EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102755 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
dobro je ovo , cestitam

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok...hvala vam objema mnogo...ali ljudi nema se tu šta meni čestitati...ja sam samo radila ono što mi se govorilo...ništa više  :dunno:...Skidati kilograme za mene je bio pojam do nedavno...izgubiti jedan...ali ovo mi sad dođe kao igra...ni svjesna nisam kako jednostavno sedmično ide po kilogram dole...Ponekad imam krize ali opet se to da sve riješitri..ali nikako ne mogu reći da se nešto toliko trudim ili "izdržavam"...ovo je smiješno kako ide lagano...Zato bar ti Leyla trebaš znati kome se ovdje treba čestitati...rad je vaš...ja samo primjenjujem ono što mi govorite ;).

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
sad josh treninzi i ko bog ;)
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Dogovoreno  ;)...kontaktirala sam već momka koji je vlasnik teretane....to mi je inače rođak, pa sam mu ispričala da ću imati poseban plan vježbanja i to...pa da vidimo šta je sve od toga izvodljivo uopšte...kaže ok...vidimo se u ponedjeljak :)...tako da biće to bogovski :wow:.. :blowkiss:.

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
minka draga...
odlicno je to sto si odlucila uvest i teretanu u sve to... a to sto ti rodjak ima teretanu je jos bolje... vidjet ces, imat ces poseban tretman, tj. nece ti dat da odes iz teretane kad ti hoces i uvijek ces imat nekog tko ce te gurat do granice izdrzljivosti sto ce ti donjet odlicne rezultate...
u svakom slucaju drzim fige... ;)))
:)))

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Daniela21hr...pa biće nadam se dobro...drago mi je da svratiš...hvala ti....Nadamo se najboljem... :blowkiss:.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Eh da vam kažem da se kod mene stanje što se tiče gladovanja promijenilo...danas sam jela manje...Tako nekako funkcionišem da ima dana kad mi se više jede( tad pojačam ishranu...ne previše sigurno)..a ima dana kada mi se nikako ne jede(tad smanjim...danas nije bilo UH npr. za ručak...nisam jednostavno mogla zamislit da jedem još nešto uz meso...vlakna naravno konzumiram redovno...a znam i meso malo smanjiti kadkad :))...Nisu to velike razlike ali nekako se uhodavam još sa svim tim...

Ono što hoću da vam ispričam...nešto sam razmišljala šta mi najviše u ishrani nedostaje i shvatila sam da je to jutarnji doručak...koji je podrazumijevao razne "mazalice"...Od svi tih različitih namirnica meni najviše nedostaju integralna kifla+margo( kikiriki puter)+džem(marmelada isl.)...ali ljudi ovo sam baš poželila :blush:...Mogu ja još ovako...nije strašno ali eto ako će mi nešto nedostajati..posebno zimi uz čaj i to...jesu te stvari...Pa razmišljam šta bi mogli poduzeti po tom pitanju...Dok još skidam kilažu to može biti obrok kada je dopušteno varanje ne više obećavam( Und mislim da je to sledeća subota..jer 09.07.2011. je čini mi se bilo prošlog puta :rolleyes01:)..ali ja bih se spremila za zimnicu...Čitam neke recepte na internetu...kako se može marmelada i sl. praviti sa fruktozom...pa kontam nije to loša ideja...šta mislite..?..Ajde baš me zanima šta ćete reći...Kako mi je dragi Lokk1 rekao da fruktoza ujutro je skroz ok...ja već počinjem da mudrujem  :rolleyes01:...ali ne stvarno...možda može to proći...pa da se već organizujem za spremanje...Naravno to ne bi bio doručak svako jutro...ali npr..taj dan izbacim ujutro voće i ostalo sve organizujem u skladu sa dnevnim unosom UH, masti itd..?..To bi mi mnogo značilo..

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Da napomenem da sam UH prvi put smanjila danas za svo vrijeme trajanja dijete...neće mi to biti običaj...tj. ne namjeravam uvoditi varijacije bez da vas o tome pitam...to je samo danas...Uglavnom kad manje jedem u toku dana to znači manje količine mesa...to je to...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
minka kad je održavanje kilaže u pitanju sve je mnogo lakše, videćeš, pogotovo ako se ozbiljno baciš na trening, što znači da će i ta marmelada proći za doručak ;)

sledeći vikend može cheat  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok...omiljena mi je kombinacija kikiriki puter i džem od jagoda...mmmm...ali za sada se radujem sledećem vikendu ;)...neće biti sladoled sigurno ali već ću nešto lijepo smisliti.. :blowkiss:...A za pravljenje domaće marmelade već evo predlažem svojima ideje ali nisu nešto oduševljeni...znali su ih praviti sa običnim šećerom i to koliko mnogo a sad nešto zezaju  :pullhair:..al nagoviću ih i to samo za moje potrebe ;).