EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: HORSE POWER  (Read 46071 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Stevie Ray Vaughan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 153
  • Gender: Male
  • GSP
Odg: HORSE POWER
« Reply #20 on: October 31, 2008, 11:25:53 PM »
Aj videcemo kad budes probao horse pa onda reci da li nisi..

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #21 on: November 01, 2008, 03:07:25 AM »
HP je gadan majko mila, to nije opisivo recima..

Sorry ja se frljam sa nazivima ko da su svi iz BG-a...  :hitself:

Ako vec imas cepaj klasicno po uputstvu, jer je njihova kasika bas teska da se razmuti u zadatoj kolicini vode (uzmi blender lakse je), a ako budes pio laganica i osetis da je malo jednu casu jos mozes da dodas kad oces, nikad nije na odmet, samo znas ono pazi bubrege i na glavobolje, ako te nesto krene cima opet vrati na prvu dozu...  :yes:

Ne mogu da se setim kako se zove taj novi fensi kreatin samo za snagu kao 100% ne navlaci vodu, tako je kad jedna mala radnjica ne zeli da izdvoji 100e za geek-a da mu odradi sve na sajtu i da posle sam gazda odrzava..  :wallbash1:

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #22 on: November 01, 2008, 09:39:38 AM »
ljudi sta niste vidili di sam naveo u svome prvome postu kako HP imam vec preko pol mjeseca,a ako ga imam pa normalno je da sam ga kuso.

zelim vam cjelo vrijeme rec da me boli k za okus kad meni je u granicama normale.

nego iskustva s njim u doziranju i prijelazni rok kad se racas na staro ili na obican monohidrat
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #23 on: November 01, 2008, 02:15:18 PM »
Pa kazem ti al moram se gadim kad god ga pomenem taj ukus mi je urezan u secanje..   :puking:

Kreni po uputstvu, ako mislis da treba jos pojacaj, ja sam dizao jos, ali mi nije prijalo za bubrege boleli su me pa sam se vratio na propisanu meru, a vracanje na monohidrat ide kad ti nestane HP-a ili para za HP ili te smori ukus...  :yes:

Naravno ne zaboravi da ne smes da preterujes u duzini koriscenja kao ni sa obicnim kreatinom...

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #24 on: November 01, 2008, 04:06:43 PM »
Quote
Naravno ne zaboravi da ne smes da preterujes u duzini koriscenja
a koliko to kreatin sme maximalno da se koristi :pullhair:
al se nekad dobro jelo

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #25 on: November 01, 2008, 06:05:39 PM »
Naravno ne zaboravi da ne smes da preterujes u duzini koriscenja kao ni sa obicnim kreatinom...
vrsene su studije na americkim ragbistima koji su koristili 3 godine kreatin bez prestanka i nikakvih posledica nije bilo  ;)
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #26 on: November 01, 2008, 06:08:04 PM »
U kojim kolicinama  :)

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #27 on: November 01, 2008, 09:04:33 PM »

ajd ovako...kreatin ima uticaja na bubrege ili bilo sta cak manji od soli...a ja kao neko ko unese 20grama soli mozda i vise na dan tokom poslednjih 22 godine,mogu da kazem da mozete uzimati 50 grama kreatina 10 godina i nista vam biti nece POD USLOVOM DA IMATE PRE TOGA ZDRAVE BUBREGE,samo cete ispisati visak,nikakve komplikacije...imam drugaricu iz Nisha koja uzima 15 grama kreatina vec dve godine bez prestanka...da ne pominjem ortake,al ako devojci od 55kg nije nista neznam sta ocekujete da vama bude...
Why so serious?

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #28 on: November 02, 2008, 12:05:10 PM »
Mene samo zanima posto nisam nikad koristio kreatin pa ne znam koliko snage on da, da li mogu da ostetim zglobove i tetive ako tako naglo povecam tezine? Posto vidim vecina vas ima problema sa povredama  :)

Mislim ne verujem da ce mi bas toliko snage dati da bih tako monstruozno povecao tezine, al opet bolje da pitam :)
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #29 on: November 02, 2008, 01:39:12 PM »
pa i ako nesto povecas kilazu to nece biti nesto drasticno..
al se nekad dobro jelo