EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: NUT Skin-Bursting Stack  (Read 9390 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: NUT Skin-Bursting Stack
« Reply #10 on: January 18, 2011, 06:12:04 PM »
pa dobro
neznam kako mozes da spavas sale jer je on odista jako deluje na CNS i veoma dugo ga iritira..ali dobro..ako ti odgovara
a cim bi ga zasolio
bcaa,glutamin,BA,creatine..ovo bi bilo ok ukoliko unosis tecne AK u toku treninga
lapradnje oko EAK su za one neupucene i za maminovac trenutno jer su one izuzetno dobre ali potpuno nesiplative i one odavno psotoje na nasem trzistu samo sto ocigledno niko ne cita label prilikom kupovine bilo kog suplementa vec slusa likove koji ih parazlixraju kao zmija zabu

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: NUT Skin-Bursting Stack
« Reply #11 on: January 19, 2011, 02:00:34 PM »
pa dobro
neznam kako mozes da spavas sale jer je on odista jako deluje na CNS i veoma dugo ga iritira..ali dobro..ako ti odgovara
a cim bi ga zasolio
bcaa,glutamin,BA,creatine..ovo bi bilo ok ukoliko unosis tecne AK u toku treninga
lapradnje oko EAK su za one neupucene i za maminovac trenutno jer su one izuzetno dobre ali potpuno nesiplative i one odavno psotoje na nasem trzistu samo sto ocigledno niko ne cita label prilikom kupovine bilo kog suplementa vec slusa likove koji ih parazlixraju kao zmija zabu

Pa ja ga popijem oko 20h i drzi me ona euforija kao na efedrinu do nekih 24h taman posle legnem i zaspim  :lol: :lol: Nije mi jasno sta je u njemu sto izaziva onakav osecaj euforije i kasnije malo i suva usta budu...Sto se amino tice uzimam BCAA samo za sada...Sve u svemu jako dobar preparat i preporucio bi ga svima,ali samo sa realnim ocekivanjima sto se rezultata tice  :lol:
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: NUT Skin-Bursting Stack
« Reply #12 on: January 20, 2011, 01:11:24 PM »
pa tu euforiju i kasnije suvocu usta izaziva GERANIUM I SIYANDROL

imao sam prilike probati oba solo...brateeeeeee  :evillaugh: :evillaugh:

e zato se ide na robiju :lol: :lol: :lol: