 PM »
;)
   Nemojte zamjeriti mozda je to vec bilo ali me zanima zasto ili dali mora jedna ruka da ide odozdo(pothvat),a druga odozgo,dali je to radi lakseg izvodjenja vjezbe ili nesto drugo. :dunno:
to se radi zbog cvrstine hvata,ali nije obavezno


Uploaded with ImageShack.us

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #104 on: September 27, 2008, 06:24:22 PM »
sipka ima tendenciju da se rotira pa i da ispadne iz ruke, da sklizne
over & out

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #105 on: September 27, 2008, 10:06:44 PM »
strip u nastavcima  :)

a kad uhvatis sa dve ruke razlicito, smer rotacije sipke je u obe ruke razlicit pa joj to ne da da se "odkotrlja".  :)
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #106 on: September 27, 2008, 11:25:13 PM »
;)
   Za mene je ova vjezba otkad sam je poceo raditi,a nisam odavno nekako postala izazov sto je vise radim, i sve me vuce da stavim jos tegova,pa sam zbog toga i postavio ovakvo pitanje ,a poslije nje sutradan se osjecam sjajno,ali tek oko podneva,(vrat,trapezi,tricepsi,zadnja loza,butine ),sve zari kako se pomaknem a to volim,e sad jeli to dobro ili nije ne znam,ali moje misljenje je da da,posto smatram da sam napravio nesto u svezi same vjezbe.ps.Nemojte zamjeriti mozda je to vec bilo ali me zanima zasto ili dali mora jedna ruka da ide odozdo(pothvat),a druga odozgo,dali je to radi lakseg izvodjenja vjezbe ili nesto drugo. :dunno:

To sto osecas je sasvim normalno!
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline munja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 294
  • Gender: Male
  • Live to ride-Ride to live
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #107 on: September 28, 2008, 04:25:24 PM »
To sto osecas je sasvim normalno!

 @Mr.x- Hvala prika,ja sam se i nadao takvom odgovoru.
@Ted Arcidi-Da i to sam pretpostavio,ali me malo zbunjuje što neki rade sa hvatom istim ili "odozgo",ili sa pothvatom sa obe ruke istu tu vježbu,ali sa manje kila. ;) ;)Da to nije ono Rumunski i koji ono drugi stil ,ne znam sad? :innocent:

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #108 on: September 29, 2008, 07:49:57 PM »
@Mr.x- Hvala prika,ja sam se i nadao takvom odgovoru.
@Ted Arcidi-Da i to sam pretpostavio,ali me malo zbunjuje sto neki rade sa hvatom istim ili "odozgo",ili sa pothvatom sa obe ruke istu tu vjezbu,ali sa manje kila. ;) ;)Da to nije ono Rumunski i koji ono drugi stil ,ne znam sad? :innocent:

Da rumnsko mrtvo dizanje......vise za zadnju lozu.....
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline r3d

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: Mrtvo dizanje
« Reply #109 on: November 15, 2008, 07:09:05 PM »
Ovako NE raditi deadlift


<3 Training