EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: U coka-coli je snaga...  (Read 3516 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline N. Lemlajic

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 45
  • Gender: Male
Odg: U coka-coli je snaga...
« Reply #10 on: November 12, 2010, 10:51:29 PM »
Quote
Uopste nije smesno.
Malo sale ne moze da skodi

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: U coka-coli je snaga...
« Reply #11 on: November 12, 2010, 10:59:27 PM »
Malo sale ne moze da skodi

U pitanju je velika tragedija ,jer je izgubljen jedan briljantan mlad covek,na vrhuncu svoje moci,a iznenada i tragicno je otisao...

Ujedno,velika je cast primiti ovaj pehar iz ruke velikog sampiona ,kakav je Magnus Ver Magnusson,a nosi ime tako velikog diva kakav je Jon Pall Sigmarsson.

Zato kazem da nije smesno...


Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: U coka-coli je snaga...
« Reply #12 on: November 12, 2010, 11:08:48 PM »
Evo kakav je bio Jon Pall...


Offline siki j

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 411
  • Gender: Male
Odg: U coka-coli je snaga...
« Reply #13 on: November 13, 2010, 04:15:43 AM »
ali ovaj dobio nadgrobni spomenik za prvo mesto   :lol: :lol: :lol: :lol: nema dalje

hahahahhaahha

E momci radi se o jednom velikanu sportova snage i jednom od najvecih svih vremena!

Nadam se da ste greskom i bez losih namera protumacili dodelu spomenika kao nagradu!!??

J. P. Sigmarsson je bio legenda jos i za zivota a nakon tragicne smrti postao je jos i veca.

Ovde nema mesta nikakvom crnom humoru jer on zasluzuje samo pohvale i priznaje i kao sportista i kao covek!!! :notworthy02:

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: U coka-coli je snaga...
« Reply #14 on: November 13, 2010, 04:46:29 AM »
E momci radi se o jednom velikanu sportova snage i jednom od najvecih svih vremena!

Nadam se da ste greskom i bez losih namera protumacili dodelu spomenika kao nagradu!!??

J. P. Sigmarsson je bio legenda jos i za zivota a nakon tragicne smrti postao je jos i veca.

Ovde nema mesta nikakvom crnom humoru jer on zasluzuje samo pohvale i priznaje i kao sportista i kao covek!!! :notworthy02:

nisam bio upucun i zapravo sam mislio da je samo sluchajnost shto je ,,pehar'' tog oblika pa kao ...
nazalost nisam bio upucen u dela ranije pomenutog i izvinjavam se naknadno na neumesnom komentaru sada kada znam o chemu se radi ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: U coka-coli je snaga...
« Reply #15 on: November 13, 2010, 04:55:50 AM »
Quote
Nadam se da ste greskom i bez losih namera protumacili dodelu spomenika kao nagradu!!??

naravno da je tako .. sada mi je izuzetno neprijatno , nisam mogao da zamislim da je povod neshto slichno ..

iskreno kontao sam da su hteli da nagrada bude neshto HC kao shto EFS pravi majice sa kosturskim glavama i slichno .. josh jednom izvinjavam se na nenamernom neposhtovanju  velichine ...
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: U coka-coli je snaga...
« Reply #16 on: November 13, 2010, 09:53:18 AM »
naravno da je tako .. sada mi je izuzetno neprijatno , nisam mogao da zamislim da je povod neshto slichno ..

iskreno kontao sam da su hteli da nagrada bude neshto HC kao shto EFS pravi majice sa kosturskim glavama i slichno .. josh jednom izvinjavam se na nenamernom neposhtovanju  velichine ...

Ma,nema problema,nego smo svi osetljivi na gubitak Jon-a.Divan covek,fantasticnog duha,voljen od svih,uvek nasmejan i raspolozen,pravi dzentlmen,a pored svega recenog i fantastican takmicar koji je zbog svojih osobina znao da pobedjuje i Kaz-a,a svi znamo kakav je on potencijal bio.Kako kaze Big Z,Kaz da se i sad takmici bio bi u vrhu,a kad je on bio na vrhuncu....E,takvog diva je Sigmarsson pobedio u direktnom dvoboju i to u kakavom stilu,od 10 disciplina,dobio je 8....

A i otisao je u velikom stilu...dok je radio DL na treningu dobio je izliv krvi i preminuo.Ako se ne varam,imao je 34 godine tada....Bog da ga pomene u Carstvu Svome.