EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 103146 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Pa nisu svi jednako strpljivi prema pocetnicima.Primetila sam da tretman nije ist, zbog cega je tako ne znam

zato što nam je dosadilo da trošimo reči uzalud i pišemo jedno te isto kad vidimo da neko neće da pročita ni sticky teme već očekuje sve na gotovo, ili kad vidimo da neko sve zna  ;)

onaj ko pokaže trud i volju i ko je spreman da prati savete taj definitivno dobije najbolji tretman bar kad sam ja u pitanju
ovo ne radimo profesionalno i ne moramo sve da tretiramo podjednako jer niko od vas nšta ne plaća
koliko ste spremni da date toliko i dobijete


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Nakon dugotrajnog pregledavanja clipova na kojima se vidi kako se izvode vježbe "Bench press" i "Skull Crushers"...uočila sam razliku :rolleyes01:...Bojim se da bi mi za danas bilo previše da pogledam još koju  a ove mi se btw čine jako simpatičnim :)...Samo bojim se da ću imati problem ..ne znam da li u ovoj teretani ima klupica da se radi na njoj ovako :(...Koliko se ja sjećam ima samo kosi bench (nadam se da se to ovako kaže)...malo je to ljudi sprava zaista...ali ne znam kako ostali tamo treniraju...sigurno se snalaze nekako..nešto ćemo smisliti...a sad sam se baš zadala nešto za to treniranje ;).

Nemojte me shvatiti pogrešno...to što nema dovoljno sprava moj je problem i vidjeću šta mogu učiniti na tom polju...ja samo malo da vam ispričam ne bi li si olakšala to na trenutak...Nadam se da ste se već navikli na mene i na moje svakodnevno skeptično razmišljanje  :lol:...Nije to tako strašno u mojoj glavi kako ja to prezentujem ;).

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
prestpostavljam da svaka teretana, pa i ona najmanje opskrbljena ima  bar 2,3 klupe koje mogu biti podesive za kosi i ravni benc tako ako si vidjela da da ima ta za kosi, sigurno se moze podesiti da bude i ravna klupa
sigurno ima bucice , i sigurno ima par sipki i ploce (tegove ) pa da sama podesis tezinu , za pocetak ovo je i vise nego dovoljno i mnogo vjezbi semoze uraditi

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Imaju tegići  :)...ma ajde snaću se nekako..neka smo to prelomili da ja krenem...sad jedva čekam  ;)..Kao da moram raditi kardio :wow:..ima samo da dižem tegove :weight_li :lol:..Zezam se naravno...sve se može uklopiti kad se ima volja...Imam već u glavi ideju kako bi to sve moglo izgledati (ne potpuno naravno...ali bar to kako bi za kardio i ostalo rasporedila po danima)..ali još malo ću se strpiti..naučiti kako se koja vježba zove i izvodi i onda početi tek sa pitanjima ovdje :wow:.

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Potsetila me na tebe  ;)

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Pa draga...sad sam se raznježila pravo...prvi put ovo čujem...a ja ti se u svakoj pjesmi koja pjeva o Emini nafuram nekako kao da se odnosi baš na mene pa se uživim i dobijem krila za čas:wow:..Zezam se a malo mi fali da probudim neke zatrpane emocije...ali sve je pod kontrolom ;)..

Und, Leyla, Lokk1 i svi drugi dragi čitaoci izvinite za off...ako je problem brišite sve ali morala sam odreagovati na ovo :blush:.

Pahuljice ja bih jako voljela kad bi ti promijenila mišljenje u vezi onoga što si spominjala u prethodnom postu...Drago mi je da ti ta osoba pomaže preko face-a ali moraš priznati mnogi su pisali na tvojoj temi ovdje...Und, Leyla, Lokk1, Nemanja..pa i ja  :wow:..i mnogi drugi :(...Nemoj to da zaboraviš...možda ti se ponekad učine stvari onakvim kakve nisu zapravo ;).

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Minka naglasila sam lepo da se to moje mishljenje se e ne zasnova na moj dnevnik i odnose ljudima prema meni u njemu. Meni iskreno odgovara takav tretman ,kad me niko ne mazi i pazi kao ribicu , jer se onda budi bik u meni i zeli da trijumfira. Tako da ja sam rekla sa ili bez ljudima ja cu postici cilj, u meni se upalilo crveno svetlo  :lol: Ali kad vidim da se neko drugi trudi podjednako ko mi i da ga neko degradira e to mi daje pravo da kazem ono sto mislim i rekla sam i bas me briga kako ce to ostali shvatiti, njihovo  pravo.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Ne bi bilo loše da i ja skupim koji zlatnik...živciraju me ove rasprave :evillaugh:.

Kad sam već tu da vam ispričam kako sam prije dan dva pravila tikvice...Ništa posebno ali eto za promjenu...Kao i prošli put narežete tikvice na kockice...na malo maslinovog ulja da se dinstaju u vlastitom soku..Kad jako omekšaju prelijete ih sa jedno jaje i dva bjelanca ;)..Mislim recept je boli glava ali nije loše...Bolje su u jogurtu ali i ovako nije loše...pa ko voli neka pokuša :).

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Quote
Pa nisu svi jednako strpljivi prema pocetnicima.
nisu svi pocetnici isti .. mislim na ponasanje iskljucivo..
Quote
Primetila sam da tretman nije ist, zbog cega je tako ne znam , ali ne ostavlja lep utisak. Naglashavam da pri tome ne mislim na sebe. Ja sam najmanje bitna u sve ovo i  hoce li mi neko odgovoriti ili nece.
kad smo kod toga, moram priznati da moj sistem tipa ,,ok neam sad vremena odgovoricu kasnije'' cesto zakaze..to mozda najbolje znaju ljudi koji mi salju privatne poruke..neretko odgovaram na poruke stare po mesec dana, osim kada su pitanja banalna i odgovorena vec u sticky temama.. pa ih onda svesno ignorisem...u principu ako ne odgovaram slobodno napisite nesto tipa : ,, loki budalo aj odgovori vise ''... nikakav problem, stvarno...nemojte odmah pretpostaviti da ne zelim da odgovorim..u najgorem sluchaju linkovacu neku sticky temu gde je to objashnjeno...

sada voleo bih, iskreno, da mi linkujesh par postova ili tema gde si primetila selekciju tog tipa pa da razjasnimo...nama je ovo vec odredjenim delom rutina ali se trudim uvek da se stavim na vase mesto i maximalno da izadjem u susret iako, verujte, nemam apsolutno nista od toga...

ne iskljucujem mogucnost da se to desava, ali svesno nije...naravno pricam u svoje ime .. i ako je tako kao sto ti kazes  hvala ti sto si skrenula paznju na to ...

eo bash gledam tvoja tema ima 290 odgovora  :wow: to je dosta informacija, zar ne..i svako ko ispostuje osnovne norme ljudskog ponasanja i najvaznije postuje u nekoj meri ono sto pisemo i to delima naravno ce dobiti ,,full tretman'' :yes:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ljudi kako mi je danas falilo nešto slatko...za nepovjerovat...Mislim nije mnogo prošlo od kada sam na dijeti...mjesec i po...ništa je to...Znala sam si priuštiti sutlijaš sa umjetnim sladilom...pa bio je jedan sladoled pravi...step sokići...Cola light...ali ipak mi je danas došlo da sam se osjećala kao malo dijete kojem nešto nedostaje i tužno je:(..Ne znam do čega je...Vani je neko kišno vrijeme...moji nisu kući i to...Napravila ja sebi kaficu (stavila sam i umjetno sladilo i cimeta malo)...ali uz to bi tako dobro išla čokolada ili keksić neki...Ne pričam vam ovo očekujući da mi kažete da smijem nešto od toga smazati...stvarno...ali malo da opišem kako se osjećam...Kao da su se...lupam...istrošile "neke zalihice" u mom organizmu pa je sad jako gladan  :dunno:...Ali proći će sigurna sam...ljubim vas...