EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde  (Read 651186 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #740 on: January 29, 2009, 09:28:40 PM »
bices kao nov kad ti kazem,glawu gor! ;)

heh tesko moguce,ako neko ne vjeruje mogu mu i odpusno pismo skenirat pa da vidi o cem je ovako mi je malo prestavicno pricat :D

Ali eto nadam se da cu se vratit na staro,ako nista drugo bar po snazi,jer mi je ona uvjek bila vaznija od same misicne mase i izgleda.
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline williams

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Male
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #741 on: January 29, 2009, 09:42:50 PM »
pa šta se desilo jbt,saobraćajka?

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #742 on: January 29, 2009, 11:11:00 PM »
pa sta se desilo jbt,saobracajka?

ne nije nego nesto gore od toga ali ne bi o tome.Eh da nije ni tuca jer mnogi i to misle  :bored:

Da pocmem pricat sta je bilo i sta sam nakon toga proso okreno bi ti se zeludac zato i ne zelim,a i nije ovo tema za to.

Ako imate vremena cekat posiljku i pare kod sebe savjetuje mda manje stavri narucujete iz vana.Meni na hrvatskoj carini uvjek sve uredno prolazilo premda sam cuo par zalbi,ali hvala bogu ja nisam nikad imo nis lose(s tim da su mi posiljke iz amerike isle)

Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #743 on: January 30, 2009, 05:56:42 AM »
Postovani,
Da li mi neko od ucesnika foruma moze reci impresum, svoje iskustvo svoje misljenje i misljenje onih koji  su koristili kreatin CellMass?
 
Zanima me jednom recju vredi li? Da li ima stetnih posledica jer sam citao http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=3227.25;  :link:
MAda zakoni su u zemljama razliciti. Sve u svemu zanima me vaze misljenje o CellMass. Lazic ga preko web shopa preporucuje. Preporucujete li ga i vi? Pitanje je sad  :help:

Offline Mesozder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #744 on: January 30, 2009, 06:51:27 AM »
Dobar proizvod, ali ako ti nisu sređeni trening, ishrana i osnovni suplementi - on će ti biti veeeliko bacanje para.
On je odličan u sinergiji sa ostalim stvarima koje sam ti naveo gore, moglo bi se reći šlag na torti, ali jebeš šlag ako nema torte  :yes:

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #745 on: January 30, 2009, 11:02:40 AM »
Dobar proizvod, ali ako ti nisu sredjeni trening, ishrana i osnovni suplementi - on ce ti biti veeeliko bacanje para.
On je odlican u sinergiji sa ostalim stvarima koje sam ti naveo gore, moglo bi se reci slag na torti, ali jebes slag ako nema torte  :yes:
Sto bi meni drugovi rekli "ti nisi normalan spremas se za triatlon" znam sta radim po pitanju treninga i ishrane tako da nema frke. U svakom slucaju hvala

Offline mandapg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 92
  • Gender: Male
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #746 on: January 30, 2009, 01:28:27 PM »
mozda je ovo vec neko pitao ( ukoliko je tako izvinjavam se na neobavijestenosti)...planiram da uzmem kreatin,treniram vec 2,5 god u teretani i imam na visinu 185 , 88 kg.pa me je strah da se ne udebljam od kreatina (naravno mislim na salo )?? 

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #747 on: January 30, 2009, 01:42:44 PM »
mozda je ovo vec neko pitao ( ukoliko je tako izvinjavam se na neobavijestenosti)...planiram da uzmem kreatin,treniram vec 2,5 god u teretani i imam na visinu 185 , 88 kg.pa me je strah da se ne debljam od kreatina ??? 

ma neces se debljat ali je moguce da ces dobit koju kg,ali to nece bit nista nego vise vode u tjelu.Kada dođeš do faze pražnjenja(kad ga preestanes uzimat) polako ce ta voda se povuc i onda ce te vratit na prijesnje,ali neces nista izgubit na izgledu gubljenjem vode isto sto ga neces ni dobit kreatinovom primjenom.Kreatin je osnovno za dobivanje ponesto snage i za vecu izdrzljivost tokom treninga.
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #748 on: January 30, 2009, 01:54:47 PM »
mozda je ovo vec neko pitao ( ukoliko je tako izvinjavam se na neobavijestenosti)...planiram da uzmem kreatin,treniram vec 2,5 god u teretani i imam na visinu 185 , 88 kg.pa me je strah da se ne udebljam od kreatina (naravno mislim na salo )?? 
Kreatin prostim jezikom u misic navlaci vodu. Pravilnim uzimanjem semoze nesto postici. Mada da se ne ponavljam. Sve je o kreatinu receno u prva dva posta ove teme.  :innocent:

Offline mandapg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 92
  • Gender: Male
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #749 on: January 30, 2009, 02:23:56 PM »
ok, sad mi je jasnije. . .zahvaljujem na pojasnjenju  :)