EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Macholina - dnevnik ishrane i trening  (Read 23077 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #120 on: November 02, 2011, 04:24:33 PM »
ja povrće volim, i meni nije problem :)

brokoli i karfiol samo skuvam/obarim, posolim i tako ga jedem
boraniju skuvaš pa možeš da napraviš salatu. dodaš sirće, malo ulja, so, i beli luk (onaj u granulama recimo)
spanać možeš isto kao boraniju, a možeš i sa jajima da ga pomešaš i napraviš omlet (to je ono kao palačinka)

može svašta nešto, eksperimentiši  :yes:

da, možeš i pečurke kupiti ako voliš, bogate su vlaknima pa možeš i njih  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Macholina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 99
  • Gender: Female
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #121 on: November 02, 2011, 09:53:24 PM »
Hvala puno Und na predlozima.  :blowkiss:
Pečurke obožavam, a i sve te kombinacije sa jajima mogu da jedem, to nije problem. Problem je kad nemam veliki izbor svežeg povrća a jede mi se salata neka, jer dokle god ima svežeg povrća koje mogu tako sirovo da jedem ja zaista uživam u njemu. A ovo bareno mi baš ima neki fuj ukus, posle drugog zalogaja ne mogu više ni da ga gutam a gladna sam i dalje.
Ovo sa boranijom i spanaćem mi baš zanimljivo zvuči, to ću definitivno upražnjavati ove zime.

Offline Macholina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 99
  • Gender: Female
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #122 on: November 02, 2011, 09:59:49 PM »
A da, evo malo da se pohvalim.  :innocent: Keva već dva dana pravi kolače za slavu, i tako će do subote, znači cela kuhinja je u kolačima, šerpama, filovima...i ja evo za sada uspešno ignorišem sve to, nisam čak ni privirila ni u jednu šerpu sa filom, a od kad znam za sebe uvek su sve bile moje, sekla sam ruku ako im se neko približi  :lol:
Jedino me svi ti mirisi izluđuju, a moram da budem tu da joj pomognem...UH...ali, jačamo karakter!  :yes:
Malo podrške nije na odmet, biće mi lakše  :blush: :lol:

Offline draganavv

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Female
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #123 on: November 03, 2011, 01:16:26 PM »
  Bezi iz kuce  :)

Offline Macholina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 99
  • Gender: Female
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #124 on: November 03, 2011, 04:13:20 PM »
 :lol: :lol: :lol: Rado!
Mislim da bi štipaljka na nosu upalila, malo je hladno napolju kad zađe sunce.  :lol:

Offline Macholina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 99
  • Gender: Female
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #125 on: November 22, 2011, 08:26:19 PM »
Evo i mene opet...tek sad videh da me nije bilo 20 dana  :blush: ala vreme letiiiiiii!!!  :)
Stvari stoje ovako :
Brljala sam sa ishranom skoro dve nedelje i sve bih da se vratim na ono pravo,al nikako. Nesto sam i baš bila u bedaku, a to me tek sredilo, samo sam jela, užas  :wallbash1: Provalila sam da dok ovde ne "obećam" da ću da se hranim kako treba, nema ništa od toga  :lol: E sad, ono što je dobro je da se nisam nešto specijalno ugojila, što me je fasciniralo totalno jer sam bukvalno jela sve i svašta ( nekad u ogromnim količinama) nisam se merila, to ću prekosutra, ali vidim po stvarima, farmerice su počele da zatežu malo i to je to...a to i nije strašno jer sam te farmerice uspela da obučem tek posle 2 nedelje pravilne ishrane.
Eto, tako stoje stvari...slobodno možete da me grdite, zaslužila sam priznajem  :blush:
Sutra još moram da varam, moram da pojedem parče omiljene torte, rođendan mi je  :wish: , ali zato od prekosutra idemo opet vojnički  :rolleyes01: I da, uspela sam da se organizujem nekako pa bih od ponedeljka trebalo da krenem u teretanu i to 5 puta nedeljno, ali o tome drugi put, daleko je ponedeljak  ;)
 :blowkiss:

Offline Zvezdana

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #126 on: November 22, 2011, 08:38:33 PM »
I ako se nisam javljala, pratim tvoju temu. Samo napred, nema odustajanja!  :blowkiss:

Offline Macholina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 99
  • Gender: Female
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #127 on: November 22, 2011, 08:49:08 PM »
Hvala puno na podršci!  :blowkiss:

Offline Macholina

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 99
  • Gender: Female
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #128 on: November 30, 2011, 06:35:24 PM »
Evo mene opet, znam da sam još pre neki dan rekla kako ću početi ponovo vojnički da pazim na ishranu ali omela me temperatura...OPET  :dunno: Ja stvarno ne znam šta je ovo, nisam toliko bila bolesna u poslednjih 28 god kao u ovih mesec dana, al dobro nema veze. Ono što je bitno je to da sam uspela da se organizujem oko teretane i od sutra krećem, pravo s posla ću u teretanu i ići ću od ponedeljka do petka svaki dan, vikendom ne mogu. Nemam pojma šta ću oko programa, videću šta će mi oni predložiti pa ću nešto valjda spakovati. Ujutru će da padne merenje, da vidimo šta se to izdešavalo za ovih mesec dana. A ishrana za sutra izgeda ovako:

7:30 40gr ovsenih pahuljica+ 2dl jogurta + celo jaje + belance
9:30 1/2 tunjevine + 2 šargarepe
11:30 2 dl jogurta + 2 belanca + jabuka
13:30 100gr kuvane piletine + šargarepa
15:10  :showoff:
17:00 150gr piletine pečene na foliji + 200gr krompira
19:30 1/2 tunjevine + salata
21:30 100gr Ella sira

Jedino što mi ovde "smeta" su ovi UH u 17h ali ne znam kad da ih jedem s obzirom da ću u vreme kad sam ih inače jela biti u teretani?

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: Macholina - dnevnik ishrane i trening
« Reply #129 on: November 30, 2011, 11:19:47 PM »
Hm, mislim da bi taj obrok u 17h trebala da prebaciš na recimo 15ak minuta posle teretane, tad ti telo gladuje za proteinima i složenim uh, i ne, tad nije problem da ih jedeš. :)