EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pomoc oko preparata  (Read 5602 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: pomoc oko preparata
« Reply #10 on: March 13, 2008, 11:42:36 PM »
Pa cena ti sve govori...Kolko para tolko muzike...
Moje misljenje je da je Izolat (100% ISO Whey ) najbolji, jer sadrzi najvise proteina...
Sve zavisi kolko si spreman da odvojis...
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: pomoc oko preparata
« Reply #11 on: March 14, 2008, 12:18:27 AM »
Nema potrebe za izolatom,whey je sasvim dovoljan.....
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Meowth

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: pomoc oko preparata
« Reply #12 on: April 08, 2008, 02:50:38 AM »
Citao sam malo pazljivije po sajtu i saznao da od kile whey-a ovog kojeg planiram kupiti necu imati neku veliku korist (ispravite me ako grijesim) ako ne nastavim piti bar jos koju kilu.
Moj je problem u tome sto nemam toliko para da sebi nabavljam tolike whey-ove. :nonono:

Odlucio sam malo eksperimentisati pa sam kupio kilu hyper mass 5000 (znam svi ce sada reci to je Bio Tech, ne valja ti to nicemu, bezveze si bacao pare...),
htjeo sam isprobati da pocnem bar od necega, naravno rezultata nije bilo, mozda zbog male kolicine, a mozda i zbog neceg drugog (ako znate zbog cega recite).
Poslije sam jos malo proucavao po sajtu o geinerima i primjetio sam da dosta clanova govori o tome kako sam mozes napraviti dosta bolji geiner od ovog hyper mass-a 5000, kao uzme se whey,deskstroza,...
Pa sada mene zanima sta se tacno treba pomjesati i u kojim kolicinama da bi se dobio taj kvalitetniji whey???
Hocu da dobijm na masi,pa ako imate savjet oko nekog dr. preparata recite.

Hvala na predhotnim odgovorima!!!

Offline Svemirac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 567
  • Gender: Male
Odg: pomoc oko preparata
« Reply #13 on: April 08, 2008, 10:32:51 AM »
hyper mass 5000 sto si to uzeo??? :lol:pa to ne valja :lol: platio si puno para za mnogo secera :lol:    naravno da od jedne kile neces napraviti nista treba ti jako puno whey-a to jest solidni mnogo i dobra ishrana i jak trening da bi napravio nesto......kupi whey i dekstrozu i zavrsio si posao a ne da bacas pare na glupe genere...

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: pomoc oko preparata
« Reply #14 on: April 08, 2008, 11:57:14 AM »
Ako nemas sredjenu ishranu tesko to ide....Gejner je kao sto je napisano 1000000000000000000000000 puta na forumu protein+uh i sluzi za ljude koji ne mogu da unesu dovoljno kalorija preko dana....Taj gejner koji si ti uzeo je prosta dextroza i neki budjavi protein....ta dextroza kosta 1 kg 120 din.. u kilo tog gejnera imas 800 g dextroze pa ajde razmisli malo :hitself:....Pre svega SREDI ISHRANU .... a onda kupi neki whey kojim ces da dopunjujes ishranu odnosno kolicinu proteina koju uneses...i uzmi neku dextrozu za pwm i to je nesto osnovno....Ajde napisi sta i kako jedes....
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: pomoc oko preparata
« Reply #15 on: April 08, 2008, 12:50:22 PM »
Ima tu jos stvari koje se mogu ubaciti ali ne znam koliko ce ti znaciti da ti kazem posto kazes da nisi pri parama... :yes:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: