EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102730 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Odg: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)
« Reply #770 on: September 27, 2011, 03:37:58 PM »
Samo da vam javim kako napredujem...jako dobro :lol:...Davim se u bademu, lješniku i ostalim voćkicama...Za sada je vaga ok...čim nešto krene naopako mijenjamo taktiku...ali mislim da je za sada dobro jer sam ja u suštini na promijenjenom načinu ishrane(koji nije uključivao ništa striktno pridržavanje dijete) faktički već 15 dana sigurno...Ali jeste da napredujem u zadnja dva dana...Danas sam napravila kiflice od integralnog brašna i od raževog brašna i super su ukusne...Da malo unesem nešto novo u jelovnik ...Jako mi psihički godi promjena samo da se ne ubucim...Možda da i prekinemo sve ovo za sedam dana a ne nedjelje dvije jer plašim se fakat ali neka me ajd još malo...Ljubim vas...

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Minka,....kakvo je kod tebe stanje  :) .Ti si super skinula kilazu svaka cast,samo sad ne dozvoli da se kilogrami vrate kad si uspela da ih se resis.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Draganavv nije loše stanje koliko se davim u hrani....Dobila sam 1-1,5 kg ali kako prije toga nisam unosila UH gotovo nikako dobro je...Obimi su zadovoljavajući, po 1 cm u butinama i struku sam vratila ali mislim da je to normalno...Tako da nije loše ali može mnogo bolje...

Und moja draga kad sam već tu da ti kažem kakvo je stanje...Od kako smo se dogovorile da budem na opuštenoim režimu ishrane prošlo je 12 dana...Vaga pokazuje trenutno 1,5 kg više ali zna se to promijeniti i da bude manje 1 kg tj bude 68, 2 kg uglavnom pa je meni to kao da nema velike promjene....Sve zavisi koliko je sati kad se vagam, da li sam mnogo jela, unijela tečnosti itd...Obimi su ok...u stuku sam cijelo vrijeme u redu...mada mi stomak izgleda zategnutiji ali to je vjerujem od treninga ali ajmo reći da sam dobila  1 cm...Na butinama nije bilo promjene do jutros kad primjećujem + 1 cm...Ostalo je ok..

Ishrana mi je za nepovjerovat ali možemo reći da je u granicama normale dva dana( gledajući kalorijiski unos a ne srazmjernost unesenih proteina , UH i masti) a treći dan obavezno prekoračim i to mnogo...Radi se o tome da mi organizam sve više traži unos namirnica biljnog porijekla i to mi jeko odgovara( mada obraćam pažnju da je to zdrav način kao raž, integralno brašno, pahuljice, krompir, lješnik, badem isl...ali ponekad ...ne često bude i keksića kojekakvih) dok s druge strane ne mogu piletinu pogledati...znači NIKAKO...Ribu mogu još uvijek, bjelanca takođe, sir je ok ali daleko je to od onog preporučenog unosa...Mnogo manje...maksimalno dva obroka dnevno su mi proteini...Jabuke jedem često...Sve u svemu mnogo više UH nego inače...Jako mnogo ali shvati kad mi se jako traži i ne znam kako se ponovo vratiti na sve ono kao na početku...Možda je bolje da pokušam ovako da se zasitim neko vrijeme pa tek kasnije kad budem psihički spremna počenemo ponovo kako treba, da ne bi uzalud nešto eksperimentisali...Šta misliš?...Treniram intenzivno i mislim da me to izvlači jako inače bih se mnogo ugojila ali 6 dana sedmično ide trening jak...Cardio dobar skroz i trening s tegovima 40 min.( počela sam raditi taj trening posebno  za pojedine grupe mišiča , ne radim više kružni) a nakon toga obavezno ubacim cardio pola sata...Tako da cardio radim svakodnevno...sve iz straha da ne dobijem više sala...Još bih ti svašta imala ispričati ali ne mogu sad sve pohvatati misli u glavi...Uglavnom promjene su u ishrani velike ali mislim da ne mogu psihički trenutno drugačije...Možda ti misliš iz iskustva sa drugima i generalno da je to ipak moguće...pa kaži draga, vrijedi pokušati... :blowkiss: .

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
mislim da treba da radiš kako se osećaš i kako želiš, jer nema smisla da te iko primorava na nešto što ti teško pada

sa druge strane, mislim da si jako kratko vreme bila na nekom izmenjenom načinu ishrane, da to još uvek nije usvojeno, da još uvek ne poznaješ svoje telo dobro i ne možeš da jedeš odokativnu količinu, da još ona "zdrava ishrana" i trening nisu ušli u krv i da ćeš vratiti kg

tebi je posle 12 dana teško vratiti se na ono, šta će biti posle mesec dana, ili 2 meseca? zavaravaš se ako misliš da ti treba "oduška", ideš linijom manjeg otpora, odušak ti je bilo nedelju dana, pa i 10 dana, pa i 2 nedelje. ali ja ni posle te 2 nedelje (skoro) ne vidim želju da nastaviš, a ide hladno vreme, pa sivilo, kiše, zatvoren prostor, jača hrana, sarme, pečenja, kolači ...   ;)

zavaravaš se minka al na tebi je da radiš kako želiš
moje mišljenje je da ćeš ubrzo upropastiti sav onaj trud koji je uložen u skidanje tih 10tak kg


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Draga moja Und sad si me pravo nasikirala, evo ustala sam bila, nešto se probudila i da provjerim email kad imam šta i vidjeti...Vjerovatno sam se toliko opustila da nisam očekivala ovakav odgovor (nemoj misliti da tebi draga nešpto prigovaram nego nisam mislila da je stanje toliko ozbiljno), a moguće je da je baš tako strašno...Najgore od svega što teško kontrolišem glad...Vjerovatno taj unos šećera ima veze jer dok ga nisam unosila nikako lijepo sam se hranila...Nisam sigurna kako to sve funkcioniše ali moguće da je tako...Imam fobiju Und da mi se vrate kilogrami, ne znam kako bih to podnijela...Ali hajde da od sutra počnemo onda ponovo...Pa da odredim da izdržim sedam dana bez varanja mada mislim da će teško ići ali da pokušamo...Ne bih da idem linijom manjeg otpora nego bih da se potrudim ali strah me da ću ovaj put uprskati stvar...Pišem ti onda sutra jelovnik...pa ćemo pokušati...Sramota me je koliko vam oduzimam vremena i strpljenja ali baš trebam pomoć jer apetit jako brzo napreduje...Počela sam jesti med i tako to ;(...Sve ponovo kontam treba to organizmu...Nemoj sa please ljutiti ali nešto mi se dešava s mozgom :yes:...A onda sam htjela i osloboditi svoje da mi toliko kupuju hrane ali ništa pričam ja s njima ujutro pa ćemo se dogovoriti..Ljubim te i daj mi malo motivacije draga...Neophodna mi je:(..

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
toliko skinutih kg a sad se brines kako ponovo ...gjde je ona volja i zelja kao na pocetku..podjsecas me na nekog hmm :rolleyes01: kad je sve bilo super , malo proslo vremena i onda m amogu ja to malo cu se opustit par dana jedan dan ovo ubacis drugi ono i tako prodje sedmica a znala si 2 sedm biti bez iceg "ovog i onog sto ne bi trebalo imati mjesta na tvoj meniju" i to bez probleba to je ona pocetnicka jaka zelja koja te tjera dalje kako rezultati dolaze i ti uzivas i ne pada ti na pamet da nesto pokvaris
nema mjesta za paniku ..krenes ponovo ..kad si gladna tolko imas vlakanastog povrca  nemoze da te ne  zasiti , i nije ni poenta da budes gladna..po meni to su neke isprike al ono svako zna svoje..
ipak nemoj da panicis ;) samo polako ishrana po spagi 2 sedm u nekom komadu onda se malo pocaastis jednim obrokom pa opet nanovo ..samo polako :blowkiss:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Hvala draga Leyla, ma moram se uozbiljiti...Od danas startam ponovo...Evo spremam se da odradim cardio na prazan stomak a stavila sam piletinu da se odmrzava  :), kupiću još ribu i to je to za danas. Napisaću jelovnik večeras da ne bi bilo jedno pišem drugo radim. Nadam se da nema mjesta za paniku ali problem je to moja Leyla kad se počnu vraćati ti kilogrami, samo da ne dođe do toga. Ljubim te i drži mi fige, važi?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
kako organizam moze nesto da ti trazi..to je kao da masinovodja kaze, moja lokomotiva bi bolje isla kada bi sipao kerozin unutra..moras malo u glavi da promenis neka opravdanja koje ti servira tvoje lazno ja..svi mi to imamo, samo je pitanje kada kod koga , koliko preovlada..zato sredi malo misli i ne trazi izgorove, jer ako vratis kilograme, bices teza nego kada si krenula..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline g.paganini

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
Don't think , ACT !!!  :yes:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Hvala Laziću mnogo, potrudiću se ponovo da se dovedem u red, moram imati hrabrosti i pustiti pametovanje, hvala vam ogromna, a ovako stvari stoje kad je u pitanju kilaža:

20.09.2011.                                              07.10.2011.
težina - 67,7 kg;                                        težina - 69 kg ( + 1,3 kg);
grudi - 85 cm;                                           grudi - 85 cm;
struk - 71 cm;                                           struk - 71,5 cm (+ 0,5 cm);
bokovi - 91 cm;                                         bokovi - 91 cm;
butina - 52 cm;                                         butina - 52,5 cm ( + 0,5 cm);
nadlaktica - 27 cm.                                    nadlaktica - 27 cm.

g.paganini hvala za podršku, valja se potruditi, pozdrav.