EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: U zgodnog tela -srecan covek !  (Read 45804 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: U zgodnog tela -srecan covek !
« Reply #170 on: June 30, 2011, 09:36:29 PM »
ja licno ne volim rijec dijeta  :nonono:  ovo je zdrav nacin zivljenja , cim tako prihvatis nema probl.a kad dodjes do cilja ubacis povremeno sta volis , i niceg se ne odrices ...dijeta  :nonono:

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: U zgodnog tela -srecan covek !
« Reply #171 on: June 30, 2011, 09:42:37 PM »
Tako je Leyla :) A sad pred spavanje opet malo motivacije   :lol:

Offline lahesa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: U zgodnog tela -srecan covek !
« Reply #172 on: June 30, 2011, 11:51:17 PM »
Bas bih onda voleo da te vidim sta ces, kada se gubljenje sala uspori, pa za mesec dana skines jedva 1kg... Da vidim kako ce onda to da utice na tvoje samopouzdanje, volju, a direktno i na nastavak dijete sobzirom da skoro dva mesec neces pomeriti tu skalu.

A bre nemanja bas si na kraj srca.  :pullhair:
De ce usporiti, imam ja rotacije UH u rukavu, koriguje se ishrana, svasta nesto moze.  :yes:

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: U zgodnog tela -srecan covek !
« Reply #173 on: July 01, 2011, 12:28:07 AM »
Vi koji ste na dijeti treba da budete optimisti. Ja sam realista  :)
A i uvek postavim sebi pitanje: U kolikom to dnevnom deficitu trebam da budem da bi za X dana izgubio X kilograma (pod uslovom da sve ide kao sto treba)? I matematika je prosta...

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: U zgodnog tela -srecan covek !
« Reply #174 on: July 01, 2011, 06:48:25 AM »
Sad mi treba vasa pomoc  :help:  moram sastaviti jelovnik za sutra, planiram voditi cerkicu u ZOO u drugi grad i kako cu i sta jesti , jos nemam pojma... :dunno:

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: U zgodnog tela -srecan covek !
« Reply #175 on: July 01, 2011, 09:15:50 AM »
Dok smisljate sta da mi  predlozite za sutrasnji jelovnik  :) nikad nisam vam ispricala koliko i sta vezbam. Odlucila sam se da vezbam samo ujutru, jer nekada nemam snage za uvece. Moj trening ujutru se sastoji od 45 minuta na orbitrek od kojih 10 minuta rolam brzo sa 22 km/h a 2 minuta usporim i sve tako naizmenicno, tako da ukupno 35 minuta rolam brzo a 10 minuta sporo sa 19km/h. Tako prodjem 17.7 km na orbitrek za 45 minuta i sagorim 225 kalorije, ne znam dali je to mnogo ili malo, ali se ja oznojim tako dobro da je odeca na mene sva mokra, pa cak i carape  :lol: Zatim 8 minuta radim vezbe za istezavanje, a nakon vezbe za istezavanje radim 8 minuta vezbe za ruke sa tegovima, evo vam link , mozda vam posluzi.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: U zgodnog tela -srecan covek !
« Reply #176 on: July 01, 2011, 09:38:03 AM »
Vi koji ste na dijeti treba da budete optimisti. Ja sam realista  :)
A i uvek postavim sebi pitanje: U kolikom to dnevnom deficitu trebam da budem da bi za X dana izgubio X kilograma (pod uslovom da sve ide kao sto treba)? I matematika je prosta...

i opet: nije matematika  :lol: previše faktora da bi mogao da znaš


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: U zgodnog tela -srecan covek !
« Reply #177 on: July 01, 2011, 10:05:32 AM »
Sto mozes da poneses sa sobom, to ponesi (npr: pomesas ellu i tujevinu i eto ti 3 obroka...). A sto ne mozes, mozes tamo da kupis (neku piletinu na rostilju, mozda ima u blizini i onih prodavnica sa gotovim jelima, pa uzmes piletinu ili ribu koja je samo kuvana ili kazes da ti stave na rostilj bez icega: ulja...), jogurt, bademe/lesnike/kikiriki, mozda neko voce (to sve ima maltene svuda da se kupi)...

Ma pisao sam ovde, pa da se ne ponavljam http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=14505.msg208905#msg208905
A za kolicinu i sama znas.

@Und3i2c0v3i2
Znam ja to odlicno, zato sam i stavio ono "pod uslovom da sve ide kako treba". I uvek mozes da gubis MANJE (sto se i desava), ali zato VISE od neke granice, tj od svog TDEE (pa sve i da duplira svoj metabolizam, sto se sigurno nece desiti) kad to prevedes u masti ili misice (zavisi sta gubis), i to pod uslovom da nista ne jedes i "pod uslovom da sve ide kako treba" NIKADA.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: U zgodnog tela -srecan covek !
« Reply #178 on: July 01, 2011, 10:08:58 AM »
manje filozofiraj
i "pod uslovom da sve ide kako treba" ne možeš predvideti koliko je to


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Pahuljica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 203
  • Gender: Female
Odg: U zgodnog tela -srecan covek !
« Reply #179 on: July 01, 2011, 10:15:10 AM »
Da se umesam i ja u vas razgovor, ja do sada nisam pratila  matematiku i te brojeve, ne brojim kalorije , niti proteine , jedino pazim na mere u gramazi, na primer da ne pojedem tokom celog dana  pola kilogram mesa  :lol: opustena sam i teram ovo natenane ali eto idem dole sa obemom i kilazu , mozda mi je zato ovaj nacin ishrane lego jer nisam pod pritisak brojke i racunanja.