EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102806 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
šta sad to znači?  :lol:
To znaci da sam se kroz zivot borila skroz sama, znam koliko moze znaciti jedna lepa rec kao znak moralne poddrske,pokazati nekome da verujes u njemu da moze biti bolji covek, zato je i bezrezervno dajem ljudima oko sebe.Nije za dzabe receno jedna prava rec moze brdo da pomeri.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Da ne bi bilo da ja prezetiram tuđe ideje...da kažem da sam "foru", da kupujem više piletine nego što bih kupila konzerve ribe, pokupila ovdje na forumu mislim od jednog počasnog člana...ali ne bih da navodim njegovo ime da ne bih slučajno pogriješila...ali on će se sigurno prepoznati i ja mu se ovim putem zahvaljujem  :). Inače problem mi je to citiranje...naiđem na dosta toga čitajući...ali nikad ne znam kad će mi to zatrebati da primjenim ili podijelim ovdje  :dunno:...ali tu su svi dragi koji čitaju da me isprave ako pogriješim ;).

Pahuljice...ne želim komentarisati to kako si se uvijek u životu borila sam...to je nešto tvoje...ali ovdje draga imaš podršku kao i ja...prednjačimo s brojem stranica u temama  :lol:..istina ja sam sada ispred tebe jer ti hoćeš "da se obogatiš" ali  do nedavno smo bile tu negdje...pišu raja...a ni mi se ne štedimo  :lol:... :blowkiss:.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
ja kupujem piletinu na veliko :lol: kolko stane u friz jedno 7,8 pakovanja ..cca 5kg :lol: ko bi isao svaki dan svako malo  :rolleyes01:
a tako radi  vecina nas na  forumu :yes:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ma tako je Leyla  :lol:...ja uglavnom volim te neke zalihice svega...prije su tio bile kese makaroni...špagete...slatkiše da ne spominjem...sad je sve poprimilo nešto drugačiji oblik..ali zalihice uopšteno su mi omiljeno nešto..moji nisu takvi ali meni to simpa..Al moram priznati da sam meso gotovo svaki dan uzimala :yes:...ali ne više.

Inače da ne pomisli neko kako sam se odlučila samo za meso...isključujući ribu iz jelovnika...ne mislim ići na to nego znatno ograničiti konzumiranje samo ribe iz konzerve  ;)..ali svako ima slobodu da se ponaša kako njemu odgovara  :).

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Ova tema daje smernice sto za hranu, sto za zivotne puteve svaka cast  :lol:
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

 :lol: :lol: :lol:..mada ne znam tačno na koje puteve misliš :lol: :lol:..hvala ti što si nas posjetio...Ja se sve nadam da ću s vremenom postati što manje dosadna...ali što se više trudim sve manje uspijevam :lol:.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
ova tema treba tebi da pomogne a ne druge da zabavlja tako da opusti se  ;)

u svakom slučaju je zanimljivija od "koji whey i kreatin da kupim" tema  :lol: :lol: :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

..... :blowkiss:..pišem vam onda malo kasnije recept za tikvice s jogurtom  :rolleyes01:...nadam se sa finim utiscima  ;).

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Znači danas su sastavni dio jelovnika tikvice u jogurtu  :).

Na teflon sam stavila kapljicu maslinovog ulja i 350 gr. tikvica (u početku je malo potrebno promiješati koji put drevenom kašikom...a kasnije poklopiti i smanjiti temperaturu...ja sam dodala i malkice vode..u strahu da ne zagori :rolleyes01:). Kad su tikvice dobro omekšale dodala sam 1,5 dl jogurta a nakon par minuta 50 gr. sira. Promiješala još koji put i to je to.

Ukus je odličan...kiselkast što meni odgovara...a sir postane "razvlaka"...i meni je to skroz ok..tako da sam uživala samo tako. Jedino je moglo biti još bolje da sam to konzumirala hladno...mislim da bi bio još bolji ukus..ali nisam odmah mogla sve pojesti...pa pola sam ostavila za kasnije  :). Uz to sam  pojela 50 gr. piletine...

Danas zato nema jogurta sa step sokom...malo manje sira kad je sirni obrok isl.. ;).

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
zato sto je shvatila koncept ,,nagrade'' i kontrolisanog cheata i nema racionalnog razloga da mislimo da ce pojesti 2 kg lubenice kada je do sada bila disciplinovana sto se i vidi iz rezultata ...  cisto radi poredjenja pogledaj koliko se razlikuju saveti u ovoj temi i  temi od ''to-je-to'' ... ne kontas da je 90% cele problematike u ovoj fazi ne fiziologija i nutricionizam nego psihologija ... skroz drugacije gledas ...

sto se tice vezbanja .. ovo je proces koji je dugotrajan kako god da okrenes.. i ako se vec frljamo brojevima reci mi koliko kcal moze da potrosi osoba sa tako malim radnim kapacitetom ... 150-200 ?? jel vredno to neprijatnosti koju ce joj trening izazvati i potencijalnog ispadanja iz rutine koja joj donosi rezultate? kontrola apetita ?? pa jel vidis da je vise nego disciplinovana i da nema problema sa tim .. previse plitko gledas celu pricu ..

tu gde ti vidish temu o jelovnicima , ja vidim korenite promene u shvatanju ishrane i nacina zivota .. itd itd ..

tl;dr sto menjati nesto sto funkcionise , siguran sam da ce biti reakcije na prve znake stagnacije .. a i tada ce ih i minka lakse prihvatiti posto ce videti i sama da je potrebno nesto menjati .. sve ostalo je sad u domenu teoretisanja

Lokk1.... :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:..zaboravila sam ti se zahvaliti na ovako divnim riječima....dotakao si me pravo...ti si prava dušica draga..nisi svjestan koliko mnogo ovo meni znači od tebe.