EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga  (Read 174669 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #250 on: December 27, 2007, 10:15:08 PM »
hey medena...bas je dobar tekst...ja sam inace velika spavalica...tako da mi bas odgovara sve ono sto si napisala...
hehe...
pusa....
 :blowkiss:
:)))

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #251 on: January 04, 2008, 10:05:37 PM »
poz svima...
evo nakon blagdanskih nepotrebnih slatkisa i slicnog...od ponedjeljka sve nastavljam...malo sam brljala i svrljala tijekom blagdana pa nisam bas u najboljem stanju....al se nadam naknadnom dobrom uspjehu...
poz svima...
i nastavljamo dalje..
kiss
bye...
 :blowkiss:
:)))

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #252 on: January 04, 2008, 10:06:19 PM »
Daniela  :blowkiss:

samo napred..uz tebe smo  :blowkiss:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #253 on: January 05, 2008, 12:37:35 AM »
hvala Igy...
nastavit cu ja...
nema mi druge...bas sam se navikla na laganu hranu...
veliki poz...
kiss...
bye..
 :blowkiss:
:)))

Offline leeloo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #254 on: January 09, 2008, 05:33:08 PM »
cao draga, srecna nova godina!

kako si?

i ja sam brljala MNOGO , 3 nedelje u italiji i azurnoj obali...ne pitaj. jela sam i kad sam pocela da osecam da mi je muka, da mi nije dobro. strasno. ali odlucila sam da ne mucim sebe kajanjem , ipak je to samo hrana, a italija je italija :) dosla sam u stadijum kad , ako pojedem cokoladicu, sebe pocnem da prekorevam kao da sam nekog ubila, i onda sam pocela da ponavljam mantru u glavi 'don't obsess with food' i ukapirala da sam ipak preterala sa samodisciplinom, jer moj zivot je jako brz i lud-hehe- i ne mogu da se bavim hranom. ali evo otkad sam dosla kuci pre 3 dana, sam organizam mi trazi samo piletinu i zelenu salatu, ne jede mi se ama bas nista drugo. verovatno se detoksifikuje. inace ugojila sam se 1kg za sve ovo vreme prejedanja pecivima, slatkisima i picama, i to se vidi samo oko struka i na spoljasnjem delu butina (to vidim samo ja, moj muz kaze da sam luda i opsednuta). mozda se nisam ugojila zato sto smo dnevno prelazili i po 15 km peske, po ceo dan na nogama po rimu i montekarlu i firenci i veneciji :)   

u svakom slucaju izvini na ovolikom postu, samo sam htela da ti kazem da ne brines jer nekoliko dana drugacije ishrane nece te 'ubiti', a veruj mi, meni je strasno mnogo znacilo sto sam jela sve ono sto volim , sada mi je lakse i prosto prirodno se vracam na nas 'rezim', a ne kao ranije, osecala sam se kao u konc logoru, uskracenom za uzivanje, i sve je islo na silu, kad prodjem pored pekare plakalo mi se jer mi se jede a ne smem. sada mi se zaista ne jede, i to je pravo olaksanje.

inace, jesi li dobro? jesi lepo provela praznike?

ljubim te i drzi se. i ne zaboravi da posle kise uvek izadje sunce :)



Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #255 on: January 13, 2008, 12:14:05 PM »
ako ovako nastavite da se opustate sa ishranom,uskoro cu za vas dve da otvaram novu temu ok, izludovale ste se..sada se vracajte na ono cemu tezite..  :clap:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #256 on: January 13, 2008, 04:50:46 PM »
hehe...
ma bez brige lazicu...vec sam se vratila na nas rezim prehrane samo sto sada imam i tatu za kojeg kuham kao za sebe pa mi je puno,puno puno teze...jer neke stvari ne zeli shvatiti pa se iz dana u dan svadjamo i ponavljamo jedno te isto gradivo...tek sada vidim kako je tebi...ja to ne bi izdrzala... vjeruj mi...
evo jedna velika pusa...
pa se tipkamo kada prodju ovi uzasni dani kolokvija i ispita...
pusa...
poz...
bye...
 :blowkiss:
:)))

Offline leeloo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 210
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #257 on: January 17, 2008, 01:11:32 AM »
daniela  :blowkiss:   hvala ti sto citas moju temu

kako ti ide? ja sam nekih 10 dana disciplinovana, tesko mi je da variram jer nisam kod kuce, pa uglavnom jedem UH samo ujutru, cak i kad su mi UH dani. imam utisak da tako brze oslabim. a i imam jos 2-3kg da skinem, ono najteze, pa sam bas udarila svom snagom. 

koliko ti jos imas?  i kako se osecas? jesi gladna? ja vise nisam gladna (jer jedem stalno po malo, odvojim svu hranu za taj dan na jednu  policu u frizideru pa podelim na malene obroke)  ali osecam se nekako prazno iznutra. nije los osecaj ali ipak trazi mi se hleb, pasta, pirinac...  ali bojim se skrobastih kao djavola, odmah mi se naduje stomak od njih.

kako tata napreduje? :)   mora da je nervozan zbog promene ishrane :)   super je to kad u kuci neko jede kao ti. moj muz se davi u slatkisima (naravno uvece kad mene hvata najveca glad) i suvomesnatim proizvodima, masno meso...  uf treba mi opasna samodisciplina da odolim, ali ja kad nesto zacrtam, moze i nebo da padne na zemlju-nema nazad! :)

ljubim te draga



Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #258 on: January 21, 2008, 12:23:45 PM »
pozdrav ljudi...dobro jutro...
evo imam opet nekoliko pitanjca:
1. jucer mi je mama spramala sampinjone dimstane na luku...i ja sam to jela i racunala kao uh vlaknasti...pa me zanima dal sam uopce to smijela jesti,kada je pripremljeno tako???
2. dal smijem jesti ujutro zobene sa mlijekom, umijesto zobenih sa jogurtom???
3. pa kako ste mi??? nema cijeli vikend nikoga...
veliki poz...
pusa...
bye...
 :blowkiss:
:)))

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #259 on: January 21, 2008, 03:08:30 PM »
evo i samo da vas jos obavijestim kao i svaki mjesec da sam napravila mjere...i da sam na istome kao i prije mj dana...sto je i bio moj cilj,s obzirom na izlete preko bozicnih i novogodisnjih blagdana... sada se nadam da ce za mj dana biti jos manji...
poz svima...
 :blowkiss:
:)))