Trening > ::Powerlifting & Strongman::

Prelaz iz bb u pl - i osnovno o pl

<< < (20/20)

Mirkes:
Vidim spam cveta :boxed:

milanmladenovic:
ljudi danas sam probao cucanj sa nesto ozbiljnijim tezinama pa dok ne stignu snimci ja cu pokusati da vam opisem tehniku cucnja sa mog danasnjeg treninga.evo, ovako:namestanje pod sipku, sipka negde izmedju gornjih trapeza i zadnjeg ramena, ledja prava i stegnuta, sipku otkljucavam kolenima, napravim korak unaz ad noge sire od sirine ramena, stopala blago u stranu,kukovi blago unazad, znaci blagi pretklon, sledi otkljucavanje kolena i lagani cucanj blago ispod paralele, uz eksplozivno podizanje iz cucnja, samo mi je mali problem da sa vecim tezinama bacim teziste na pete,ali mislim da ce se to brzo ispraviti.e sad voleo bih da mi na osnovu ovog opisa date neke komentare, a u skoro ce i snimci.pozdrav

Milan J:

--- Quote from: milanmladenovic on August 22, 2008, 03:55:39 AM ---ljudi danas sam probao cucanj sa nesto ozbiljnijim tezinama pa dok ne stignu snimci ja cu pokusati da vam opisem tehniku cucnja sa mog danasnjeg treninga.evo, ovako:namestanje pod sipku, sipka negde izmedju gornjih trapeza i zadnjeg ramena, ledja prava i stegnuta, sipku otkljucavam kolenima, napravim korak unaz ad noge sire od sirine ramena, stopala blago u stranu,kukovi blago unazad, znaci blagi pretklon, sledi otkljucavanje kolena i lagani cucanj blago ispod paralele, uz eksplozivno podizanje iz cucnja, samo mi je mali problem da sa vecim tezinama bacim teziste na pete,ali mislim da ce se to brzo ispraviti.e sad voleo bih da mi na osnovu ovog opisa date neke komentare, a u skoro ce i snimci.pozdrav

--- End quote ---

1. Otvori svoj topc o treningu, da ne smaramo uvde
2. ...otkljucavas kolena, jebes pretklon, dupe ide unazad pa na dole, kolena ne mrdaju napred. Stav malo siri od ramena.

Boky_LA:
verovatno je los topic za pitanje.. al mogu li preko ovog sajta da posaljem poruku nekom ? kao neku instant a ne email etc.. ?

BadB:
Ne znam da li sam dobro shvatio pitanje,mozes na pm... ;)

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version