EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Muscle Juice Revolution 2600??  (Read 8622 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #20 on: July 08, 2010, 06:13:05 PM »
na glupa pitanja odgovaram jos glupljim odgovorom... :signthankspin:

boga mi,posteno si rekao,da si izvor gluposti-jesi
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #21 on: July 08, 2010, 06:21:19 PM »
ok.,ja sam izvor gluposti a onaj koji ne zna nista ii bez procitanog reda o bilo cemu dodje na ovaj forum on nije,brao,nema sta,odlican zakljucak...  :super:  odo ja sad sa foruma posto nista ne znam,poz... ;)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #22 on: July 08, 2010, 06:27:32 PM »
1.ti sto dolaze bez ijednog procitanog reda su pacijenti posebnog reda
2.ins u venu?  :crazy: mozes da ubijes nekog tako
3.o zumancima je pisano x puta+njemu,ako nema problema sa holesterolom,verovatno nece smetati koje zumance vise dnevno
4.beli vs crni hleb? decko,u srbiji zivis,sve je to isto sranje obojeno drugom bojom a ti mu kazes da zameni beli crnim
5.pozdrav
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #23 on: July 08, 2010, 06:39:55 PM »
2. mogu,ali ko je blesav da radi to,msm. ja kad se odlucim na neki aas proucim ga valjda do srzi,kako se ubrizgava itd.,a o insulinu nisam informisan jer mi jos uvek nije potreban..
3. holesterol mozda ne moze da nasteti mladjima ali nije dobar u svakom slucaju ni za nekog mladjeg
4. moze da kupi crno brasno a ima u merkatoru pravi crni hleb,to se oseti po ukusu da li je crni ili ne,istina je da farbaju hleb ali oseti se razlika,takav mozes naci jako cesto u malim prodavnicicama...u merkatoru imas onaj kao pogaca,to je pravi crni... ;)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #24 on: July 08, 2010, 06:45:22 PM »
2.ako nisi informisan,zasto pises takve stvari?
3.opet-pise o tome sve
4.tom logikom moze i da ode na vodenicu da kupi cisto brasno,da bude siguran..takav hleb o kom pricas kosta malo vise od proseka i zar nije bolje da jede izvore hidrata kao i svi drugi umesto da daje 4x vise para na izvor za koji cak nije siguran da je cist?
plus je hardgainer,nece njemu skoditi ni parce pice ponekad ni neki drugi junk jer jednostavno ima brz metabolizam,nije sve bas tako crno belo uvek
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #25 on: July 08, 2010, 10:12:56 PM »
odlichno je shto se o holesterolu infromishesh iz blica ... REALNO JA SECHEM DESNU RUKU da ti nemash pojma koje je jedinjenje holesterol .. ne znash koje vrste holesterola postoje i koja im je uloga ..

da li znash koliko telo proizvodi holesterola dnevno i zashto ??? da li znash korelaciju izmedju unosa holesterola i proizvodnje tela ... da li znash shta je oxidacija holesterola ... ???

odgovori mi sve i imash od mene izvini i skidam ti kapu ... svaki odgovor tipa zemlja je okrugla cu shvatiti kao tvoje priznanje da NEMASH pojma o ovoj tematici , i ako je tako zashto onda pishesh ??? zashto ne provedesh to vreme chitajucu i uchechi ???

kktnx
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline mersim

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #26 on: July 08, 2010, 10:53:26 PM »
ne valja nista ! prostar trenutno najkvalitetniji whey sa preko 6 gr bcaa per serving,kombinacija izolat/koncetrat,83 % proteina,sta reci,to je sam vrh a i firma je jako dobra ...takodje bi ti preporucio iso xp,ekonomicno pakovanje od 2.5 kg. za 250 din. visu cenu,inace je cist izolat sa istim procentom proteina cini mi se,vrhunski ukusi itd...sto se tice ishrane evo sta mi je upalo u oko,beli hleba ne reko sam da se brasno izbacuje iz upotrebe,samo crni i razani,6 celih jaja ne jer zumanca sadrze mnogo masti i holesterola,10 belanca ujutru i 2 zumanca mozes,nemoj pileca prsa,vec nepreradjeno meso,piletina ali samo belo meso od nje...posle treninga treba da imas komplexne hidrate kao sto je krompir i pirinac i MESO,popijes pwm i posle pola sata ovaj obrok a ako nemas vej onda odmah posle treninga belanca i isto posle pola sata obrok...banane i med niakko,prostis seceri...tunjevinu konzumiraj a ne sardi,iscedi lepo od masti i isperi od soli...iams izuzetno malo hidrata u ishrani sto je jaako lose sobzirom na tvoju sliku sa avatara...
a posto trenutno nemam wheya koliko bijelanaca mi je potrebno odma poslije treninga?a jbg volim bijeli hljeb bas :S i mislim ne smeta mi nimalo,stvanro imam jak katabolizam i nebi mi ni skodilo i malo sala al kazem nema mi toga hehe.takodje cu tak poslije treninga od sad da jedem rizu i krompira i bijelo meso :)al pileca prsa i jesu bijelo meso zar ne?ipak su to ove moje kokosi i nista to nije preradjeno :)

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #27 on: July 09, 2010, 12:14:34 AM »

odlichno je shto se o holesterolu infromishesh iz blica ... REALNO JA SECHEM DESNU RUKU da ti nemash pojma koje je jedinjenje holesterol .. ne znash koje vrste holesterola postoje i koja im je uloga ..

da li znash koliko telo proizvodi holesterola dnevno i zashto ??? da li znash korelaciju izmedju unosa holesterola i proizvodnje tela ... da li znash shta je oxidacija holesterola ... ???

odgovori mi sve i imash od mene izvini i skidam ti kapu ... svaki odgovor tipa zemlja je okrugla cu shvatiti kao tvoje priznanje da NEMASH pojma o ovoj tematici , i ako je tako zashto onda pishesh ??? zashto ne provedesh to vreme chitajucu i uchechi ???

kktnx


wtf blic... :wow: postoji los i dobar holesterol hdl i ldl,los holest. se povecava konzumiranjem aas... pravo da ti kazem ne zanimaju me jedinjenja holest. i ostale gluposti koje su mi nebtine,meni je bitno da znam da ne jedem vise od 5 zumanaca dnevno a da ja iznosim ovde neke naucne studije,nemas nista od toga covece,samo se zamlacujes bzvz.,da si na faxu za nutricioniste pa i da shvatim ali ovako katastrofa ...sta,ja mora da znam kako reaguje metan recimo u azotnoj kiselini lupam da bih ga mogo koristiti,bullshit,to prerasta u ozbiljno zaladjivanje..ne zanima me ni oxidacija ni koleracija jer ti to nece pomoci nikako u dobijanju na misicnoj masi...ja nisam naucnik,ja sam bb... ;)

Offline @Bestia@

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #28 on: July 09, 2010, 12:18:38 AM »
a posto trenutno nemam wheya koliko bijelanaca mi je potrebno odma poslije treninga?a jbg volim bijeli hljeb bas :S i mislim ne smeta mi nimalo,stvanro imam jak katabolizam i nebi mi ni skodilo i malo sala al kazem nema mi toga hehe.takodje cu tak poslije treninga od sad da jedem rizu i krompira i bijelo meso :)al pileca prsa i jesu bijelo meso zar ne?ipak su to ove moje kokosi i nista to nije preradjeno :)


onda ok.,pileca prsa jesu belo meso samo ime kaze ali u neka prodavic ubacuju soju,posto ti pravis najbolje znas sta se unutra nalazi.... :evillaugh:
uzmi 10 -15 bijelanjaka,to ti je ekvivalentno 1.5 merici whey-a ako su jaja veca... ;)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Muscle Juice Revolution 2600??
« Reply #29 on: July 09, 2010, 12:31:09 AM »
pileca prsa=pilece grudi=meso,ne salama
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380