EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pitanje o cell masu i jos ponesto  (Read 41491 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #140 on: August 20, 2009, 03:49:48 PM »
Ima li sanse da mi s vremena na vreme glutamin izaziva nesanicu. Pijem ga pred spavanje. Ove noci nisam spavao a pre nego sto ga popio spavalo mi se samo tako. S vremena na vreme mi se desava da tako ne mogu da zaspim.....
nisam bas upucen u to...ALL...  cakajmo neko iskusnijeg...
na jednom clanku sam procito, da od glutamina moze izazvati nesanicu..
al opet kod nekog, je drugcija prica... dok poboljsava san...
i meni se u zadnje  vreme desavalo isto... :yes:
zato ga nepijem bas pred spavanje... ;)
kad se setim ili ako nadjem pusticu LINK.. :)
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #141 on: August 20, 2009, 04:04:30 PM »
Srecom zaspah oko 6 izjutra uz spansku seriju na pinku. Desava mi se po nekad ali ne cesto. Primecujem jer od skoro uzimam suplementaciju pa primecujem razliku u treninzima bez i sa suplementacijom. Pusti link ako nahvatas teht

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #142 on: August 20, 2009, 04:08:11 PM »
Ima li sanse da mi s vremena na vreme glutamin izaziva nesanicu. Pijem ga pred spavanje. Ove noci nisam spavao a pre nego sto ga popio spavalo mi se samo tako. S vremena na vreme mi se desava da tako ne mogu da zaspim.....
ili oporavlja te..ako ne mozes da spavas iznaci da nisi umoran..
ili trazi resenje u mogucnosti da si se pretrenirao pa on ne moze da te oporavi i zato ne mozes da spavas
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #143 on: August 20, 2009, 04:15:58 PM »
Pusti link ako nahvatas teht
evo tazim al izgleda da nema... :hitself:
mora da su i oni skinuli..jel na sve jednom mestu preporucuju gl. pred spavanje... :yes:
meni se desavalo da se nalijem vode, sa gl... a onda nemogu da zaspim i po 1h vremena... :lol:
mozda je razlog ovo sto navede Lazic :dunno:
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #144 on: August 20, 2009, 04:36:27 PM »
3 dana vezbam pa dan pauze pa 2 dana vezbam pa dan pauze.
Treceg dana radio noge, sta znam, nisam isao do otkaza. Odradio solidan trening tako da sada imam upalu. Ko ce ga znati sto nisam zaspao, nije problem u principu. Zanimalo me ima li sansi da me glut cima ali dobro.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #145 on: August 20, 2009, 04:40:28 PM »
moras da prepoznas kad se pretreniras..moze da se desi da ti se najezi koza, da ti bude hladno, da nekada ne mozes da jedes, da ne mozes da spavas, da ti se previse spava it..cudni signali se javljaju
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #146 on: August 20, 2009, 04:49:27 PM »
I Dorian kaze da mu je nervni sistem bio "cudan" i da je to bio znak da je pretreniran... :)

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #147 on: August 20, 2009, 05:49:29 PM »
Mislim da se nisam pretrenirao juce dok radio noge. Mada mi se dva dana pre toga na pola treninga oba puta malo i vrtelo u glavi. Ali gledao da se dobro naspavam. Vodim koliko toliko racuna da ne "overim" :lol

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #148 on: September 18, 2009, 04:13:04 PM »
Postovani,
Planiram za par meseci uzimati kreatin monohidrat u kombinaciji sa Beta-alanin-om. Uz to bih ubacio razume se i whey protein, najverovatnije kombinacija koncentrat izolat. Citao sam nesto o sinergijskom dejstvu ovih proizvoda za rast snage i mase pa me zanima vase iskustvo.
   Da li neko od vas sa foruma moze da mi kaze kakvu kombinaciju da napravim i kako da uzimam ova 3 proizvoda da bi dobio najbolje rezultate? Mislim pre svega na kolicinu i nacin uzimanja po danu.
   Zelim da napomenem da sam uzimao samo jednom kreatin monohidrat i da sam u svemu ovome pionir.
   Unapred hvala.

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #149 on: September 19, 2009, 02:04:46 AM »
Postovani,
Planiram za par meseci uzimati kreatin monohidrat u kombinaciji sa Beta-alanin-om. Uz to bih ubacio razume se i whey protein, najverovatnije kombinacija koncentrat izolat. Citao sam nesto o sinergijskom dejstvu ovih proizvoda za rast snage i mase pa me zanima vase iskustvo.
   Da li neko od vas sa foruma moze da mi kaze kakvu kombinaciju da napravim i kako da uzimam ova 3 proizvoda da bi dobio najbolje rezultate? Mislim pre svega na kolicinu i nacin uzimanja po danu.
   Zelim da napomenem da sam uzimao samo jednom kreatin monohidrat i da sam u svemu ovome pionir.
   Unapred hvala.

Uzimao sam beta k od Ultimate Nutritiona to je kombinacija beta alanina i kre alkalina i pokazao mi se vise nego odlicno, koristio sam ga ujutru na prazan stomak i 30min prije treninga