EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: NATURAL TWIST  (Read 5564 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
NATURAL TWIST
« on: May 13, 2009, 02:15:41 PM »
Pozz,
dali neko mozda zna kakvog kvaliteta su gore navedeni proizvodi. Malopre sam u apoteci video neke njihove proteine, na jednom je cak pisalo "whey protein" sa sastavom ako se dobro secam 80% proteina, 6,3% masti i oko 13 % UH. Inace ukus bi trebalo da je neutralan, a aproizvodjac DMV Int. Holland
Hvala unapred

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: NATURAL TWIST
« Reply #1 on: May 13, 2009, 02:53:17 PM »
sto bi uzimao nesto iz apoteke pored specijalizovanih radnji..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: NATURAL TWIST
« Reply #2 on: May 13, 2009, 03:04:01 PM »
sto bi uzimao nesto iz apoteke pored specijalizovanih radnji..
mozda coveku sigurnije uzimati iz apoteke... :)
dosta njih se boje sporske prehrane, umisleci sebi ili neko drugi da je stetno ta hemija iz sopa :lol:
pa misli da ako uzme iz apoteke da je to sigurno i zdravo... :yes:
Pozz,
dali neko mozda zna kakvog kvaliteta su gore navedeni proizvodi. Malopre sam u apoteci video neke njihove proteine, na jednom je cak pisalo "whey protein" sa sastavom ako se dobro secam 80% proteina, 6,3% masti i oko 13 % UH. Inace ukus bi trebalo da je neutralan, a aproizvodjac DMV Int. Holland
Hvala unapred
stari preporucujem ti da neuzimas niki protein iz apoteke....
ja sam jedno davno kad sam bijo maldji kupijo i jedva popijo 3 puta kad se nisam ispovraco...
posle sam se drzo belancad i tune posle treninga... dok nisam zaradio svoju prvu kintu...
sad cak i stara oce nekad da joj smuckam malo wheya..  :lol:
kupovo sam u apoteci jel tad mi starci nisu dozvoljavali da kupujem, nista od preparata, jedino u amoteci.... kupijo sam jednom i kreatin, kad nisam crko od njega.. neznam sta je rec ili je rok ili nesto drugo... uglavnom sam dobijo groznicu i temparaturu i za dan izgubijo 5kg.... :wallbash1:
posle sam preso na sporsku prehranu i evo vec 5godina ziv i zdrav koristim iste... i nista mi nije,
nit mi sta fali ;)
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: NATURAL TWIST
« Reply #3 on: May 13, 2009, 04:29:29 PM »
Ne radi se o kupovini...Postoji firma u Srbiji koja se bavi uvozom isolata mleka, soje, graska, belanaca u prahu...(radim im prevoz iz Holandije i Nemacke). E sada iz vet.ins. rekli su nam da ne sme da se koristi bez prethodne obrade, a stvarcice se uglavnom koriste u preh. ind. (ako pogledate vakuumirane proizvode vecine nasih eminentnih meshih proizvodjaca i preradivaca , mozete npr. da saznate da slanina moze da se pravi i od soje!!!) pa me je malo iznenadilo da neko kod nas pakuje i prodaje to pa jos pise whey ili cisti protein ili... Hteo sam da vidim da li neko ima iskustva posto ne zelim da pljujem bez prethodne provere da se radi o onome sto kod mene u magacinu dolazi i drzi se kao stocna hrana. Inace sam kao klinac imao slicno iskustvo kao sto rece Newen, pa se drzim proverenih stvari!