EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Keli - 115 teska kategorija  (Read 84813 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #260 on: February 01, 2010, 09:05:20 AM »
samo da se prijavim
ovih dana vaga se vrti oko 99-100  :blowkiss:
mali sam prezauzeta, ucenje, posao i sve ostalo uz to pa bas i nemam vremena za net, al se javim kad mi bude trebao savjet za dalje i kad pocmem kg dobivati, umjesto gubiti  :yes:
pozdrav svima

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Monca

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #261 on: February 01, 2010, 11:19:30 AM »
Pozdrav i od mene,
Poželela sam da se javim da bih ti rekla da sam bila gora od tebe. Počela sam sa 122kg a sad sam na 83kg- sve za 15 meseci. Moja kritika je što si tako sve razvukla pa gubiš volju. Moraš da odoliš iskušenjima, ne mislim 100%, jer i meni se desi da zgrešim ali već istog dana se ispravljam. Radim na takvom mestu da mi sve delicije koje poznaješ prolaze kroz ruke svakodnevno i svi oko mene jedu i naravno da se zdušno trude da me nagovore da i ja jedem. Ali volja je čudo i sa sve većim napretkom sve više je imaš. Da ne kažem kako prija kad se koleginice oduševljavaju i traže recept za dijetu.
Ja se merim svakodnevno iako kažu da ne treba, ali razlog je-da bi interventno reagovala ako pomak nije naniže a i da ne bi zgrešila.
I stalno menjam, poboljšavam ishranu i trening. Sad sam dobila i stručnu pomoć sa ovog foruma pa krećem dalje. Do leta mora biti gotov posao.
Toliko od mene.
Pozdrav

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #262 on: February 01, 2010, 11:43:05 AM »
monca hvala na komentaru, kritici i podrsci i cestitam na tom tvom sjajnom rezultatu :clap:

znam da je tvoja kritika dobronamjerna i cijenim je, al ja sam stvarno sjeb. negdje duboko u sebi psihicki i emotivno i kad sam u crnoj fazi-a to je poprilicno cesto, onda nista ne kapiram i sve zaboravim o zdravlju, nacinu zivota, vjezbanju i sl...
znam da sam grozna, al se vraski trudim da se drzim pravila i principa ovog nacina ishrane i sve je pet dok mi ne nestane struje u mozgu i onda ide sve dolje i u suprotnom smijeru, pa onda treba cekati da se desi onaj klik u glavi da bi se opet uspravila i krenula naprijed.... znam da je to grozno i strasno i nije lako zivjeti sa mnom ni meni ni drugima oko mene, trudim se da se promijenim i vjeruj mi da se ne trudim davno bi dogurala i do 200 kg, ovo nije sala ovo je odvratna istina :crazy: :hitself: :wallbash1:

hvala sto si odvojila malo vremena na jednog gubitnika kao sto sam ja i dala mi malo podrske i iskru nade  :blowkiss:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Monca

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #263 on: February 01, 2010, 12:19:08 PM »
Ma ja sve to razumem i ja sam se godinama mučila. Ali nađi motivaciju. Veruj moj okidač je bio ružan ali uspelo je. A da su mi podmetali noge -jesu.
Rešila sam da im svima pokažem da mogu. I na poslu te manje cene kad imaš višak kg, nebitna je pamet i sposobnost.
Nemam baš vremena na poslu da čitam svih 14 strana tvoje teme ali pošalji mi rezime kao privatnu poruku. Pa ćemo se podržavati

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #264 on: February 01, 2010, 01:06:22 PM »
sad nemam vremena, posaljem ti sutra
i jos jednom hvala  :blowkiss:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #265 on: February 05, 2010, 12:27:10 PM »
heheh tek sam sad vidjela da sam promijenila titulu i postala domacin foruma, da jos promijenim tako i tezinu i postanem prava forumasica-bit ce super :clap: :clap:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #266 on: February 05, 2010, 08:05:35 PM »
 :)


« Last Edit: May 15, 2010, 03:35:38 PM by Und3i2c0v3i2 »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #267 on: May 15, 2010, 03:12:45 PM »
Kako da smrsam?!
* step by step vodic*





UH podeljeni u 2 obroka, ujutru oko 60gr i za rucak oko 40gr (rucak do 15h najkasnije)



trudite se da masti i carbse ne mesate (ovo je dobar tip i ako niste na dijeti)


sad vidim da opet grijesim za dorucuk sam pojela 36 g uh iz zobenih pahuljica, a za rucak 71g iz integralne rize :dunno: nadam se da ovo nije prevelik problem i bas mi je bilo puno pojesti tih 100 g rize :blush:

i ovo s mastima i uh sam tek sad skuzila, obicavam ujuto uz dorucak, kao i uz rucak popiti 2 omega kapsule, a to znaci da nije bas pozeljno ako sam jela uh ili se ovo ne odnosi na omega 3 masti :pullhair:
« Last Edit: May 15, 2010, 03:17:20 PM by Und3i2c0v3i2 »

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #268 on: May 15, 2010, 03:21:18 PM »
2gr masti ti ne znaci puno, pogotovo ako su omega 3 tako da ne brini za to  ;)
puno ti je to rize
vecu kolicinu UH mozes sebi dozvoliti neposredno nakon anaerobnog treninga, u svim ostalim slucajevima drzi se manjih obroka/kolicina


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #269 on: May 15, 2010, 03:31:10 PM »
2gr masti ti ne znaci puno, pogotovo ako su omega 3 tako da ne brini za to  ;)
puno ti je to rize
vecu kolicinu UH mozes sebi dozvoliti neposredno nakon anaerobnog treninga, u svim ostalim slucajevima drzi se manjih obroka/kolicina
ovo sam uradila samo danas (100g rize) posto pokusavam nategnuti kalorije, a trenutno sam u fazi mirovanja posto se oporavljam od upale pluca i vidim da mi ovo bas i nije bio neki putez, necu ovo vise raditi i iskreno jedva sam i pojela tih 100g mislila sam se da podijelin na 2 obroka, al bi mi onda bilo kasno jesti uh oko 5 ili 6 popodne

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito