Ishrana, suplementi, stimulativna sredstva > ::Protein, amino kiseline, glutamin, kreatin, stimulatori hormona::

HYPER MASS 5000 protein

(1/2) > >>

ZeljkoS:
Ko ima iskustva sa ovim proteinom i kako ga je najbolje koristiti?
Da li je bolji od Whey proteina za dobijanje mase?

user_name:
Jedan od boljih gainera.Ali je i dalje krs od suplemeta.Od wheya i secera mozes da napravis takav slican gainer ;)

Lazic:
imas brdo tema o gainerima..moj stav prema svim vrstama je isti..mozes da napravis sebi i to vecu kolicinu za iste pare..

Ma$ter:
Kao prvo to nije protein vec gejner znaci protein + ugljeni hidrati + u nekim slucajevima  kreatin,glutamin,bcaa....Imam iskustva sa ovim od biotecha posto je to bilo prvo sto sam koristo od suplemenata...Ugojio sam se bio 2-3 kile koje sam posle 10 dana izgubio...ali to je verovatno bio placebo posto nista nisam uzimao pre...
Ako mislis na hyper mass 5000 od biotech-a los je mozes isto to da napravis i za manje pare posto je u njemu samo whey+dekstroza+malo kreatina sto se tice ukusa meni je presladak....A postoji i hyper mass 5000 i od cytogen-a on je po meni malo bolji jedino sto on nema kreatina ali umesto dextroze ima u sebi maltodextrin....
Po meni je bolje i isplativije da uzmes neki protein + dextrozu + glutamin i nepravis sam sebi gejner....

nokidude:
Ma da njabolje ti je whey + dekxtroza koja kosta 1kg 100din i to je to

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version