Trening > Problemi sa viskom kilograma

Pocetnik

(1/2) > >>

M I L A N:
Pozdrav svima, pre svega da vas pohvalim za savete i odgovore, veoma su profesionalni i od koristi.
E sad da krenem sa svojim problematicnim telom, naime imam problema sa donjim stomakom, znaci imam dosta sire kukove ili ti "krofnice" e sad na dodir osecam da ima jos sala, ali veoma tesko se skida to, skoro da uopste ne napreduje, trcim skoro svaki drugi dan vec mesec i po dana, u teretanu sam krenuo prosle nedelje, ishranu sam maksimalno korigovao, imate li ideju kako da ili skinem donji stomak ili popunim deo izmedju ramena i kukova?
Evo slike:

Btw. da li je dobro koristiti kreatin ako sam na dijeti?

Hvala unapred  :)

Lazic:
nemoj vise da trcis, unistices i to malo misica sto imas, pocni da bildujes, da se povecas i umisicavis

M I L A N:
Ali imam jos sala tu koje se bas vidiā€¦ Koje mi vezbe preporucujete da se malo popunim u tom kriticnom delu? Za kreatin sta mislite?

tenssa:
Kreatin ne na dijeti.

Pocni da dizes tegove, izgledas kao logoras. Vjerujem da ako samo krenes kvalitetno jesti da ce sve doci na svoje mjesto, mlad si i pun hormona.

Ima ona pametna izreka, trbusnjaci na 60 kila su isto kao i sise na djevojci od 100, ne racuna se... :)

M I L A N:
Hvala vam na savetima, pocecu vise da radim vezbe sa tegovima a smanjicu trcanje, da li bi mi bocni trbusnjaci pomogli nesto?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version