EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde  (Read 651186 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #1970 on: January 31, 2011, 10:01:36 PM »
Momci da ne otvaram novu temu,jedno me interesuje,za mesec dana planiram dijetu,znaci od 15.2 polako smanjen unos,pa kasnije rotacija,na kraju ketogeni ciklus..prvi deo sve bez kreatina,sa kog silazim za dve nedelje na pocetku i sagorevac,na rotaciji xenad ili mitorro,ket clen,da li mogu uz sve to da uzimam ovaj labradin KEE hidro,zbog vode,jel klen susi...hvala
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #1971 on: January 31, 2011, 10:13:10 PM »
Momci da ne otvaram novu temu,jedno me interesuje,za mesec dana planiram dijetu,znaci od 15.2 polako smanjen unos,pa kasnije rotacija,na kraju ketogeni ciklus..prvi deo sve bez kreatina,sa kog silazim za dve nedelje na pocetku i sagorevac,na rotaciji xenad ili mitorro,ket clen,da li mogu uz sve to da uzimam ovaj labradin KEE hidro,zbog vode,jel klen susi...hvala
mislis c2
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #1972 on: January 31, 2011, 10:36:52 PM »
Da taj,to je valjda kreatin etly ester hidrohlorid,u nekom kvazi tekstu sam procitao,da se po naj novijem pretvara u alkohol ipak..no to na stranu,pitam ipak zbog klena,jos i mega doze,da ne dodje do otkaza,jendo navlaci drugo susi..
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #1973 on: February 08, 2011, 10:19:05 AM »
aaa ovo
soory
dakle
nema potrebe da uzimas ethyl ester a steta sto nisi procitao sto je poloms objasnio
elem
iz kog razloga bi ti kao amater i neko ko u opste nema neku zavidnu mm uzimao bilo koji oblik creatina na bilo kakvoj dijeti u opste?
dakle
pre svega moras da se resisi
dali mm ili dijeta
pa onda stavis slike
pa onda napises sta zelis
pa ti onda mi odgovrimo kratko ali jebitacno  :)

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #1974 on: February 08, 2011, 01:48:23 PM »
aaa ovo
soory
dakle
nema potrebe da uzimas ethyl ester a steta sto nisi procitao sto je poloms objasnio
elem
iz kog razloga bi ti kao amater i neko ko u opste nema neku zavidnu mm uzimao bilo koji oblik creatina na bilo kakvoj dijeti u opste?
dakle
pre svega moras da se resisi
dali mm ili dijeta
pa onda stavis slike
pa onda napises sta zelis
pa ti onda mi odgovrimo kratko ali jebitacno  :)
Pa hteo bih Pedja od 1.Marta da krenem ketogenu dijetu,sve sma natankao,meso 50,60kg,lesnike,badem,ceo fazon.Ali se plasim da cu biti slab od dijete,zato sam teo da ubacim C2...Cilj mi je da se spalim do koske,uz clen..imas slike u pod forumu galerija..Malo sam poraso u nogama i gore od tad,ali to je to...
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline only1_PO

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
    • CG primorje
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #1975 on: February 08, 2011, 04:44:08 PM »
da li neko moze da mi navede ili preporucineki preparat sa visokom koncentraciju kreatin piruvata? Koliko sam gledao po nekim vecim sajtovima zaonlineprodaju, xsport, pansport i atpsort, nigde se ne javlja kao samostalni preparat (kao npr. kreatin monohidrat), vec samo kao sporedni dodatak u nekim preparatima u kombinaciji sa jos nekom vrstom kreatina.

p.s. molim da ne odgovaraju oni koji ce da me pitaju zasto ce mi to, to ti ne treba, probaj nesto deseto i sl. vec samo oni koji hoce da pomognu u pronalazenju odgovora na moje pitanje.

Hvala.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #1976 on: February 11, 2011, 01:29:55 PM »
@drakce
pa ako bude na cettonocu striktonom onda moze c2 ILI MOZDA jos bolje kre alky ili mozda cak i phx
bitno je da nema retancije vode one NEGATIVNE koju za sobom nosi monohidrat

@only1
pa evo mozda bih ja mogao nesto da kazem iz licnog iskustva jer sam pyruvat probao veoma davno dok je jos bio u free form da se kupi/dobije
jednostavno se desilo ono sto je i pisano o njemu tj cak i pri dozama od 30ak grama nisam osecao ama bas nikakve benefite .
iz razloga sto sam to tada dobio kao sponzorstvo nisam bio bas novcano u stanju da pokusam da ga kominujem sa monohodrtaom (mada mi je odmah bilo receno da to radim) ali eto
sve u svemu,sve sto sam kasnije citao o njemu je u stvari biloi to da on kao samostalan ne radi ama bas nista osim u sinergiji sa nekim drugim preparatima
dakle
nisam rekao da ga ni uzimas niti ne uzimas vec sam izneo samo svoje misljenje/iskustvno

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #1977 on: February 11, 2011, 02:37:39 PM »
@drakce
pa ako bude na cettonocu striktonom onda moze c2 ILI MOZDA jos bolje kre alky ili mozda cak i phx
bitno je da nema retancije vode one NEGATIVNE koju za sobom nosi monohidrat

@only1
pa evo mozda bih ja mogao nesto da kazem iz licnog iskustva jer sam pyruvat probao veoma davno dok je jos bio u free form da se kupi/dobije
jednostavno se desilo ono sto je i pisano o njemu tj cak i pri dozama od 30ak grama nisam osecao ama bas nikakve benefite .
iz razloga sto sam to tada dobio kao sponzorstvo nisam bio bas novcano u stanju da pokusam da ga kominujem sa monohodrtaom (mada mi je odmah bilo receno da to radim) ali eto
sve u svemu,sve sto sam kasnije citao o njemu je u stvari biloi to da on kao samostalan ne radi ama bas nista osim u sinergiji sa nekim drugim preparatima
dakle
nisam rekao da ga ni uzimas niti ne uzimas vec sam izneo samo svoje misljenje/iskustvno
Striktna ketona,samo masti mesce i vikendom hidrati za punjenje.... phX mi se fino pokazao,najpovoljniji je,videcu.u svakom slucaju PEDJA HVALA,po ko zna koji put!
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline only1_PO

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
    • CG primorje
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #1978 on: February 11, 2011, 05:02:55 PM »
pa evo mozda bih ja mogao nesto da kazem iz licnog iskustva jer sam pyruvat probao veoma davno dok je jos bio u free form da se kupi/dobije
jednostavno se desilo ono sto je i pisano o njemu tj cak i pri dozama od 30ak grama nisam osecao ama bas nikakve benefite .
iz razloga sto sam to tada dobio kao sponzorstvo nisam bio bas novcano u stanju da pokusam da ga kominujem sa monohodrtaom (mada mi je odmah bilo receno da to radim) ali eto
sve u svemu,sve sto sam kasnije citao o njemu je u stvari biloi to da on kao samostalan ne radi ama bas nista osim u sinergiji sa nekim drugim preparatima
dakle
nisam rekao da ga ni uzimas niti ne uzimas vec sam izneo samo svoje misljenje/iskustvno

Hvala Pedjo. Mozes lisamo da mi odgovoris koliko si ga dugo koristio. Procitao sam jedan tekst u kome je pisalo da jeodlican na duge staze, a da na kratke staze ne daje bas nikakve rezultate. Takodje, cilj mi je prevashodnoskidanje telesne tezine, tacnije masti, a procitao sam dajeduplo efikasniji od L-karnitina. Takodje, razmatram i mogucnost koriscenja animal cuts-a posle par meseci treninga, ali me za sada interesuje kako se ovaj piruvat pokazao.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: KREATIN-sve sto treba da znate o njemu ,pitajte ovde
« Reply #1979 on: February 16, 2011, 06:37:41 PM »
izivni sto kasnim
korostio sam ga jakoooo dugo jer sam ga imao bas dosta (dobio) ali i dalje ostaje ono sta sam rekao
e sada
gde si ti nasao paralelu izmedju pyruvata i l carnitina veruj da nemam pojma jer sam mnogo pisao i o tom preparatu i ovde kod lakija i kod mene tako da su stvari oko toga veoma jasne.
a stvari su priclino jasne i kod animal cutsa jer dvoljan je podatak da je od prvog izadnja cutsa proslo skoro 10 godina i da sve sto je menjano u tom tj na tom productu su na zalost kutije
u prethidnih 10 godina tehnologija proizovdnje i kvaliteta producta je toliko porasla tako vda na sakli od 1-10 AC je na mozda..kazem mozda 7 mestu po kvalitetu sagorevaca koji su sada na trzistu
tako i i o tome je mnogo receno i sve se manje vise zna
sve u svemu prijatelju ja bih ti ipakpreprucio da uradis PRAVU DIJETU pre svega
cuvanje misica (kapiram da ti je to svrha uzimnja pyruvata) ces sigurno mnogo vise uraditi ako ubacis neke druge stvari a ne pyruvat u svoju upotrebu kao i mnogo vise efketa ces postici ako odlucis da ne koristi ni l carnitnin n ac vec neke druge stvari o kojima smo odista mnogo pisali