EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Potreban savet?  (Read 5578 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dexy_cg88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Potreban savet?
« on: April 06, 2008, 11:33:19 PM »
zdravo svima,imam par pitanja.Sta mislite o ovim preparatima ANABOLICPAK,AMINO AMPULE,AMINO FUEL sve je firma BioTech.

Zanima me da li bih ja kao pocetnik to smeo da koristim (idem u teretanu 2 meseca i imam sad 64 kg)
Ugoio sam se 6-7kg za ova dva meseca i uzimao sam Gainere i kreatin,a sada sum uzeo
Whey maximize Californija Fitnes na 33gr praska po dozi ima 24gr proteina 3gr ugljenih hidrata i 2 gr masti.
Zanima me da li je ovo ok Whey ja ga uzimam dva puta dnevno (posle treninga sa vodom i uvece sa mlekom).
Posebno me zanima sta mislite o ANABOLICPAK-u i o AMINO AMPULAMA?
Uzeo bih nesto malo bolje sad pred leto,pa sam mislio da uzmem
neki dobar whey,kreatin (sta mislite o kreatinu transportni sistem,da li je bolji od kreatina monohidrata?),ANABOLICPAK,AMINO AMPULE I AMINO FUEL
pa me zanima da li bih ja smeo to sve od jednom da koristim,nebi bas hteo da se zeznem.Unapred hvala

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Potreban savet?
« Reply #1 on: April 07, 2008, 01:32:35 AM »
sve sto je bio tech BACI U DJUBRE!

Ne lupaj
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Potreban savet?
« Reply #2 on: April 07, 2008, 06:21:39 AM »
sve sto je bio tech BACI U DJUBRE!

druze nisu njihovi proizvodi toliko loshi koliko su gadni, a sada ako ti nemash para mozesh uzeti tako neshto, mnogo je bolje nego "baciti ga u djubre" znachi ako se gadish ukusa onda bolje shtekaj pare, ali ako ti ukus nije problem, a nemash para(ili ne zelish da dajesh puno), onda nije loshe

Offline Svemirac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 567
  • Gender: Male
Odg: Potreban savet?
« Reply #3 on: April 07, 2008, 09:39:55 AM »
ma ne da su losi nego su katastrofa,pogotovo kreatin,zidas kucu sa njime,pesak je blaga rec za njihov kreatin....ja nista ne uzimam od njih,niti cu...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Potreban savet?
« Reply #4 on: April 07, 2008, 04:01:43 PM »
ma ne da su losi nego su katastrofa,pogotovo kreatin,zidas kucu sa njime,pesak je blaga rec za njihov kreatin....ja nista ne uzimam od njih,niti cu...
o ukusima ne treba raspravljati ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline dexy_cg88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: Potreban savet?
« Reply #5 on: April 07, 2008, 09:22:33 PM »
pazi sada brate Svemirac ja sam se  za dva meseca sa njihovim preparatima ugio 7kg a snaga mi se za troduplo povecala,ja sam za sada zadovoljan i mislim da je za pocetak dobar i BioTech,za nesto skuplje nemam bas trenutno para,tako da je bolje nesto nego nista.A o tome da li se nekom svidja ukus ili ne naravno to je sve stvar ukusa.Nije ok sa tvoje strane da kazes da je to sranje jer sam siguran da ima ovde nekog ko je koristio mnogo duze od mene ove preparate i da je bio zadovoljan rezultatima.Mene zanima samo sta drugi misle o preparatu tj o njegovom sastavu itd.a ne o tome sta misle o proizvodjacu i dosta diskusije o tome :pullhair:

Offline dexy_cg88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: Potreban savet?
« Reply #6 on: April 08, 2008, 03:44:15 PM »
e sada ti znas sta sam ja nabacio da li salo ili misic,ali ima vas dosta koi mislite da sve znate a u stvari neznate nista.Pa normalno je da cu ja da jurim prvo masu pa tek onda definiciju,jer si ti procito koliko ja imam kila,a visok sam skoro 1,80cm?Tako da veruj mi nemam ni gram sala,a bas da mi je svih 7 kg voda ne verujem.Stoga znaci da trebas da se drzis teme ako sam pitao sta mislis o preparatima i ti si rekao svoje misljenje to je to nisu potrebne nikakve rasprave.OK?

Offline Tijana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 438
  • Gender: Female
Odg: Potreban savet?
« Reply #7 on: April 08, 2008, 05:06:05 PM »
Tako je !   : ;)
Само јаки можемо све, буди јака

Offline Aca

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 96
  • Gender: Male
    • Mislilac
Odg: Potreban savet?
« Reply #8 on: April 08, 2008, 06:05:23 PM »
I meni je potreban savet,zanima me je l' mi je potreban whey danima kad nemam trening ako jeste kad da ga pijem(oko koliko sati) i koliko?

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Potreban savet?
« Reply #9 on: April 08, 2008, 07:39:30 PM »
I meni je potreban savet,zanima me je l' mi je potreban whey danima kad nemam trening ako jeste kad da ga pijem(oko koliko sati) i koliko?

1 merica whey kad osetis da ti je najkorisnijji..po slobodnoj proceni
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: