EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: GLUTAMIN-sve o njemu  (Read 262723 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #330 on: June 06, 2009, 10:29:52 AM »
Uzeo sam danas SCITEC NUTRITON GLUTAMIN kakav je(njihov proizvod) pozz pakovanje 180g

 :evillaugh: sto si uzimo pakovanje od 180g?  :crazy:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #331 on: June 06, 2009, 10:39:16 AM »
zato sto je to prodavac imao u radnji, verovano na lageru, a nekom iskusnijem nikada ne bi mogao da proda to..pa mu odmah uvalio..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #332 on: June 06, 2009, 11:49:04 AM »
zato sto je to prodavac imao u radnji, verovano na lageru, a nekom iskusnijem nikada ne bi mogao da proda to..pa mu odmah uvalio..

verovatno...a bogami ga je i masno platio..
ali takva deca su idelana zrtva tih STRUCNJAKA koji imaju zalihe a cene im ostale visoke zarad konkurencije pa sada koriste svaku priliku...
jbg..ovaj momak platio 180 gr tj dozu sa 8 dana kao 1kg koji kosta 3400 din  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:..jste da nemozes da postnaes prenapucana zver os 100 kg kao od nekih SNOBOSNKIH FIRMI  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:...ali mozes da ga crtas po stolu npr pa da glumis frajera pred devojkama kako se povlaci belo  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:..i to neki rade....NARAVNO ZA MASU..preko noci..jos ako je brenidarn GLM..cupi padaju kao muve  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zamisli kada joj pridjes i kazes..."mala..kupio sam twinlabov glm i platio 5000 somova....alo breeeeeeeeeeee.....dali si ti svesna da sam u keshu..... :lol: :lol: :lol:..pa joj kazes..e sada cu da ti pokazem kutiju,pa cu onda da te k...m  :lol: :lol: :lol:

jbg...glutamin je to...i jos ako se nabode koji ex na 30 gr glm..ojhaaaaaaaaa..ujutro imas 3 kg misica cistih vise...
nema veze ako neznas ni kako se koja vezba zove,a kamoli da znas sta treba da jedes.. :lol: :lol: :lol:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #333 on: June 06, 2009, 01:47:25 PM »
  it's what's inside...PURE L-GLUTAMINE Glutamin (GLN) je jedna od 20 amino kiselina  odredjena standardnim genetskim kodom. Hemijska formula glutamina je C5H10N2O3.Sporedni lanac je amidni;formiran zamenjivanjem OH-1 grupe iz glutaminske kiseline sa funkcionalnom amino (NO2) grupom.
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kao i u svakom drugom glutaminu na svetu  :yes: :yes: :yes: :yes:..like on every other pure glutamine on the world  :yes: :yes: :yes: :yes:

osim na AJINMOTO amio kiselinima....ooooo daaaa..da....GLUTAMIN JE AMINO KISELINA jer upravo sam saznao da jedan od onih koji ovde visestruku predlazu NIJE U OPSTE ZNAO DA JE GLUTAMIN AMINO KISELINA  :lol: :lol: :lol: :lol:
elem.....
ajinmoto AK koristi samo KNS ali zato jedna product kosta 90 us dollara za 700 gr....NE ZBOG TOGA STO IH JE SARCEV KONCIPIRAO vec zato sto je stavljao NAJBOLJE FARMACETSSKE AK

svaka komponetna u mojoj formuli je tamo sa razlogom,i ukoliko se uzme na pravi nacin i u pravo vreme maximalno ce da obezbedi sintezu proteina i njihovu ugradnju..AH DA..STA JE TO ONO SINTEZA PROTEINA :lol: :lol: :lol:..TO OVDE NE TREBA :lol: :lol:,..elem..te  ce i glutamin da odigra ulogu u sinergiji sa ostalim ak tj pomoci pri hiper anabolizmu,a katabolizam svesti na najmanju mogucu meru..

o cemu smo ono.... :lol: :lol: :lol:

a da..o L-GLUTAMINU
Quote
EXACT MOST ANABOLIC AND ANTI CATABOLIC FORMULA OF EXACT FIRST GRADE PHARMACEUTICAL - AJINOPURE (AJINOPURE is pharmaceutical grade of amino acids found in IV solutions in numerous hospitals - simply THE BEST AMINO ACIDS EXISTING ON PLANET EARTH) ESSENTIAL AND CONDITIONALLY ESSENTIAL (conditionally for weight resistance training that is) AMINO ACIDS which is driven to muscle cells (along with glucose, creatine and couple of other important nutrients) by the action of numerous anabolic hormones - released timely (when matters the most) due to specific ratio of all the nutrients found in my drinks..

a sigurno ih nema u......U,T,S,W i ostalim slovima azbuke..

zato deco.
pmaet u glavu L-GLUTAMIN JE L GLUTAMIN I NEMOZE DA BUDE NISTA DRUGO NEGO TO STO JESTE I NE DOZVOLITE DA VAS BUDALE SAVETUJU I UZIMAJU VAM PARE......

nacin uzmanja..
njabolja opcija...
30 gr dnveno...i nije skupo jer kao sto rekoh moze da se nadje za 3400 dinara 1kg,a uzima se 10 gr pred trening UKOLIKO NEMATE NEKI DOBAR PREPARAT ZAPRED TRENING...NE NEKO SRANJE VEC DOBAR PREPRAT KOJI U SEBI SADRZI KOMEPTAN AK PROFIL A SAMIM TIM I DOZU GLUTAMINA...
10 gr posle treninga....
i 10 gr neposredno pred spavanje...
ko ima i moze vise..slobodno neka doze pvoeca za 5 pa cak i 10 gr..
REUZULTATI SU FANTASTICNI...

 :) :) :) ;) ;) ;)
« Last Edit: June 06, 2009, 02:40:50 PM by Pedja Petrovic »

Offline Peki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #334 on: June 06, 2009, 02:27:55 PM »
ma ja sam otisao i pitao koje pakovanje glutamin imas on je rekao da ima 180g i ja uzeo sam ne bitno da je bila i neka druga firma rekao cenu (uleteo u cenu 1090) i to je to ,a bas sam hteo malo pakovanje

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #335 on: June 06, 2009, 02:29:35 PM »
ma ja sam otisao i pitao koje pakovanje glutamin imas on je rekao da ima 180g i ja uzeo sam ne bitno da je bila i neka druga firma rekao cenu (uleteo u cenu 1090) i to je to ,a bas sam hteo malo pakovanje

pa jbg..rekli ti ljudi...zajbeao si se dobro..a pogtovo za cenu..180 gr-1080 din..Vs..1 kg-3400 jbg...

Offline Peki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #336 on: June 06, 2009, 04:49:14 PM »
STRELJATE ME  :help:

Offline Peki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #337 on: June 06, 2009, 04:50:23 PM »
Ja nisam trazio 1kg sta ce meni toliko trazio sam najmanje pakovanje kada budem isao u lov na 2.3kg ili 5kg vise ja cu da vam se javim

Offline Epidaurus

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #338 on: June 06, 2009, 05:07:24 PM »
Koji je to glutamin od 1kg(3400din)?   :)

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #339 on: June 06, 2009, 05:07:38 PM »
Da li je moguce da je neko tolko nastran i tvrdoglav da ne zeli da prihvati dobronamernu kritiku ?! Decko,sta ti oces da dobijes 2 kg misica pa si uzeo 180 g glutamina ? A kad budes hteo 5 kila miica uzeces kg glutamina ?! Ti ocigledno ne znas ni sta je glutamin,ni cemu sluzi ni kako,koliko se uzima,verovatno si cuo da se neko s snjim uradio do jaja pa i ti resi da probas ... i to sa celih 180g  :hitself: Bolje ponos ostavi sa strane i uci od ljudi koji ti izlaze u susret i zeljni su ti pomoci ,jer ocigledno zivis u neznanju...bar sto se ovoga tice ...
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: