EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: posle KREATINA  (Read 7214 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nikolasimke

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
posle KREATINA
« on: March 13, 2009, 05:58:03 PM »
pozdrav svima..skoro cu potrositi kanticu kreatina koju uzimam...veoma sam zadovoljan rezultatima..imam jedno pitanje i treba mi pomoc! svi mi kazu da cu sve dobijeno kreatinom izgubiti kad prestanem da ga pijem,jer on vuce vodu u misice...i samim prestankom to ce se izgubiti...moj drugar je pio i cim je prestao je izgubio sve posle mesec dana..sta posle kreatina?..necu vise da ga uzimam,a ne bih da izgubim bas sve ovo sto sam postigao sa njim! hvala unapred na pomoci

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: posle KREATINA
« Reply #1 on: March 13, 2009, 06:08:45 PM »
pojacaj unos proteina,vezbaj kako treba..ispostuj sve faktore koji su szasluzni da bi imao misice i nema brige..
inace uzeti samo jednom kreatin i nikada vise-promasena investicija, ciji rezultati kratko traju..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nikolasimke

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: posle KREATINA
« Reply #2 on: March 13, 2009, 06:12:00 PM »
zaboravio sam da kazem..uzmiam zajedno sa njim i gejner i ovo malo whey-a sto mi je ostalo..hranim se dobro...samo se plasim da cu sve ovo postignuto izgubiti ako prestanem s kreatinom??da uzmem posle njega nesto???

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: posle KREATINA
« Reply #3 on: March 13, 2009, 06:27:43 PM »
zaboravio sam da kazem..uzmiam zajedno sa njim i gejner i ovo malo whey-a sto mi je ostalo..hranim se dobro...samo se plasim da cu sve ovo postignuto izgubiti ako prestanem s kreatinom??da uzmem posle njega nesto???
uymi glutamin.... ;)
onda ce ti ostat sve :yes:
i naravo dora hrana i trenig.... :)
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline nikolasimke

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: posle KREATINA
« Reply #4 on: March 13, 2009, 06:44:04 PM »
hvala na odgovorima..a sa glutaminom (eventualno proteinom)i pojacanom ishranom-da li ce se ta voda zameniti proteinima,tj misicom ili cu samo da zadrzim vodu???????????...hteo bih da to dobijeno kreatinom zamenim misicima,bar malo..ne da zadrzim vodu ili da izgubim sve...poz svima i hvala unapred na odgovorima

Offline ISO-100

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 304
  • Gender: Male
Odg: posle KREATINA
« Reply #5 on: March 13, 2009, 07:16:02 PM »
a zasto neces vise da pijes kreatin? napravis pauzu od mesec dana i uzmes ga ponovo, ne vidim u cemu je problem...ali Glutamin je extra stvar kad se upari sa creatinom i whey-om :)

Offline nikolasimke

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: posle KREATINA
« Reply #6 on: March 13, 2009, 09:00:23 PM »
pa ne znam...necu da se pumpam vise tom vodom..dosta....a s druge strane ne zelim bas da izgubim ovo sto imam,a zasluga je najvise kreatina...na koji nacin da malo prosto receno ''zamenim tu vodu misicima''..da ne izgubim masu koju sam dobio...nek ode sva voda,boli me uvo,al bih voleo da ne opadnem skroz... :wallbash1: :dunno:

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: posle KREATINA
« Reply #7 on: March 13, 2009, 09:26:11 PM »
pojacaj unos proteina,vezbaj kako treba..ispostuj sve faktore koji su szasluzni da bi imao misice i nema brige..
inace uzeti samo jednom kreatin i nikada vise-promasena investicija, ciji rezultati kratko traju..
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: posle KREATINA
« Reply #8 on: March 13, 2009, 09:28:57 PM »
uymi glutamin.... ;)
onda ce ti ostat sve :yes:
i naravo dora hrana i trenig.... :)

Buraz ono sto se gubi posle kreatina jeste voda....glutamin ne zadrzava vodu,tako da nisam bas uhvatio logiku u tome sto si predlozio
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: posle KREATINA
« Reply #9 on: March 13, 2009, 10:13:05 PM »
pa glutamin je za cistu misicnu masu, kako ne znas.  :lol: