EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102867 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ma draga šta ti ovo dižeš  :wow: :wow: :wow:...ne mogu da vjerujem...kako smiješno izgleda mi sada zamisao da dižem tegiće  :bored:...svaka čast Und...

Idem sad da jedem a kasnije ću da vježbam čučanj  :)...Hvala ti draga velika...nemam riječi...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
nema na čemu minka, ako bude nekih pitanja tu smo, najbitnije je da savladaš formu  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok...kako sam jela sad mi se evo spava (iako nisam jela UH..da me ne bi pogrešno shvatili  :rolleyes01:) pa ću sutra vježbati...savladaću nadam se formu...daću sve od sebe...A jedva čekam na trening sutra  :)..

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Mili moji i dragi...poooooooožeeeeeeelila sam vas..... :clap: :clap:...

Današnji jelovnik:
07:00 dvije manje šljive, breskva mala 100 gr.;
08:00 50 gr. ovsenih, 2dl mlijeka, cimet (moram ga spomenut...moram  :rolleyes01:), 2 kuhana jaja;
10:30 sardina 80 gr., sir 30 gr, luk  :yes:, paradajz( ovo je ljudi bilo odlično);
12:30 kruška 150 gr. :blush:;
13:30 100 gr. piletine;
16:15 trening s opterećenjem  (u sljedećem postu stiže detaljan izvještaj  :lol:);
18:00 piletina 100 gr i 50 gr. riže(Und može li ubuduće u ovakvim situacijama umjesto riže 200 gr.krompir?);
21:00 piletina 100 gr, paradajz.

Možda pred spavanje bude kašika dvije sira...ako baš budem gladna ali ne bih trebala...solidne su ovo količine...al kako dobro mi dođe ona riža poslije treninga...baš me zasitila fino uz piletinu  ;)...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
može minka


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Znači prije nego što sam krenula na trening napisala sam sebi spisak vježbi koje sam planirala izvesti i to tako da sam pored svake vježbe mogla upisati naknadno (tj. nakon odrađenih serija) kako sam ih izvela jer bih inače sve zaboravila...To su mi tako bile pauze između serija...a kratko su jako trajale jer sam se zadala kao nenormalna...Ne računajući zagrijavanje(koje je trajalo 5 min)...trening je trajao sat vremena i 15 min...Znam to je mnogo ali puno sam toga htjela da uradim i izgubila sam se na kraju..Al dobro biće bolje idući put...Donji dio tijela sam odradila da valja..ali sam zato propustila da radim tricep i biceps (namjerno sam to propustila jer morala sam nešto a to mi se činilo najbezbolnije jer mi je bilo u glavi ono što je Und govorila da ruke rade i kod ramena...grudi isl.)...Treba mi vaš savjet kako da sve iskombinujem jer želim da radim noge ovako kako sam krenula( napisaću kasnije šta je sve odrađeno) i mislim da će to uticati na zatezanje istih...što mi je super..taman da se i poveća obim nek su bar zdravo jake (puste želje al eto)..a isto tako želim da posvetim punu pažnju gornjem dijelu tijela jer volila bih da se gore baš razvijam..posebno ramena jer su mi uska..da se zategnu ruke i sve to...Za to mi treba min. sat i pol vremena po treningu  :crazy:?

Trening:
-zagrijavanje 5 min;
-čučanj ( 1x 10 ponavljanja sa bučicama u rukama u stavu kao da držim šipku iza glave...težine po 3 kg, 1x 10 ponavljanja sa bučicama u rukama ispruženim ispred tijela u visini ramena sa bučicama od po 2 kg, 1 x 10 ponavljanja sa bučicama u rukama na način kao u prvoj seriji...bučice 2 kg ovaj put)...možete vidjeti da je ovo bilo "zanimljivo" izvođenje čučnja ali morala sam tražiti najbolju opciju...znači nije mi to lako raditi..od sad će to biti na način kako sam danas uradila 3. seriju...nisu mi koljena prelazila prste stopala...zauzela sam ipak jako širok stav...i mislim da sam odradila dobro ali znači teško mi to ide (znam tuga ali tako je);
-leg press seated (3x 15 ponavljanja sa opterećenjem na spravi piše 140kg ali oni mi kažu da je to u stvari 70 kg...Kako nisam osjetila nikako da mi radi guza a i na spravi je obilježeno  da radi odradila sam i 4. seriju sa 15 ponavljanja a s opterećenjem 80kg i malo sam jače osjetila da rade noge...guza mi ne radi  :dunno:);
-vježbe za bočni dio noge..vanjski dio butina (nadam se da znate na što mislim...znači imaju različite varijante podizanja nogu dok ležite na jednoj strani tijela...pa na drugoj...ja sam radila dvije vrste vježbe u 2 serije po 10 ponavljanja...ali sam na nogice stavila one samoljepljive tegiće( super mi je ta fora)..od po 2 kg i zato mi je bilo teže raditi);
-vježbe za unutrašnji dio butina( sve isto što se tiče serija, br. ponavljanja i opterećenja kao kod prethodne vježbe);
-hip extension (dvije različite vrste vježbi...za svaku 3x10 ponavljanja..s opterećenjem od po 2 kg na nogama);
-sprava za vanjski dio guze...znam da sam smiješna...nadam se da me kužite...ne piše na njoj kako se zove  :dunno:...3x 15 ponavljanja a opterećenje 60 kg);
-Bridge (3x15 ponavljanja sa bučicama na kukovima od po 2 kg);
-povlačenje na lat mašini (3x15...opterećnje 30 kg...teško je ali uspjela sam);
-letenje na spravi Pec Deck (3x10 s opterećenjem 15 kg...znači jedva sam odradila serije...ne znam zašto ali  tako je kako je );
-potisak bučicama na kosoj klupi (3x15 sa bučicama od po 3,5 kg);
-lateralno podizanje u pretklonu (3 x 10 sa bučicama po 3 kg  i teško je to bilo);
-veslanje (3x10 sa opterećenjem 20 kg).

Ne znam ni kako sam sve uspjela odraditi za to vrijeme...pauze su bile jako kratke..ali da mi treba pomoć..treba mi  :yes:..ljubim vas...

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Ok Und...znači krompir može...hvala Und...a šta ćemo s treningom draga  :crazy:?
Lokk1 treba mi tvoje mišljenje... :help:...

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Još sam nešto zaboravila da vas pitam...šta ćemo s trbušnjacima...Možda je ipak vrijeme da ih počnem raditi...kakvo je vaše mišljenje..Da li da radim to poslije treninga s opterećnjem (tako je predloženoj u jednoj od tema "trening za početnike")...ali ne znam gdje bih i to još uglavila...ili da možda radim poslije cardo treninga stomak...nemam pojma..?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
uh ... trening  :lol:

pa sve ono što radiš za unutrašnji i spoljašnji deo butina ili guze ... po meni je gubljenje vremena! to ti sve radi na čučnjevima, a dok ne skineš salo neće se to zateći. bolje radi iskorak, radi bridge, eventualno tu hip extenziju .... single leg mrtvo ti odlično pogađa guzu i to baš spoljnji deo) - snimiću ti za vikend


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

.... :blush:...a ja sam se baš bila zadala  :blush:...

Ajde ok...onda ću ih izbaciti ali nemam ništa za unutrašnji dio butina onda...možda da zadržim to...radila sam nešto kao neke makazice pa raširiš noge  :lol:..ajde štagod ti kažeš...vidim ja ne volite vi ove vježbice...a šta kažeš za trbušnjake...mada nije mi ni bitno toliko...sad sam se oneraspoložila :(...Ja kontam dobro sam odradila noge  a ti valjaš od smijeha.. :blush:.Od sad vam neću ni pisati težine...ajde Und nemoj biti takva..pa ja tek počinjem i da znaš da mi je i s ovim težinama teško raditi  :rolleyes01:..