EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pure Strength 1989  (Read 2092 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Pure Strength 1989
« on: April 23, 2013, 01:52:27 PM »


Koliko je pre bio drugaciji SM sport u odnosu na danas.
Par losih procena i mogucih povreda a zatim neverovatan nesportski potez Kazmajera,ispao je toliko djubre da sam se iznervirao dok sam gledao.Plus je mogao da ubije svog partnera.Totalno me je razocarao.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Stevcho

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 276
  • Gender: Male
Odg: Pure Strength 1989
« Reply #1 on: April 23, 2013, 04:22:50 PM »
Steta sto OD Wilson nije osvojio nijedno takmicenje, prejak je covek bio.
Ja sam radnik na pilani zemo
s motorkom bi ko međed zadremo

Offline aleksandar84

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 445
  • Gender: Male
Odg: Pure Strength 1989
« Reply #2 on: April 23, 2013, 06:57:57 PM »
odgledah, svidja mi se sto je SM danas evoluirao
a Jamie Reeves sa one dve bucke od 100lbs imao sam osecaj da ce da radi beskonacno  :lol:


Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Pure Strength 1989
« Reply #3 on: April 24, 2013, 12:59:21 AM »
Bilo je zanimljivih disciplina,mada dosta vise kardija.Kako je izgledao Kaz.. Kojih 150ak kg misica..strasno.
Ako uporedimo brojke tad i sad:log je pobedio sa 160-165kg a danas radi njih par preko 200.Bucice su bile 45 kg a danas rade 1 rukom 100+ kg.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline rope

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 224
  • Gender: Male
Odg: Pure Strength 1989
« Reply #4 on: April 24, 2013, 02:52:43 PM »
Bas je bilo vise kardia , ne znam koje je to tacno godine bilo kad su u finalu O.D. i Sigmarson trcali nekih 300-400m sa 100kg na ledjima ...
Ova danasnja bucica mi se nekako ne svidja ,i previse je potisaka , log , bucica , kamen , vikig press...
Blood , sweat , tears and body fat

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Pure Strength 1989
« Reply #5 on: April 24, 2013, 03:24:59 PM »
To je bilo god dana ranije valjda.Na yt imate, koga zanima i snimke iz 1988. i 1987.
Ima i larger than life o Jon Pallu.
Rope, da smo dobri u presevima ne bi nam smetalo toliko ohp stvari  :lol:
Meni se log najvise svidja od svih disciplina.Ni viking mi nije los. Bucica mi deluje previse rizicno,kamen takodje.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380