EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: to je to (Lola) - ishrana i trening  (Read 48266 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Odg: to je to (Lola) - ishrana i trening
« Reply #90 on: June 30, 2011, 07:35:38 PM »

Lola kako ide, ima li promjena..primjećute li razliku? Subotom ste odlučili da pišete rezultate jel tako...ja se nadam da će biti dobre vijesti  :).

Kod mene ima promjena..inače ne mogu da ne pratim gotovo svaki dan šta se dešava..ali sam se odlučila da ću pisati obime u 15 dana ili mjesec jer i ovako dovoljno maltretiram sve na forumu ljavljajući se svako malo  :)...ali lakše mi je mnogo tako. Nemam neke krizice još uvijek ali jest da naveče mi je nekako čudno što ne jedem voćkice ili neke grickalice isl...ali samo mi je neobičan osjećaj...ništa strašno.

Pozdravljam vas pa se čujemo.

Offline to je to

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Female
Odg: to je to (Lola) - ishrana i trening
« Reply #91 on: July 01, 2011, 09:13:12 AM »
pravda je spora ali dostižna............mislim, pravedno je da oslobodim vitko telo koje je zarobljeno u meni

u odnosu na prošlu nedelju imam 1,3 kg manje, nadam se da danas ode još 300g g pa da sutra pišem 96.9 a ne 97,2...ali organizam ima neke svoje zakonitosti, danima se skazaljka na vagi ne pomera iako svaki dan imam kalorijski deficit

zato sada i pišem plan za ishranu svaki dan, da mogu da me koriguju...

elem, imam lepih novosti

pronašla sam teretanu koja je jako jeftina, vlasnik je raspoložen da me lično uputi u vežbanje, kod njega može da se dolazi svaki dan i više puta dnevno ako neko želi a radi od 7-24h pa nema izgovora da nisi pronašao vreme za vežbanje, haha

inače, teretana je na 250m2, opremljena sa 55 sprava i 2,5 tone tegova, htela sam da postavim video klip ali ne uspevam

ako nekog zanima

juče sam ostala skoro dva sata u teretani, mada mi se čini da nisam mnogo radila pošto se pauzira između serija, više sam se šetkala, haha i posle toga pešice kući (dvadesetak minuta)

idem i danas... i sutra i prekosutra.....
početak 24.maj 2011.



Offline to je to

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Female
Odg: to je to (Lola) - ishrana i trening
« Reply #92 on: July 01, 2011, 09:14:49 AM »
možda i uspem
[youtube=425,350]http://youtu.be/nZQIor1_I94[/youtube]

ovo se odnosilo na postavljanje video klipa

a sad ne znam ni da obrišem ovu poruku pa ne smem više da experimentišem
početak 24.maj 2011.



Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: to je to (Lola) - ishrana i trening
« Reply #93 on: July 01, 2011, 09:40:59 AM »
2h je previse  :nonono:  sta radis toliko , nema setanja po teretani  :lol: vjezbaj , male pauze izmedju vjezbi i bjez kuci sat max pls zagrijavanje na pocetku  :rolleyes01:

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: to je to (Lola) - ishrana i trening
« Reply #94 on: July 01, 2011, 09:43:00 AM »
Quote
ali organizam ima neke svoje zakonitosti
Bas tako. I zato se ovde milion puta ponavlja da se ne merite svaki dan, ali jos kad imao neko da to i poslusa...

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: to je to (Lola) - ishrana i trening
« Reply #95 on: July 01, 2011, 09:45:22 AM »
Bas tako. I zato se ovde milion puta ponavlja da se ne merite svaki dan, ali jos kad imao neko da to i poslusa...
ako je min manjak svaki dan vise motivacije  :lol: a ako nije onda bedak "sto mi je ovo trebalo da se mjerim svaki dan , pa nemoze uvijek bit kako ja zelim ,,minus "  :lol:

Offline to je to

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Female
Odg: to je to (Lola) - ishrana i trening
« Reply #96 on: July 01, 2011, 09:47:03 AM »
prvo sam uradila vežbu za leđa  6 serija x 10 ponavljanja

pa dve vežbe za noge 6x15 i 6x20 i više

pa trbušnjake 6 x 7ponavljanja (nisam mogla više)

inače, Slavko je jako zahtevan, traži maximum od svakog pa čak i od mene, iako sam mu rekla da imam 52 godine on kaže: " Pa šta....ja imam 55."
početak 24.maj 2011.



Offline to je to

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Female
Odg: to je to (Lola) - ishrana i trening
« Reply #97 on: July 01, 2011, 09:52:22 AM »
ako je min manjak svaki dan vise motivacije  :lol: a ako nije onda bedak "sto mi je ovo trebalo da se mjerim svaki dan , pa nemoze uvijek bit kako ja zelim ,,minus "  :lol:

jaooo, moraču da zamolim sina da mi sakrije vagicu......pa da je iznosi samo subotom, ma meni spadne odjednom 3 kg pa stojim na tome mesec dana pa opet...i  tako već treći put (ukupno sam izgubila 10kg jer sam počela još u martu)....nikako da to silazi ravnomerno
početak 24.maj 2011.



Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: to je to (Lola) - ishrana i trening
« Reply #98 on: July 01, 2011, 09:54:49 AM »
nikad ni ne silazi ravnomerno
možete se vi meriti svaki dan
sa jedne strane često merenje može da bude dobro, jer možete brzo da primetite ako kilaža krene gore
ali sa druge strane može da demotiviše

ako se merite često jednostavno se pripremite da kilaža varira, u toku dana, u toku nedelje, meseca ... nije svaki skok kilaže dobijeno salo


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline to je to

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Female
Odg: to je to (Lola) - ishrana i trening
« Reply #99 on: July 01, 2011, 10:02:05 AM »
ako se merite često jednostavno se pripremite da kilaža varira, u toku dana, u toku nedelje, meseca ... nije svaki skok kilaže dobijeno salo

da, znam to a imam vagicu koja meri i % masti, vode i mišične mase, čak i kostiju pa pratim i te parametre....a tu je i krojački centimetar.....pa polako, nije ni došlo preko noći
početak 24.maj 2011.