EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: CREAKIC?  (Read 4172 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mikele

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Male
CREAKIC?
« on: March 19, 2009, 01:54:20 PM »
Skoro sam uzeo ovaj preparat pa me zanima ima li neko iskustva sa dotichnim?

Offline Mica86

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: CREAKIC?
« Reply #1 on: March 19, 2009, 02:41:13 PM »
Nemoj da mislis da se pravim pametan, a i ovo sto pisem se ne odnosi samo na tebe. Zar nije logicnije da se prvo informises o preparatu, njegovim dobrim i losim osobinama, iskustvima....pa tek na kraju da ga kupis. Ovako moze da se desi da si bacio pare, ili jos gore da ti preparat ne odgovara iz nekih razloga i da samom sebi zakomlikijes zivot jer se nisi informisao, nego si kupovao napamet. Ovo je prilicno dobar forum, i ima dosta toga objasnjeno, kao i dosta pametnih i iskusnih osoba koje ce da ti pomognu..... Jos jednom da napomenem da je ovo moje subjektivno misljenje i da nisam hteo da prozivam tebe, ili nekog drugog, nego samo da skrenem paznju za neke po meni logicne i normalne stvari...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: CREAKIC?
« Reply #2 on: March 19, 2009, 02:43:49 PM »
od skoro sam ga uveo  u ponudu..bilo viska para  :lol:
cim se neko javi sa iskustvom prenecu ti..do tada ces morati sam da ispobavas..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline guga87

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 146
  • Gender: Male
Odg: CREAKIC?
« Reply #3 on: March 19, 2009, 02:57:15 PM »
u krajnjoj liniji,javi nam ti kako deluje preparat???

Offline Mikele

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Male
Odg: CREAKIC?
« Reply #4 on: March 19, 2009, 04:38:20 PM »
Nemoj da mislis da se pravim pametan, a i ovo sto pisem se ne odnosi samo na tebe. Zar nije logicnije da se prvo informises o preparatu, njegovim dobrim i losim osobinama, iskustvima....pa tek na kraju da ga kupis. Ovako moze da se desi da si bacio pare, ili jos gore da ti preparat ne odgovara iz nekih razloga i da samom sebi zakomlikijes zivot jer se nisi informisao, nego si kupovao napamet. Ovo je prilicno dobar forum, i ima dosta toga objasnjeno, kao i dosta pametnih i iskusnih osoba koje ce da ti pomognu..... Jos jednom da napomenem da je ovo moje subjektivno misljenje i da nisam hteo da prozivam tebe, ili nekog drugog, nego samo da skrenem paznju za neke po meni logicne i normalne stvari...
Naravno da sam se informisao, inache ga ne bih uzeo. Ono shto sam prochitao o preparatu me je i navelo da uzmem da ga probam. Zanima me kako deluje u praksi, da li ga neko koristi ili ga je koristio, utisci... Zato sam i postavio ovu temu, za sad nisam nashao na netu nechije lichne utiske. Ja cu vas obavestiti kako deluje na mene. Pozdrav!

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: CREAKIC?
« Reply #5 on: March 19, 2009, 08:38:21 PM »
Naravno da sam se informisao, inache ga ne bih uzeo. Ono shto sam prochitao o preparatu me je i navelo da uzmem da ga probam. Zanima me kako deluje u praksi, da li ga neko koristi ili ga je koristio, utisci... Zato sam i postavio ovu temu, za sad nisam nashao na netu nechije lichne utiske. Ja cu vas obavestiti kako deluje na mene. Pozdrav!
Sta si procitao da sadrzi?
Creakicâ„¢
Creatine-6, 8-Thiactic Acid-Ketoisocaproic Acid Calcium    2.7g
To jel da?
Dr-18,akce 27-18000 jesam li i ja neki revolucionarni kreatin? :lol:
samo sam ti napisao Drakce,18 godina ,27 br stana....
Ne vredi taj suplement te pare,ima on rezultata,u smislu,nije dovoljno da samo naprvis nesto vec i da imas tehnologiju da ga transportujes do gladnih celija.....To muscletech ima,samo sto koristi svakakve nazive i razne termine....
Da je to nesto revolucionarno i buducnost nebi isto napisali da pijes vodu ko lud i cekas rezultate... :)
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Mikele

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Male
Odg: CREAKIC?
« Reply #6 on: March 19, 2009, 10:32:06 PM »
Sta si procitao da sadrzi?
Creakicâ„¢
Creatine-6, 8-Thiactic Acid-Ketoisocaproic Acid Calcium    2.7g
To jel da?
Dr-18,akce 27-18000 jesam li i ja neki revolucionarni kreatin? :lol:
samo sam ti napisao Drakce,18 godina ,27 br stana....
Ne vredi taj suplement te pare,ima on rezultata,u smislu,nije dovoljno da samo naprvis nesto vec i da imas tehnologiju da ga transportujes do gladnih celija.....To muscletech ima,samo sto koristi svakakve nazive i razne termine....
Da je to nesto revolucionarno i buducnost nebi isto napisali da pijes vodu ko lud i cekas rezultate... :)
Ja sam reshio da ga probam, uchinio mi se kao interesantan preparat. I za sad koliko ga pijem, vec sam osetio jachinu ovog preparata. Za sad ne mogu da dajem neke vece zakljuchke ali vremenom cu vas obavestiti, da li se isplati ili ne.

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: CREAKIC?
« Reply #7 on: March 20, 2009, 12:25:34 AM »
prvih 2 tjedna ne moj opce komentirat da li si dobio na snazi.jer to je vecinom u glavi,pa tako ako i netso ne djeluje odma je isto u glavi.tek nakon ta dva tjedna ili modza i vsie ces pocet kuzit dali preparat stvarno djeluje.kada ti malo dojmovi o njemu splasnu.

kako bi se reklo

Um je najjace oruzje!
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Mikele

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Male
Odg: CREAKIC?
« Reply #8 on: March 20, 2009, 09:49:22 AM »
prvih 2 tjedna ne moj opce komentirat da li si dobio na snazi.jer to je vecinom u glavi,pa tako ako i netso ne djeluje odma je isto u glavi.tek nakon ta dva tjedna ili modza i vsie ces pocet kuzit dali preparat stvarno djeluje.kada ti malo dojmovi o njemu splasnu.

kako bi se reklo

Um je najjace oruzje!
Slazhem se sa tobom, potpuno si u pravu. Ne kazhem da sam dobio josh uvek na snazi, trenutno sam prehladjen pa ne treniram, ali pijem preparat i osecam da je jak, hiperaktivan sam iako sam prehladjen. Videcu kako stvarno deluje tek posle prve kutije. Pozz!

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: CREAKIC?
« Reply #9 on: March 20, 2009, 11:15:09 AM »
e pa to da.Mene je ta psiha isto tako zezala u pocetku.kako sma se postavio prema preparata tako mi je i bilo i onda sma gledo kako to tako,sve dok nisam odlucio da opce necu mislit o tome neko vrijeme nego cu samo zapisivat rezultate kako ide i sta sma dobio i sta izgubio.Kada se dojmovi smire nakon koji tjedan i kada pogledas sve sta si zapiso i kako je to islo vidit ces dali to valja ili ne.Bolje bacit jednom pare i vidit da ne valja,nego slusat da nes ne valja(a u stvari tebi djeluje).

Isto tako meni neki proizvodi su bili za k... a svi zivi i nezivi su ga hvalili.kako se kaze prvo probaj,a ne pitaj.Jer nece te nista ubit ako uzmes od suplemenata i ne moras se bojat.Ako ne radi mjenjas,a ako radi sve super.

ja sma jedno vrijeme uzimo proteine u pakovanjima od 1kg i pio da vidim sve kakav je i koje su mu mane i prednosti i tako mjenjo i ako naleti super ponuda mjenjo,pa i ako i valja stari.Sve dok nisam dosao do ovog kojeg sma pio do prije nesrece jer okus mu je osrednji,topljivost sredina neka sredina,sastav dobar,a cjena mrak.
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....