EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: marijam - dnevnik ishrane i treninga  (Read 20420 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #90 on: June 27, 2011, 11:59:47 AM »
bravo, bravo... tako treba  :wow:
:)))

Offline marijam

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Female
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #91 on: June 27, 2011, 03:52:53 PM »
hvala puno cure :blowkiss:
ma uz vas je puno lakše sve  ;)

Offline marijam

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Female
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #92 on: August 31, 2011, 11:37:11 PM »
Pozdrav vam svima :blowkiss:
Evo da se malo i ja javim nisam odavno :yes:
Situacija kod mene je super :yes:  prezadovoljna sam i super se osjećam
Pravo sam se uhodala u ovo sve redovno planiram šta ću jest sljedeći dan sprema unaprijed i nosim sa sobom
nisam kilažom pala toliko koliko u centimetrima
HEHE izgubila sam preko 15cm u struku a to mi je bila najkritičnija zona
ali ima tu još rada
Nastojim tri puta u tjednu radit kardio najviše trčim nekad vozim biciklo
Čak ovaj mjesec kad sam bila na odmoru prekinula sam dijetu na 12dana ,ali nisam sad pretjerivala pošto nisam bila kući pa je bilo nezgodno da kod nekoga u gostima ja nešto svoje izvodim,lijepo sam se ograničila i nastojala tu i tamo izbjegavat neke stvari i li ih jest samo malo
malo se se to kasnije pokazalo na vagi ali nakon par dana vraćanja na staru ishranu sve se normaliziralo.
Imam jedno pitanje koliko je dnevno dozvoljeno bjelanjaca pojest ja pojedem 10 i svi mi kažu da to nije zdravo da ću obolit
a negdje sam koliko mi je ostalo u pamćenju pročitala da ti UND pojedeš isto toliko svaki dan
pa eto ako netko može da mi odgovori jeli to može ili ne
 
i ljudi hvala vam svima koji ste se potrudili na mom početku i uputili me i saslušali davali savjete i sve ostalo jer nije bilo uzaludno tipkanje i nadam se da ću nastavit ovako jer mi se pravo dopada prvenstveno jer stvarno vidim lijepe rezultate  :clap:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #93 on: August 31, 2011, 11:42:08 PM »
Quote
Imam jedno pitanje koliko je dnevno dozvoljeno bjelanjaca pojest ja pojedem 10 i svi mi kažu da to nije zdravo da ću obolit
a negdje sam koliko mi je ostalo u pamćenju pročitala da ti UND pojedeš isto toliko svaki dan
koliko hoces..samo da stomak moze da podnese :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline marijam

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Female
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #94 on: September 01, 2011, 12:26:29 AM »
Hvala Laziću na brzom odgovoru ;)

Offline marijam

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Female
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #95 on: September 21, 2011, 12:00:00 AM »
POZDRAV VELIKI :blowkiss:
Jučer sam se upisala u teretanu i sad mi trebaju vaši savjeti kako i šta bih trebala radit,kako počet kako se hranit poslije treninga jer kasno idem u teretanu oko 20h a vratim se oko 22h pa me strah u ta doba jest UH da nije malo kasno.
Pročitala sam ovaj trening za početnike pošto se ja slabo sad tu snalazim mislim da uopće neradim ovako ima trener koji mi pokaže kako koja sprava radi i ima program.
Jučer sam ovako radila 5-6min na biciklu zagrijavanje zatim trbušnjaci gornji donji,bočni,vježbe za leđa, vježbe za gluteus na spravi i rekao je danas radimo gornji dio tjela prsa leđa  i na kraju na traku za trčanje 15min to je bilo to.
Danas sve kao jučer ovaj prvi dio i to je rekao da se radi svaki dan odnosno svaki put kad dođem i još sam danas radila donji dio tjela znači noge i biceps i triceps i na kraju traka.
 Zanima me vaše mišljenje dali je ovo ok trebam li šta mijenjat radim dvi ili tri serije po 15 ponavljanja ovisi on kaže ako nemožeš tri nemoj onda radi dvije težine su uglavnom male 15-20kg
LJudi možda nešto i bude od mene uglavnom meni se dopada  :yes:
Bilo mi je žao jučer kad su počeli lošiji dani kišovito nisam mogla ići trčat niti vozit biciklo a nisam htjela da mi sad propadne ovo sve što sam do sada uložila,a već par dana sam razmišljala da se upišem čim više nemogne se zbog vremena vani.
nadam se da ćete mi dat koji savjet jedva čekam da ga čujem.l