EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: EXTRA PONUDA!!!  (Read 45552 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bojanh66

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 123
  • Gender: Male
Odg: EXTRA PONUDA!!!
« Reply #120 on: February 19, 2010, 09:43:35 AM »
hteo bih da narucim nesto preko Mr.X iz Pansportovog kataloga,ali nazalost ne mogu uopste da skinem njihov cenovnik sa sajta.

jel ima neko drugo resenje kako da skinem i da razgledam ponudu i cene,osim da ne pretrazujem ceo sajt,posto je veoma nepregledno naci ono sto zelim.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: EXTRA PONUDA!!!
« Reply #121 on: February 19, 2010, 10:07:24 AM »
uzmes okrenes ga na mobilni i trazis sta ti treba...on ti kaze cenu...i onda se dogovorite  :yes:
al se nekad dobro jelo

Offline bojanh66

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 123
  • Gender: Male
Odg: EXTRA PONUDA!!!
« Reply #122 on: February 19, 2010, 10:16:06 AM »
znam to,nego hteo bih da razgledam u cenovniku sve kreatine,da vidim koji kosta koliko i koja je gramaza u pitanju,a isto tako i whey proteine od 4 i 4.5kg :)
dogovoricu se ja sa njim u svakom slucaju,vec smo trgovali,nego da ga ne davim preko telefona,e brate ajd nabroj mi sve kreatine i koje su cene,a isto tako mi i nabroj sve whey proteine i koje su cene...zato mi lakse da pregledam cenovnik i da ustanovim sta mi odgovara novcano i samo mu kazem,salji to i to :)

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: EXTRA PONUDA!!!
« Reply #123 on: February 19, 2010, 10:22:59 AM »
samo ga ti nazovi i reci sta ti treba :yes:
al se nekad dobro jelo

Offline sp

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: EXTRA PONUDA!!!
« Reply #124 on: February 21, 2010, 05:23:41 PM »
Ja sam danas zvao i uspeo sam da dobijem, ali govornu postu :) Da li je Mr. X mozda promenio br. ili jednostavno covek ne radi nedeljom?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: EXTRA PONUDA!!!
« Reply #125 on: February 21, 2010, 05:49:15 PM »
nedelja
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380