EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Muscle Juice Revolution 2600??  (Read 8626 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #10 on: July 07, 2010, 01:15:17 AM »
ae ovako,sta ti je cilj da dobijes od whey-a ?

Offline mersim

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #11 on: July 07, 2010, 01:24:35 AM »
ae ovako,sta ti je cilj da dobijes od whey-a ?
pa da mogu nekako nahranit ove misice poslije treninga,jer jbg neznam kako drugacije mogu na vrijeme PWM da uzmem:(dok dodjem to kuce treba mi 40 minuta

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #12 on: July 07, 2010, 01:29:59 AM »
ako si uradio i radis sve sto sam napisao,imas na svakih 2-3 sata 7 cvrstih obroka rasporedjeno sa po 25 gr. proteina i 80 gr uh onda uzmi whey i pi ga u pws a ako ne onda ne bacaj pare dzabe moj ti je savet... ;)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #13 on: July 07, 2010, 08:27:06 PM »
 
a dobro hvala ti onda,nisam znao da je gainer,a gaineri se brzo potrose :S,a koliko bi mi mogao bit Whey npr dymatize elite whey od 2.3 KG koliko se uzima dnevno i koliko dana bi mi to moglo bit,nisam nikad pio whey pa zato pitam :)
uzmi prostar
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline mersim

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #14 on: July 08, 2010, 03:34:14 PM »
a ljudi ja to ne racunam koliko jedem proteina i tak to,vec et jedem puno proteina pa aj,mislim glupo mi sad da ja gledam koliko grama neceg jedem,jedem da se najedem i da ne budem vise gladan,npr ujutro 6 jaja sa 2 kriske hljeba pa za 3-4 sata rize i pilecih prsa pa treniram pa poslije treninga 3 bijelanca i jedno zumance i 2 banane malo meda i mlijeka pa pred spavanje vecinom sardine ili tunjevinu a mogu i taj sir probat jest tak navece nije problem,sa sela sam pa je to sve frisko :) a zasto PROSTAR jel taj bolji od dymatize ili?

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #15 on: July 08, 2010, 04:31:33 PM »
ne valja nista ! prostar trenutno najkvalitetniji whey sa preko 6 gr bcaa per serving,kombinacija izolat/koncetrat,83 % proteina,sta reci,to je sam vrh a i firma je jako dobra ...takodje bi ti preporucio iso xp,ekonomicno pakovanje od 2.5 kg. za 250 din. visu cenu,inace je cist izolat sa istim procentom proteina cini mi se,vrhunski ukusi itd...sto se tice ishrane evo sta mi je upalo u oko,beli hleba ne reko sam da se brasno izbacuje iz upotrebe,samo crni i razani,6 celih jaja ne jer zumanca sadrze mnogo masti i holesterola,10 belanca ujutru i 2 zumanca mozes,nemoj pileca prsa,vec nepreradjeno meso,piletina ali samo belo meso od nje...posle treninga treba da imas komplexne hidrate kao sto je krompir i pirinac i MESO,popijes pwm i posle pola sata ovaj obrok a ako nemas vej onda odmah posle treninga belanca i isto posle pola sata obrok...banane i med niakko,prostis seceri...tunjevinu konzumiraj a ne sardi,iscedi lepo od masti i isperi od soli...iams izuzetno malo hidrata u ishrani sto je jaako lose sobzirom na tvoju sliku sa avatara...

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #16 on: July 08, 2010, 05:34:09 PM »
ne valja nista ! prostar trenutno najkvalitetniji whey sa preko 6 gr bcaa per serving,kombinacija izolat/koncetrat,83 % proteina,sta reci,to je sam vrh a i firma je jako dobra ...takodje bi ti preporucio iso xp,ekonomicno pakovanje od 2.5 kg. za 250 din. visu cenu,inace je cist izolat sa istim procentom proteina cini mi se,vrhunski ukusi itd...sto se tice ishrane evo sta mi je upalo u oko,beli hleba ne reko sam da se brasno izbacuje iz upotrebe,samo crni i razani,6 celih jaja ne jer zumanca sadrze mnogo masti i holesterola,10 belanca ujutru i 2 zumanca mozes,nemoj pileca prsa,vec nepreradjeno meso,piletina ali samo belo meso od nje...posle treninga treba da imas komplexne hidrate kao sto je krompir i pirinac i MESO,popijes pwm i posle pola sata ovaj obrok a ako nemas vej onda odmah posle treninga belanca i isto posle pola sata obrok...banane i med niakko,prostis seceri...tunjevinu konzumiraj a ne sardi,iscedi lepo od masti i isperi od soli...iams izuzetno malo hidrata u ishrani sto je jaako lose sobzirom na tvoju sliku sa avatara...

zasto je crni hleb bolji od belog i zashto su masti i holesterol iz zumanaca lose ?
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #17 on: July 08, 2010, 05:45:59 PM »
zato sto je zemlja okrugla :astronom: 

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #18 on: July 08, 2010, 05:48:02 PM »
zato sto je zemlja okrugla :astronom: 

takav odgovor  sam i ochekivao .. 
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #19 on: July 08, 2010, 05:51:44 PM »
na glupa pitanja odgovaram jos glupljim odgovorom... :signthankspin: