EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nas chat  (Read 225553 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vule94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
Odg: Nas chat
« Reply #1980 on: March 24, 2014, 08:37:10 PM »
ako ne znas sta je dobro, znas sta je skupo  :innocent:
Understand that PR's aren't given to you, they are earned through work, struggle and sacrifice.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Nas chat
« Reply #1981 on: March 24, 2014, 08:38:53 PM »
Vjerovatno cu se time i voditi.  :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Nas chat
« Reply #1982 on: March 25, 2014, 12:59:53 PM »
zavisi šta ti je dostupno tamo, ne znam odakle sve može da se naručuje... ako naručuješ sa Goodlifta (http://goodlift.cz/nabidka.asp?lan=en&group=2&sc=0,787059879870351), sa ovim Titanuim nemaš greške... za ove nove (Signature gold) ne znam kakvi su ali cena kaže da su dobri :rolleyes01:
u principu, koje god da uzmeš nećeš mnogo pogrešiti, za naše potrebe su ok maltene svi...


e sad, nezgodno je što na Goodliftu na bandaže od 25e plaćaš još i dostavu 15e... ne znam odakle još može da se naruči a da shipping bude prihvatljiv, ali možeš npr. da pogledaš i na ebay-u recimo...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Nas chat
« Reply #1983 on: March 25, 2014, 01:16:52 PM »
 Zar ti vec nisam napisao za ispostavu inzera u nemackoj?

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Nas chat
« Reply #1984 on: March 25, 2014, 01:35:29 PM »
Jesi.

Quote
Tenssa, posto vidim da ides cesto u Nemacku..Ima inzer ispostavu tamo, oni inzer gripper su odlicni.

Vidjecu kako to ide sa narucivanjem. Ja sam mislio da nema vec neka radnja u Hamburgu u koju mogu odmah otici i kupiti direktno.

Edit:
Upravo procunjah i nasao neku online radnju koja radi dostavu po DE.

http://www.powersportz.de/powerliftingartikel_bandagen.htm
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline ArnoldStrongman89

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 163
  • Gender: Male
Odg: Nas chat
« Reply #1985 on: March 25, 2014, 02:21:22 PM »
Da vas pitam nešto. Ima li smisla koristiti te bandaže, wrapse ako se nećeš takmičiti (bar ne u skorije vreme) ili ako se takmičiš ali u raw bez wrapsa? Jer, ajde, recimo da dodaju nekih 15-20kg, ali ne vidim kako mogu da ti ''unaprede'' čučanj, jer tih 20kg ne dižeš ti nego oprema, tako da mu na kraju dodje na isto.

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Nas chat
« Reply #1986 on: March 25, 2014, 05:30:35 PM »
brate, ja tebe ništa ne kontam... na ovo prvo pitanje, da li ima smisla koristiti bandaže ako se ne takmičiš, ti sam proceni da li ti trebaju, kako to neko može da zna??
isto pitanje može da se postavi i da li ima smisla koristiti pojas ako se ne takmičiš... da li ga koristiš i ako da zbog čega ako se ne takmičiš?


ali ne vidim kako mogu da ti ''unaprede'' čučanj, jer tih 20kg ne dižeš ti nego oprema

čučanj najviše napreduje radom a ne bandažima, pojasom i sl...

Offline Fat Dragon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1032
  • Gender: Male
Odg: Nas chat
« Reply #1987 on: March 25, 2014, 05:45:58 PM »
Moglo bi se pitati , ima li smisla raditi čučanj uopšte ako se ne takmičiš? :lol:
Neka osjećaj bude s tobom.
Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad.Tu Bukas ko kanda bilduje.

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Nas chat
« Reply #1988 on: March 25, 2014, 05:53:18 PM »
hahaha bravo Zmaju :lol:

Offline ArnoldStrongman89

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 163
  • Gender: Male
Odg: Nas chat
« Reply #1989 on: March 25, 2014, 06:22:57 PM »
Šta nije jasno? Moj osnovni stav je da ti bandaža neće popraviti čučanj, može ti pomoći samo da digneš veću težinu, i to samo zbog njih. Prvi deo pitanja ima i deo u zagradi, dakle ne ako se nećeš takmičiti uopšte nego u skorije vreme. Zašto sam to napisao, čisto ako se takmičiš opremljen da pred takmičenje počneš da se navikavaš na rad sa njima. Drugi deo ne može biti jasniji, ako se takmičiš raw, kakvog onda smisla ima koristiti ih, jer ne unapredjuju performanse kada čučnjavaš bez njih, već samo sa njima.
Pitanje ''zbog čega?'' se može primeniti i na sopstveni život, ali moje pitanje je prilično specifirano.

Ergo, sad je na vama da mi oborite tvrdnje.