EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kombinacija suplemenata  (Read 4014 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mt93lj

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Kombinacija suplemenata
« on: January 22, 2013, 04:08:07 PM »
E ovako,interesuje me da u relativno kratkom roku (2-3 mjeseca) nabacim par kilograma misicne mase,uz mogucnosti sto manje masnih naslaga,ili cak da u misicnu masu,otopim masne naslage (BF mi je 13%) visina 190cm,tezina 90 kg,kombinacija suplemenata na koju sam se odlucio da uzmem je Nitromax (4kg),Metabolon i Ester-Bol C4,zanima me da li je ovo dobra kombinacija suplemenata,ako ne,koja je bolja (u tom cjenovnom rangu). Hvala unaprijed i pozz

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Kombinacija suplemenata
« Reply #1 on: January 22, 2013, 06:28:35 PM »
I da imas neogranicen budzet i sve moguce suplemente, svejedno neces uspeti nista od toga da uradis.


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Offline mt93lj

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Kombinacija suplemenata
« Reply #2 on: January 22, 2013, 08:40:52 PM »
I da imas neogranicen budzet i sve moguce suplemente, svejedno neces uspeti nista od toga da uradis.


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Sta to necu moci da uradim?

Offline enf0rcer17

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 408
  • Gender: Male
Odg: Kombinacija suplemenata
« Reply #3 on: January 22, 2013, 08:43:45 PM »
Neces moci da nabacis par kilograma misica za 2-3 meseca
-Your Mind Is a Battleground-

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Kombinacija suplemenata
« Reply #4 on: January 22, 2013, 08:54:49 PM »
Sta to necu moci da uradim?

Pa prvo da nabacis par kg misica za 2-3 meseca. Prvo jer si vec 2  i po godien u teretani . Prvih 6 meseci se znatno napreduje uz pravilnu ishranu sto se tice misicne mase.. dok se to kasnije znatno sve usporava.
Drugo  da spustih % bf a da nabacujes misice odmah zaboravi. Odluci se za jedno i cepaj.

Kada bi to tako lako islo. Za 5-10 godina pravilne ishrane i pametnog treninga sagledaj situaciju i vidi da li si postigao ono sto zelis. Neko ce zahvaljujuci genetici brze doci do toga neko sporije..ali 99% ljudi moze doci do tela kojeg zeli uz pravilnu ishranu i pametan trening u kontinuitetu. Treba za to i veoma jaka psiha i karakter na prvom mestu pa onda hrana i trening.... i sama rec kaze suplementi na kraju.
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline mt93lj

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Kombinacija suplemenata
« Reply #5 on: January 22, 2013, 09:00:54 PM »
Pa prvo da nabacis par kg misica za 2-3 meseca. Prvo jer si vec 2  i po godien u teretani . Prvih 6 meseci se znatno napreduje uz pravilnu ishranu sto se tice misicne mase.. dok se to kasnije znatno sve usporava.
Drugo  da spustih % bf a da nabacujes misice odmah zaboravi. Odluci se za jedno i cepaj.

Kada bi to tako lako islo. Za 5-10 godina pravilne ishrane i pametnog treninga sagledaj situaciju i vidi da li si postigao ono sto zelis. Neko ce zahvaljujuci genetici brze doci do toga neko sporije..ali 99% ljudi moze doci do tela kojeg zeli uz pravilnu ishranu i pametan trening u kontinuitetu. Treba za to i veoma jaka psiha i karakter na prvom mestu pa onda hrana i trening.... i sama rec kaze suplementi na kraju.

Imam sve navedeno,a konkretan cilj mi je nabaciti jos do 5 kg misica,a potom lagano spustiti BF i to je to,bez ikakve suplementacije sam napredovao 10 kg u roku od 5-6 mjeseci (od toga minimalno masnoce),ne vidim razlog sto ne bih mogao uz ovakvu suplementaciju nabaciti jos 5 kg misicne mase?

Offline mt93lj

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Kombinacija suplemenata
« Reply #6 on: January 22, 2013, 09:06:04 PM »
I btw ja sam gore u pitanju vec napisao da zelim da PRVO nabacim par kg misicne mase uz sto manje masnih naslaga,a po MOGUCNOSTI da cak jos spustim BF,tako da ne vidim svrhu tog komentara

Offline enf0rcer17

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 408
  • Gender: Male
Odg: Kombinacija suplemenata
« Reply #7 on: January 22, 2013, 09:45:59 PM »
10 kg misica za 5-6 meseci?  :clap:
-Your Mind Is a Battleground-

Offline mt93lj

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
Odg: Kombinacija suplemenata
« Reply #8 on: January 22, 2013, 09:55:24 PM »
10 kg misica za 5-6 meseci?  :clap:
Upravo tako,a za svaki sarkastican komentar,imas moje slike na forumu,mislim da je zadnja galerija pa uzivaj ;) a meni jos niko nije odg na pitanje,kakva je kombinacija suplemenata koje sam izabrao,te ima li nesto bolje za te pare,a ostalo prepustite meni  :lol:

Offline enf0rcer17

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 408
  • Gender: Male
Odg: Kombinacija suplemenata
« Reply #9 on: January 22, 2013, 09:59:17 PM »
Pa ti bolji od phil heath-a :) U cemu da uzivam?  :lol:  :wallbash1:
-Your Mind Is a Battleground-