EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: NO proizvodi  (Read 242041 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #490 on: January 26, 2011, 02:36:07 PM »
teretana.ba je forum ha ha ha
a znaš kako mi djeluje, isto kao da je jedan lik uzeo 100 nikova i da sam sa sobom priča, kao dobar v-max pump, onda lafo drugi se javlja, v-max opump je najbolji, onda i sljedeći nema ništa kao v-max pump, ma to je šou, ne možeš da vjeruješ, ha ha ha

Offline Otorinolaringolog

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #491 on: January 26, 2011, 10:38:25 PM »
ja pio horse power i nista

Offline vlado0550

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 258
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #492 on: January 27, 2011, 05:14:39 AM »
teretana.ba je forum ha ha ha
a znaš kako mi djeluje, isto kao da je jedan lik uzeo 100 nikova i da sam sa sobom priča, kao dobar v-max pump, onda lafo drugi se javlja, v-max opump je najbolji, onda i sljedeći nema ništa kao v-max pump, ma to je šou, ne možeš da vjeruješ, ha ha ha

da ti nisi taj lik sa 100 nikova  :wow:

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #493 on: January 27, 2011, 09:38:35 AM »
koliko mi se čini, ja pišem pod jednim.
samo ne znam čemu to, čemu sumnja prema nekom novom, ako sam se registrovao, to znači da sam došao da nađem neke informacije koje bi mi bile od koristi, pošto stvarno vidim da na ovom forumu ima sigurno da se dobije savjet, a ne kao na većini drugih, gdje neki karinaši sebi daju za pravo da djele kojekakve savjete, a veze sa životom nemaju.
ne sviđa mi se ta neka zadrška koju ovdje primječujem, ali kažem, novi sam i možda ne znam neke stvari, iz ovog se da zaključiti dda ste vjerovatno imali negatiivnih iskustava sa pridošlicama.
ja nisam nikakav bombaš i to ćete vremenom vjerovatnom i uvidjeti.

Offline vlado0550

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 258
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #494 on: January 27, 2011, 10:24:59 AM »
koliko mi se čini, ja pišem pod jednim.
samo ne znam čemu to, čemu sumnja prema nekom novom, ako sam se registrovao, to znači da sam došao da nađem neke informacije koje bi mi bile od koristi, pošto stvarno vidim da na ovom forumu ima sigurno da se dobije savjet...

pa dobro dosao i na forumu ima sigurno da se dobije dobrih informacija...

a ne kao na većini drugih, gdje neki karinaši sebi daju za pravo da djele kojekakve savjete, a veze sa životom nemaju.
ne sviđa mi se ta neka zadrška koju ovdje primječujem, ali kažem, novi sam i možda ne znam neke stvari, iz ovog se da zaključiti dda ste vjerovatno imali negatiivnih iskustava sa pridošlicama.
ja nisam nikakav bombaš i to ćete vremenom vjerovatnom i uvidjeti.

pa i ti si barem po meni uletio malo sa napuhanom pricom i pun sebe i bacaio "pricu" kako si gurnuo preko 200 kg na bencu, sto me podsjetilo na tip foruma o kojemu pricas itd...

da ne idemo u off, tema su no reaktori...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: NO proizvodi
« Reply #495 on: January 27, 2011, 11:39:21 AM »
ja pio horse power i nista
zato ima milion reaktora, pa pronadjes koji tebi "lezi"
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #496 on: January 27, 2011, 03:59:42 PM »
pa dobro dosao i na forumu ima sigurno da se dobije dobrih informacija...

pa i ti si barem po meni uletio malo sa napuhanom pricom i pun sebe i bacaio "pricu" kako si gurnuo preko 200 kg na bencu, sto me podsjetilo na tip foruma o kojemu pricas itd...

da ne idemo u off, tema su no reaktori...
samo da pojasnim, ja nisam uletio na forum pričom o težinama, da si malo pomnije čitao poruke, znao bi o čemu je riječ. ali nisi, i šta ja tu mogu, zna lazić šta je poenta priče i svega bila, a u ostalom tebi se nisam ni obračao, već upravo od lazića sam tražio neke informacije.
ali da ne idemo u of, drži se tzeme.

Offline vlado0550

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 258
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #497 on: January 28, 2011, 04:14:21 AM »
samo da pojasnim, ja nisam uletio na forum pričom o težinama, da si malo pomnije čitao poruke, znao bi o čemu je riječ. ali nisi, i šta ja tu mogu, zna lazić šta je poenta priče i svega bila, a u ostalom tebi se nisam ni obračao, već upravo od lazića sam tražio neke informacije.
ali da ne idemo u of, drži se tzeme.


 :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wallbash1:

Offline kum

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #498 on: February 02, 2011, 01:41:34 AM »
NO proizvodi su u principu svi dobri,nekom je bolji XPlode,nekom Shot itd.Stvar je individualnog karaktera i sami trebate experimentisati tj. probavati razne reaktore da bi ste znali sta vam najbolje odgovara.Ali da ne dodje do zablude,ukoliko vasi dnevni obroci nisu dobri,nista od tog posla.Zato jedite dobro i kvalitetno da biste iskoristili prokrvljenost koju vam pruza reaktor i transportuje materije koje grade misic na ciljanu misicnu grupu.Ako je potrebno reci, moje skromno misljenje ide u prilog od prilicnog broja probanih reaktora,
XPlode i NaNo Vapor,a mozda mi neko nece verovati Delivery od firme Api je takodje bio odlican

Offline mandacgpg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 64
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #499 on: February 02, 2011, 09:22:52 AM »
Pitanje za Lazica...

Pocinjem sa koriscenjem No Explodom za koji dan. Planiram u aprilu da uzmem klenbutarol (u trajanju od 10-14 dana, vise mi ne treba) u cilju skidanja zastarelih masnih naslaga na donjem dijelu stomaka.

Pitanje glasi : Da li su Explode i Klen kompitebilni tj. da li se mogu piti zajedno ? da li Klen neutralise dejstvo No-a ?

Hvala unaprijed  :)