EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 103012 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Dragi moji...malo da vam se javim...poželila vas Minka  :)...

Odmah da vam kažem nije mi lako izdržati bez varanja, nimalo nije lako ali trudim se...jedva čekam da dođe petak pa da malo nešto uzmem slatko...A strašno mi nedostaje i ukus kikirikija ovih dana...

Danas sam imala trening s opterećenjem...ok je bilo...Mislim da čučanj svaki put radim sve bolje i bolje...fino sad nogama se baš dižem i malo guzom...mislim da je ok..Problem mi je iskorak...nikako ga ne radim kako treba jer ništa ne osjetim...pokazala mi je ova djevojka koja radi tamo ali ja mislim da opasno negdje griješim...Malo osjetim nogu ali čini mi se da više osjetim nogu koja ne radi nego onu koju savijam.. :dunno:...

Lokk1 dragi nešto smo uspjeli smisliti za military press...Radim s bučicama na kosoj klupi a probaću i na ravnoj...i osjetim baš da mi rade ramena  ;)...mada iskreno da ti kažem više osjetim triceps ali biće dobro dok uđem u fazon...ipak osjetim i ramena  :yes:...Nadam se da se može ovako izvoditi...

Znate šta sam još skontala...Prvi put u životu da mršavim a da mi ruke se ne smanjuju  :wow:..ali fakat baš se ne smanjuju...Obično sam ranije izgubim par kilograma i ode dosta u struku ali rukice budu baš malecke..Sad je to skroz drugačije...Izgubila sam 10 kg a ruke su i dalje jake pravo  :lol:...Interesantno...Al dobro je sve to...ljubim vas... :blowkiss:..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
nemoj sad da varaš, do subote nema ništa
nađi neku devojku koja te motiviše pa pomisli kako do toga nećeš nikad doći ako budeš varala  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ajde važi  :lol:...ma neću varati obećavam i moraću se navići na to sedmično ...ja se ko prava bila opustila i uvela sebi mačka svaka dva dana keksić...grožđice isl. :lol:..

Ali danas je na jelovniku zato 365 gr. piletine, tuna 80 gr, sir 100 gr.  :yes:...jer se osjećam gladnom a to je dobro jer mislim da tad gubim kilažu(podrazumijeva se da tad znači jedem više)...dok ima dana kad mi se baš ne jede i malo jedem a kilaža stoji..Ovo ja nešto kao pametujem ali stvarno meni se čini da je tako nekako.. :)..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
pa ti pojačaj proteine ako ne možeš da izdržiš, to ti je uvek najbezbolnije  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Pa pojačam ih draga ponekad, ponekad smanjim malo...zavisi...ali tu je to otprilike...Zaboravila sam reći da danas nema jaja npr. ( i to je prvi put od kako sam na dijeti)...nekad bude manje mesa ali više bjelanaca i tako...
 

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
to je ok
a možda su i oni dani u mesecu :P


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
 
:) u pravu si draga :yes:...Moja je jedna poznanica znala govoriti mrtva ozbiljna da kad su ti dani smiješ jesti koliko hoćeš a ništa ti se ne prima  :yes: :lol:..Naravno ja sam to praktikovala :yes:... :blowkiss:..

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Od prošlog petka do danas nema promjene kilaže...znači to je 70,5 kg...i obimi su takođe nepromijenjeni...

Pogledala sam od kojeg datuma stoji ova kilaža i to je od 28.07.2011., tj. već 21 dan stoji kilaža...S tim da je postojala promjena na gore do 1-1,2 kg :yes:...Obimi su u tom periodu padali i to u struku oko 5 cm...bokovi 3 cm itd...i ja zaista primjetim promjenu na odjeći i to ali da kilaža sada pravi problem mislim da je činjenica...Svjesna sam da će ići mnogo teže i spremna sam vjerujte da skidam ove kilograme još dugo...Mislim da je otišlo što je moglo lagano a sad nastupa prava borba....Ja mogu pisati jelovnik ako želite ponovo...ali nema tu šta mnogo da se piše...Sve je u granicama onoga što smo se dogovorili...Kad nema treninga s opterećenjem unos UH je manji...i to je to...Ali ako mislite da ću biti dicpilinovanija kad pišem šta i kad jedem možemo pokušati i tako...Nisam toliko disciplinovana kao na početku...ne jedem stalno na vrijeme i tako to ali meni se čini da to nisu tolika odstupanja...Možda griješim ali jednostavno sve mi se čini da će od sada biti mnogo teže..?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
ja ne bih menjala još nedelju dana ništa, do sl vikenda, ako do tad ne spadne ništa moraćemo korigovati jelovnik

to da li ćeš biti disciplinovanija ako pišeš zavisi od tebe, kako je tebi lakše  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok Und...onda do sljedećeg vikenda...ja i mislim da je bolje da od sad pratimo šta se dešava u 15 dana jer realno teško da će ići nešto u sedmici jednoj...

A pisaću vam povremeno šta jedem..Planiram npr skuhati leću iako niste ništa prokomentarisali ja sam skontala da ju tretiram kao UH iako ima dosta vlakana..ipak na 100 gr. ima preko 50 gr. UH..tako da planiram sutra da ju jedem nakon treninga s tegovima 70 gr. planiram po obroku...Nekada davno sam ju koristila i volim jako ukus leće...ja ju skuham i ocijedim vodu samo...i jedem ju tako...s mesom...Nekada sam dodavala i rižu uz to i bilo je super ali to je bilo nekad  :)...