EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102749 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Ok...znači neću pretjerivati...bitno mi je tvoje mišljenje...ja se baš ne mogu pohvaliti da se kužim u te stvari ali baš mi nešto zapelo za oko to dnevno ograničenje...ali ajde malo neće naškoditi...Na minimalnu mjeru ću svesti sve to kad budem u fazi da jednom u 7-10 dana može ići malo varanje...do tad ponekad  umjetni zaslađivač i to je to...A to što kažeš za šećer...ok ja ga izbjegavam ali imam problem s tim jutarnjim voćem...To mi je baš navika koju upražnjavam dugo...misliš da je to baš loše...ako je mnogo loše..jer ja voće jedem baš rano ujutro...da pokušam to ipak prebaciti za podne?

Ovih dana sam bila gladnija...jela sam malo više nego inače ali se prije otopio još jedan kilogram  :)...i obimi su promijenjeni ali pišem sve u četvrtak...Prijateljica koje me nije dugo vidjela je rekla da sam se "prepolovila" i da maksimalno trebam skinuti još 5 kg...kaže: "Nemoj Minka da mi budeš ofinger opet"  :wow:..ali ja baš težim tom mršavom izgledu :lol:...I konačno velike su mi farmerke :wow:..al pravo :)..Ljubi vas Minka vaša;)...

nene odlicno .. nisu svi seceri isti .. vocni secer - fruktoza jako slabo dize insulin i zapravo bi trebalo odma po ustajanju da jedesh voce ..bolje nego kasnije tokom dana .. zato sto onda ide u glikogen jetre a ne u mast ..

mislio sam na glukozu/saharozu itd kad sam napisao secer , cisto da razjasnimo ..

a u ovoj fazi ako ce ti zasladjivaci pomoci da ne varas u ishrani , ja sam za .. ne vidim sto da ne .. nije to toliki otrov .. ionako se trujemo bespotrebno na sto strana .. hrana, voda, vazduh .. sve zatrovano ..

a ovo bar ima pozitivnu stranu na kraju krajeva .. ;)

a za ovaj drugi deo posta ..

nisu sve kilaze iste .. to kako izgledash uopste ne mora da odgovara cifri koju vaga pokazuje .. videces kad krenes sa treningom ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok...sad mi je jasnije...kad sam poslala post i pomislila sam da si vjerovatno mislio samo na glukozu/saharozu ...ali ipak mi nije bila najjasnija razlika...tačnije kakav uticaj ima jutarnje konzumiranje voća...i to...Lakše bi mi bilo kad bi moglo ići ono hvala al eto ;)...

A to za kilažu ma jasno...kad treninzi počnu tek će to još biti prava stvar ;)...još kad ovdje sve osmislimo...ma ići će to...ja jedva čekam sad tegiće u ruke :)..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
mogli smo i koju sliku da vidimo  :whistling


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

No no...slike tek sa 55 kg :yes:...da se primjeti razlika :rolleyes01:...ti imaš u onu u lošem izdanju..ali vidjećeš zato kad svo salce nestane...i kad se super našminkam itd itd...već zamišljam kako će sve to izgledati :wow:...Bez zezancije...slike tek kad smršam pravo...Planiram za nekih 5-6 mjeseci da će to biti to...uključujući trening naravno...onda ih postavljamo na ovoj mojoj dragoj temici...da ne bi bio trud uzalud :evillaugh:.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
pfff ne sviđa mi se plan   :lac:
nadala sam se da ćemo imati neki preview pre tih 55kg  :cry1:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ajoj draaaaaaaaaga...ajde možda to ne bude baš tako daleko...ako bude išlo kako ide sada prije bi se mogli radovati  :)...ali vidjećemo...Mislim da je bolja ideja da se strpimo do kraja ;)...ja sam to nekako tako zamislila....nadam se da se slažeš?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
 strpljivo ću čekati :eat: i moliti se  :pray: da to bude što pre  :v:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
 
:lol: :lol:...dogovoreno...A ja u znak zahvalnosti npr. u ponedjeljak krećem udarnički :weight_li :weight_lift1:....teretana postaje moja druga kuća :powerlift:...Do vikenda zadatak pripremiti plan i postaviti vam ga najdalje u nedjelju naveče da se dobro nasmijete...;)...

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

                              21.07.2011.                                     28.07.2011.
težina                      70 kg                                              69 kg (-1 kg)
grudi                        87,5 cm                                          87,5 cm
struk                        78 cm                                             76 cm (-2 cm)
bokovi                      97 cm                                             95,5 cm (-1,5 cm)
butina                      55 cm                                              54 cm (-1 cm)
nadlaktica                 29 cm                                              29 cm

Ukupne promjene koje su se desile od početka dijete možete vidjeti u potpisu... :blowkiss:.

Offline saanja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
  • Gender: Female
Bravo! :clap: