EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102940 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #880 on: December 01, 2011, 09:40:23 AM »

Vjerujem tenssa da je sve lakše kad se salko skine...ali valja do toga doći...Meni bi -7 kg mnogo pomoglo...što nije neizvodivo ali treba biti petlja, a maštam o tome da dođem na 60 kg...Kasnije bih razmišljala šta dalje...pozdrav i sretno...

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #881 on: December 01, 2011, 09:42:40 AM »
Sto mastas o tome, uradi to...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #882 on: December 01, 2011, 10:28:39 AM »

Promijenila sam ticker..da imamo uvida u stvarno stanje i sa realnim ciljem a i početnu sam kilažu stavila 78 jer sam u stvari tako krenula, moja vaga je ipak tačnija od one u teretani i bolje da ovako stoji :).

01.12.2011.
težina - 67 kg;
grudi - 86 cm;
struk - 74 cm;
bokovi - 92 cm;
butina - 53 cm;
nadlaktica - 28 cm.

Dobro tenssa...biće dosta sporije nego prije ali nigdje ne žurim  ;).

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #883 on: December 01, 2011, 03:14:15 PM »
i to je odličan pomak  :yes:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #884 on: December 01, 2011, 04:19:57 PM »

 I ja sam zadovoljna draga  :)..

Evo upravo sam se izmakla od gosti na trenutak...Ispred njih su kolači, keks, voće...Ja sam pojela mrkvu i pita me rodica kako možeš tako jesti mrkvu...rekoh mogu i to ja bez problema (još znam da i to nije najzahvalnije jer je kalorična ali bolje od keksa sigurno ;))..

Radila sam tegove danas kako si mi rekla, dok sam radila čučanj malo me je vuklo nazad...teško sam uspostavljala ravnotežu ali biće bolje  ;)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #885 on: December 01, 2011, 11:46:38 PM »
uči pokret, na to se koncentriši
ako te vuče unazad idi više u pretklon zbog kontrateže i sve će biti ok  ;)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #886 on: December 02, 2011, 09:05:58 AM »

Ok....

1. Und jutros sam za doručak pojela dvoje jaja a izostavila sam pahuljice, pojela sam takođe i jednu jabuku..Ono što mislim da bih mogla napraviti da ne konzumiram pahuljice danima kad imam trening s tegovima jer mi je dovoljan obrok od krompira i riže za taj dan...Danima kad odmaram ne bih jela nikako UH osim voće koje mi je ujutro velika navika ali ne mnogo...Mislim da polako napredujem u ograničavanju sa hranom, psihički se osjećam snažnije i nemam veliki psihički pritisak pa razmišljam da ne bi bilo loše da radim ovako jer ne trošim energiju previše, za sad nema ni cardio treninga i tako to a uzimajući u obzir sve otežavajuće okolnosti koje su prisutne na polju skidanja kilograma, možda ovo nije loša ideja, šta misliš?

2. Radim čučanj, iskorak i mrtvo na svakom treningu i ubacim sklekove i neke vježbe za guzu i istezanje...Do sada sam radila i bench..To je otprilike 4 puta sedmično kako smo se dogovorile...Šta misliš da po jedanput sedmično ubacim po jednu dvije vježbe za grudi, ramena i leđa? Radila bih ih sa tegovima osim za leđa što sam mislila raditi na lat mašini, čisto da ne zakržlja gornji dio tijela  :lol:?

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #887 on: December 02, 2011, 03:48:17 PM »

Und, g Laziću i ostala ekipa ja sam ovog trenitka shvatila da sam pretjerala i da nema smisla da vam ponovo postavljam ista pitanja..Izvinite me molim vas, nisam baš u idealnom psihičkom stanju i vjerovatno zbog toga nemam mjeru..Pamtim sve i zahvalna sam..Budite mi dobro...Dalje ću "sama"..imajući u glavi sve što ste mi pričala i uradili za mene..

tennsa i tebi poseban pozdrav i svim drugima hvala što su učestvovali i pratili temu, pozdrav..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #888 on: December 02, 2011, 03:51:12 PM »
nemoj da izbacuješ OVSENE pahuljice, pre izbaci pirinač danima kad ne treniraš. ovsene ostavi u doručku, 60-70gr

pirinač ne više od 50gr ISKLJUČIVO posle treninga. uz to uzmi neku salatu (vlakno!)
ubaci za ručak pirinač, pasulj, grašak (naravno kuvano, bez zaprške) i danima kad ne treniraš, u nekoj količini oko 30gr UH (to je oko 150gr krompira, za ostalle mere ne znam napamet)
voćkicu 1 dnevno, što više vlakana (ali stvarno što više!); znači puno puno brokolija, karfiola, kupusa, kelja, sirove šargarepice, šampinjoni, boranija .... svaki obroka, ali SVAKI MORA da ima nešto od ovoga

omega 3 ako je ikako moguće kupi pod hitno! minimum 10 gel kapsula dnevno, sprečavaju insulinsku rezistenciju, računaj da ti je ovo neophodno


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #889 on: December 02, 2011, 04:02:48 PM »

Dobro Und radiću onda ovako i kupiću omega  3 kapsule sigurno...i uspjeću..