EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: GLUTAMIN-sve o njemu  (Read 262651 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #140 on: April 27, 2008, 12:15:21 AM »
naravno da moze, pogresno sam se izrazio a nemam opciju edit na telefonu, hteo sam da kazem da ako nema nista bolje, ukus je najlakse prihvatiti

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #141 on: April 27, 2008, 12:16:16 AM »
prednost dajem bcaa..ako vec ne mozes da skupis za oba..

Ok a jel mozes samo molim te da mi kazes koliko bih trebao da kupim bcaa i koliko bi mi to trajalo, da znam koliku cifru treba da skupim?  :)

Kosuta koliko si ti platio te 3kg?
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #142 on: April 27, 2008, 12:18:22 AM »
minimalno trebas unositi 20gr
Ps. kupio sam od Pedje tako da ti racunaj cenu :p

Offline Hammer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #143 on: April 28, 2008, 08:52:42 PM »
Racuna li se glutamin u ukupan unos proteina ...?napokon sam nabavio 1 kg ...unosit cu 35 g :)

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #144 on: April 28, 2008, 09:03:22 PM »
Glutamin je jedna aminokiselina mislim da se ne racuna u ukupan unos proteina... :boxed:
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..

Offline Hammer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #145 on: April 28, 2008, 09:39:41 PM »
Glutamin je jedna aminokiselina mislim da se ne racuna u ukupan unos proteina... :boxed:
Ma nisam ni racunao samo pitam da nije slucajno :lol:

Offline Erick Cartm3n

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #146 on: April 29, 2008, 02:37:02 AM »
Da li mogu glutamin da stavim u sejker zajedno sa proteinom ?!
Stavljam 2 merice proteina posle treninga(50 g) i dodao bih jos 15 g glutamina.
Umreti nije nista.Umreti znaci ziveti za otadzbinu.Onaj koji umire,a zna za sta umire-ZIVECE ! ! !

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #147 on: April 29, 2008, 07:22:25 AM »
naravno da moze

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #148 on: May 01, 2008, 06:48:29 PM »

Pomoc pri postoperativnom oporavku

Poznato je da glutamin ima sposobnost da smanji vreme oporavka posle operacije.Bolnicki oporavci posle operacije abdomena su znatno skraceni usled davanja glutamina pacijentima.Rezultati bolesnika koji su dobijali glutamin su znatno bolji u odnosu na rezultate onih kojima je bio uskracen glutamin.



Hm, ovo me navelo na razmisljanje kakav glutamin se daje pacijentima?Jel oni kupe ovaj isti sto mi  kupujemo u nekom suplement shopu, ili ima neki medicinski?Zanima me posto ako postoji neki medicinski mozda moze na recept( neku vezu :p ) da se dobije povoljno glutamin  :wow: :innocent:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Svemirac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 567
  • Gender: Male
Odg: GLUTAMIN-sve o njemu
« Reply #149 on: May 02, 2008, 12:46:02 PM »
Hm, ovo me navelo na razmisljanje kakav glutamin se daje pacijentima?Jel oni kupe ovaj isti sto mi  kupujemo u nekom suplement shopu, ili ima neki medicinski?Zanima me posto ako postoji neki medicinski mozda moze na recept( neku vezu :p ) da se dobije povoljno glutamin  :wow: :innocent:
najpovoljnije sto mozes da nabavis glutamin je kod Pedje Petrovica....ja sam kupio ultimetov mnogo para ali sam uzeo puno