EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kre alkalyn efx  (Read 39986 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: Kre alkalyn efx
« Reply #10 on: December 05, 2008, 05:44:58 PM »
Ako zeli malo mase bolje mu je da uzme monohodrat koji ce eto navuci malo vode, dok ovaj kre alkalyn i slicni noviji kreatini ne navlace vodu vec samo daju snagu..
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Kre alkalyn efx
« Reply #11 on: December 05, 2008, 07:26:00 PM »
Treba da popijem jednu tabletu kad ne radim,a kad radim jednu pre i jednu posle treninga.E sad kad ne radim,kada je najbolje da popijem tabletu?

Offline Robert

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Male
  • PANSPORT Smederevo
    • Pansport
Odg: Kre alkalyn efx
« Reply #12 on: December 06, 2008, 12:42:10 PM »
Pa, popiješ je na prazan stomak, kad god hoćeš u toku dana.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Kre alkalyn efx
« Reply #13 on: December 06, 2008, 04:04:48 PM »
Ako zeli malo mase bolje mu je da uzme monohodrat koji ce eto navuci malo vode, dok ovaj kre alkalyn i slicni noviji kreatini ne navlace vodu vec samo daju snagu..

ja pijem monohidrat...i nisam navukao vode
al se nekad dobro jelo

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: Kre alkalyn efx
« Reply #14 on: December 06, 2008, 04:50:22 PM »
Kad sam koristio monohidrat dobio sam i na snazi i navuko sam malo vode, a kad sam koristio cee onda sam dobio samo na snazi mislio sam da je lazic ono reko zbog toga ako nije zbog cega je to reko....
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Kre alkalyn efx
« Reply #15 on: December 06, 2008, 09:14:20 PM »
Ja sam pio od ULTIMATE NUTRITIONA, KRE-ALKALYN 750mg, boca je bila 120 kapsula, ali sam u AMG-u dobio savet da pijem jednu ujutro, jednu pred spavanje kad ne treniram, a kad treniram pijem jednu ujutro, dve pre treninga i jednu posle treninga, od njega nisam imao vajde u masi, ne neke bitne, al mi je odradio malo definiciju i naravno bocica je trajala samo 32dana, nije los, meni se dopada takav kreatin, al nije za masu nikako, steta sto monohidrat ne pakuju u tablete lepo cisto popijes...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kre alkalyn efx
« Reply #16 on: December 06, 2008, 09:17:07 PM »
Treba da popijem jednu tabletu kad ne radim,a kad radim jednu pre i jednu posle treninga.E sad kad ne radim,kada je najbolje da popijem tabletu?
haha, ipak si uzeo..napisi utiske..jer kod mene su za sada u negativi, ocekivano -dobijeno
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Kre alkalyn efx
« Reply #17 on: December 09, 2008, 06:42:32 PM »
haha, ipak si uzeo..napisi utiske..jer kod mene su za sada u negativi, ocekivano -dobijeno
druze uzeo sam ga iz jednog razloga.Nikada nisam nista uzimao i sad sam trazio nesto sto mogu da uzmem da moji ne skontaju.Onaj monohidrat ,bi morao piti vise tableta na dan,a to ne mogu.Ovako jednu pre i jednu posle treninga uzmem.A rezultate je rano da govorim:) primetio sam da kad odradim par serija i mislim da vise ne mogu da izvucem nijedan,ko da dobijem neku snagu i ne uradim jos 1,vetj 3-4.Tako da za sada toliko od mene:D Videtjemo kako tje biti,ako nista drugi tje imati koristi od toga sto sam ja uzeo jer tje znati valja li:) pozdrav

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: Kre alkalyn efx
« Reply #18 on: December 09, 2008, 06:49:06 PM »
A sta ocekujem:) sada ne izgledam lose,a do leta zelim da se bas lepo sredim,kad bolje izgledam-bolje se i osetjam.A ako tje mi taj kreatin cak i jako malo pomoci da to uradim onda tju biti zadovoljan.Ne ocekujem ja neko cudo:) smatrao sam da bih trebao malo da ulozim para i za sebe koje sam zaradio kao kosarkaski sudija:D

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kre alkalyn efx
« Reply #19 on: December 09, 2008, 09:34:21 PM »
monohidrat je u prahu..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap