EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: AMINOKISELINE-ovde pricamo samo o njima  (Read 324475 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: AMINOKISELINE-ovde pricamo samo o njima
« Reply #500 on: April 02, 2010, 06:37:11 AM »
ja nisam rekao da treba pojacvati doze gde se nalazi neka AK niske BV
vec da treba birati gde je taj odnos takav da su AK niske BV taco povezane sa AK VISOKE BV i kao takve cine celinu koja je vise nego extra i dobija se ono sto je nephodno a ujedno se smanjuje cena prozivodnje sto ce veoma brzo da se desi kod svih proizovodjaca sirovna jer CENA AK NEUMOLJIVO RASTE i traze se alterativni nacini od kojih je ovo jedan koji je i vise nego EXTRA..o tome se radi...
jer uzimati i velike kolicine AK nise bv vrednosti bi bilo dosta financijski zamorno zbog kolicine kju treba uzmati ali kao sto rekoh...zato postoji MIX

@dejo..

pa ja ne bih rekao da se bas mnogo razlikuju..
tj razlike su minorne..
sa ovim u opste ne zelim da poredim bilo sta ili bilo koga da me krivo ne shvatis
ali to dali je 700 mg leucina u jednig a 750 u drugim je minorono u donosu koliko nama treba
tj da je razlika veca e onda bi se pricalo o nekim drugim stvarima
ovako na zalost tesko da ces naci bilo koje tecne ak pa ima npr 2000 mg leucina po srvignu tj da zaokurzuje pricu od npr 5 gr samo BCAA po servignu..
ove obadve ak imaju oko 10 000 mg pure amino acids no sugar added i to je ono cega bi trebalo da se drzimo..

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: AMINOKISELINE-ovde pricamo samo o njima
« Reply #501 on: April 02, 2010, 10:45:45 AM »
Ok Pedja shvatam ali  posto to kazes a rekao si da su dym liquid recimo ok,kako onda mogu da prodju kada je odnos leucina i ostalih esencijalnih MNOGO manji nego ovih neesencijalnih,zato to nisam nikad skontao,

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: AMINOKISELINE-ovde pricamo samo o njima
« Reply #502 on: April 02, 2010, 12:00:20 PM »
Ok Pedja shvatam ali  posto to kazes a rekao si da su dym liquid recimo ok,kako onda mogu da prodju kada je odnos leucina i ostalih esencijalnih MNOGO manji nego ovih neesencijalnih,zato to nisam nikad skontao,

Nemaju secera.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: AMINOKISELINE-ovde pricamo samo o njima
« Reply #503 on: April 03, 2010, 07:10:09 AM »
Ok Pedja shvatam ali  posto to kazes a rekao si da su dym liquid recimo ok,kako onda mogu da prodju kada je odnos leucina i ostalih esencijalnih MNOGO manji nego ovih neesencijalnih,zato to nisam nikad skontao,

pa nemaju secera pod 1 a i pod dva pogledaj sastave drugih tecnih ak i vidi koliko imaju leucina itd itd itd itd
ja ti opet govrim...postoje one koje nisam probao i necu da pricam o njima...
one koja sam probao o njima pricam i imam prava da pricam sa mnog stanovista jel znam kako rade meni i kako ce sigurno drugima da rade tj mozda je glupa rec "rade" jer one nsu tu da rade vec da ispunjevaju odrejdene zaddatke...ali sustina je ta

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: AMINOKISELINE-ovde pricamo samo o njima
« Reply #504 on: April 03, 2010, 10:35:08 AM »
jel bi onda ovo imalo logike? dym 20g (2doze) tecnih amino + 10ak g bcaa u instant dispersion varijanti pomesano za vreme treninga?  ;)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: AMINOKISELINE-ovde pricamo samo o njima
« Reply #505 on: April 03, 2010, 10:57:53 AM »
jel bi onda ovo imalo logike? dym 20g (2doze) tecnih amino + 10ak g bcaa u instant dispersion varijanti pomesano za vreme treninga?  ;)

zasto da ne
skroz ok kominbaicja.. to je oko 17 gr bcaa sto je sasvism solidno za natural freak kao sto si ti :wow: u toku treninga

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: AMINOKISELINE-ovde pricamo samo o njima
« Reply #506 on: April 03, 2010, 12:36:55 PM »
pa nemaju secera pod 1 a i pod dva pogledaj sastave drugih tecnih ak i vidi koliko imaju leucina itd itd itd itd
ja ti opet govrim...postoje one koje nisam probao i necu da pricam o njima...
one koja sam probao o njima pricam i imam prava da pricam sa mnog stanovista jel znam kako rade meni i kako ce sigurno drugima da rade tj mozda je glupa rec "rade" jer one nsu tu da rade vec da ispunjevaju odrejdene zaddatke...ali sustina je ta

Pedja planirate twinlab da probate ali ove u flasi imaju secera.... 9 grama na dozi. ne znam da ima twinlab u ampulama, mozda su one bez secera.
da li to znaci ako ste na nekom "rezimu ishrane" Vama ne smeta ta mala doza secera ili ipak je ona minorna i da sagori veoma brzo tokom treninga.....
Pitao sam pre izvesnog vremena na nekoj strani pre u vezi ovih twinlab u flasi i cini mi se da lazic rece da je bolje dymatize pa sad imam nerazjasnjene stvari.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: AMINOKISELINE-ovde pricamo samo o njima
« Reply #507 on: April 03, 2010, 01:45:39 PM »
opet
kad imas flasu necega sa istom kolicinom amina ista cena, jedna bez secera druga sa secerom, koje ces odabrati
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: AMINOKISELINE-ovde pricamo samo o njima
« Reply #508 on: April 03, 2010, 02:01:14 PM »
opet
kad imas flasu necega sa istom kolicinom amina ista cena, jedna bez secera druga sa secerom, koje ces odabrati

bez  :)

no ne vidim onda zasto bi probao ove sa secerom  :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: AMINOKISELINE-ovde pricamo samo o njima
« Reply #509 on: April 03, 2010, 02:04:41 PM »
Logicno...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.