EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102805 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

 :lol: :lol: :lol:....važi draga...

Mijenjam evo iz ovih stopa ticker...počela sam bila ljude u teretani ubjeđivati da nešto nije u redu s vagom i svi su me blijedo gledali ...a ja sigurna 100 %....Bio je jedan fin gospodin ( drugi me zezao jer sam skinula patike kad sam se vagala)..i ajde kao ja da provjerim i izvaga se gospodin... i kaže: "Jeste u pravu si 200-300 gr. sigurno laže"..

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
ma sta pricas ti tamo koji bedak ,a 10kg manje :pullhair:

p.s. ala se ovde nakupila stranica... :rolleyes01:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Nakupilo se stranica moja Leyla...pa mora kad ja počinjem da vas upoznajem sa cijelom familijom :lol:...Da ne bude zabune...spominjane su tetke (dvije različite osobe)...prije neki dan jedna koja je godinama imala problem s težinom i kaže da moja vaga više vaga...a danas sam spominjala tetku koja treba da se zabrine jer će ostati bez jednog dijela svoje garderobe :lol:...

Obukla sam hlačice i košuljicu i štiklice na nogice  :rolleyes01:..i pred svoje...naravno ...kažu:"Sine kao vila"... :lol: :lol: :lol:.." Pa to je sine tvoja kilaža..nema šta više da mršaš" :wow:..Kaže mama: "Ma otkud joj te hlače"..rekoh: "Ne znam ali znam da joj ih ne vraćam" :lol:...

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
ma lako cemo za stvari  :lol:al svakako ne vracaj hlace  :evillaugh:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ma odjeća čini čuda...ali stanje je baš onako kako sam vam opisala...realno sve tek počinje  :yes:...

Pojela sam pastrmku ali već sam sad gladna...tako da izdržaću još sat vremena...a ovih narednih dana biće ribe iz konzerve...jer dosadilo mi više pripremati stalno..ali to samo neko vrijeme...da malo promijenim...A što se vaganja ubuduće tiče...pratiću ja i na ovoj mojoj promjene ali vama pišem razlike koje se vidi na onoj u teretani.. ;)..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
čučanj
rekla si da radiš bez težine pa sam tako i snimila. nije bitno gde ćeš držati teg dokle god ti leđa budu prava, nema uvlačenja dupeta/lumbalnog dela. potkolenica gledaj da je pod uglom od 90 stepeni koliko god je moguće (a poprilično je moguće  :lol: )
ceo pokret je iz kukova/nogu, guza ide nazad kao da hoćeš da sedneš, leđa idu napred zbog ravnoteže (ali ne savijaš leđa nego je ceo pokret iz kuka)
kolena ... kolena ne skupljaj! kolena guraš ka spolja kad se dižeš, ne sastavljaj ih

zadržavala sam se u donjem delu da vidiš kako treba da izgledaš kad čučneš, što ne znači da treba da odmaraš u donjem položaju, već odmah eksplozivno gore

širinu sama odredi, kako ti odgovara, ne mora ovako širok stav kao moj ali mora da bude malo širi da bi uspela da potkolenica zadržiš vertikalno



Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
da, naravno, oslonac je na celom stopalu/više ka peti, nikako ne odiži petu i ne idi na prste

pokret mora da ide iz guze i nogu!


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok draga shvatila sam...radila sam tako da pokret ide iz guze i nogu (čak sam to radila kao da se odgurujem guzom...kao da crpim snagu kako ti kažeš iz dupeta :lol:)..leđa su mi malo naprijed i trudim se da su ravna...Oslonac mi jeste na peti (rođak mi je danas predložio da stavim neke pločice...mada mislim da mi to ne treba)..ali ono što sam ja radila je da sam se spuštala dosta dublje...gotovo do poda guzom(ne dodirnem pod)..ali nisam ovako širok stav imala..mislim da bi pala  :lol:..draga hvala ti puuuuuuuuuuuno... :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:...Sutra vam sve pišem šta sam radila ali sve u detalje kako samo ja znam ;)..

A za sastavljena koljena sam vidjela negdje vježbu( i mi smo to radili prije na treningu)..i imam osjećaj da tako radi "spoljašni dio guze...sa strana ono"..ali ako ti kažeš da ne radim tako OK..Radili smo takođe i lagano spuštanje i dizanje..spuštaš se kao brojiš 1,2,3,4 na svakom broju malo zastaneš i tako se isto dižeš...ali no frks radiću samo ovako...jedva čekam :clap:...

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

I ja bih se snimala da tako opasno izgledam  :evillaugh:...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
isti slučaj je i sa presom
nemoj da skupljaš kolena, da ih vučeš jedno ka drugom, guraj ih (mišićima, ne rukama  :lol: ) ka spolja
takođe, ne odižeš pete, što znači da moraš malo više da staviš stopala

da, još jedna bitna stvar
kičma zalepljena, nema dizanja dupeta i lumbalnog dela, možeš se povrediti tako, rade samo noge



Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads