EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: problem oko preparata,WHEY nikako  (Read 12152 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline stevabre

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
Odg: problem oko preparata,WHEY nikako
« Reply #10 on: March 26, 2011, 03:20:04 PM »
jos ovo,molim vas,desktrozu nisam nikad ranije uzimao i pio,pojma nemam,smatrao sam da mi ne treba,ali sad reko da uzmem uz ovo,recite mi da li da mesam uvek sve zajedno znaci,gluta-kreatin-bcaa-i desktroza u sejker,i tako popijem koliko trebam puta dnevno svejedno,e sad interesuje me uzeo bih ovu sa ukusom limuna,ili je mozda iz nekog razloga bolje da uzmem obicnu desktrozu...?

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: problem oko preparata,WHEY nikako
« Reply #11 on: March 26, 2011, 03:39:38 PM »
Pijes kombinaciju pre i posle treninga,samo posle treninga stavi dekstrozu i stavi maldotextrin,odnos 2:1 za malto.... mozes i tu sa limunom
Nemoj da radis punjenje cepaj 10gr dnevno,i samo ce doci na svoje.....  :yes:
@Nitrom odusevljavas me covece,mada me ne cudi kad si i sa Pedjom stigao da razglabas i doktoriraras po forumu neke stvari no....ako kazes da nije tako...
kazi mi ajde ne na keto,zasto se na bilo kojoj dijeti ne preporucuje monohidrat ?
kazi mi sta se prvo desi sa celijom da bi krenula lipoza? cisto onako...
a to kako sam ja citao forume,pa kao ti i slicni tebi prepisujem to...znaci nemam reci....
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline stevabre

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
Odg: problem oko preparata,WHEY nikako
« Reply #12 on: March 26, 2011, 04:37:13 PM »
aha,ok,znaci samo posle treninga da mesam sa dekstrozom i maldotextrinom,jel 2 maldo. a 1 kasika dekst.?

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: problem oko preparata,WHEY nikako
« Reply #13 on: March 26, 2011, 04:55:06 PM »
aha,ok,znaci samo posle treninga da mesam sa dekstrozom i maldotextrinom,jel 2 maldo. a 1 kasika dekst.?
Da samo posle treninga mesas sa prostim secerima..znaci bar jedno pre treninga 10gr glm 15grm bcaa 5gr kreatina,posle treninga seceri i 10-15gr bcaa,15gr glm 5gr kreatina.
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline stevabre

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
Odg: problem oko preparata,WHEY nikako
« Reply #14 on: March 26, 2011, 05:03:54 PM »
e,ok,onda tako cu da pijem,super,hvala ti!

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: problem oko preparata,WHEY nikako
« Reply #15 on: March 26, 2011, 06:18:03 PM »

kazi mi ajde ne na keto,zasto se na bilo kojoj dijeti ne preporucuje monohidrat ?
kazi mi sta se prvo desi sa celijom da bi krenula lipoza? cisto onako...
a to kako sam ja citao forume,pa kao ti i slicni tebi prepisujem to...znaci nemam reci....


Zato sto kreatin,odnosno MOGUCE kreatin moze usporiti lipolizu! kakve veze ima to sad sa bilo cim?i nemoj ti meni da postavljas podpitanja ,pogotovo ako veze sa temom nemaju..odgovori mi na ono sto sam ja prvi pitao...sta ja imam tebi da govorim o lipolizi ili bilo cemu,dete ti nisi svestan sta pises bre ovo je strasno...to sto pominjes se zove fiziologija a o istoj blage nemas i ne vidim razlog zasto bi je se uopste vatao za to ,nikoga po forumu generalno ne zanima ,vec samo kako da koristi nesto..  ajmo cinjenice ili SHHHH...

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: problem oko preparata,WHEY nikako
« Reply #16 on: March 26, 2011, 07:25:21 PM »
Zato sto kreatin,odnosno MOGUCE kreatin moze usporiti lipolizu! kakve veze ima to sad sa bilo cim?i nemoj ti meni da postavljas podpitanja ,pogotovo ako veze sa temom nemaju..odgovori mi na ono sto sam ja prvi pitao...sta ja imam tebi da govorim o lipolizi ili bilo cemu,dete ti nisi svestan sta pises bre ovo je strasno...to sto pominjes se zove fiziologija a o istoj blage nemas i ne vidim razlog zasto bi je se uopste vatao za to ,nikoga po forumu generalno ne zanima ,vec samo kako da koristi nesto..  ajmo cinjenice ili SHHHH...
Prvo ne moze kreatin da uspori lipozu,vec njegova osobina da navlaci vodu u misicne celije,na sasvim drugaciji nacin nego sto to npr radi taurin.JEL je osnova za kretanje lipoze da celija bude isusena,tj suva,te se na dijetama radi sa raznim drugim oblicima,osim na keto gde se zna odakle treba da se vuce energija...ako kazes coveku da nece navuci vodu od monohidrata onda ovo ima itekako veze sa temom....
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: problem oko preparata,WHEY nikako
« Reply #17 on: March 26, 2011, 08:23:35 PM »
kreatin moze da uspori lipozu
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline snoopy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 546
  • Gender: Male
Odg: problem oko preparata,WHEY nikako
« Reply #18 on: March 28, 2011, 10:34:42 AM »
e hvala! da radim nedelju punjenja sa kretinom ili nema potrebe?

Nema potrebe...

Offline eyesburn

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: problem oko preparata,WHEY nikako
« Reply #19 on: March 28, 2011, 11:53:17 AM »
imam jedan cudan problem,idem vec neko vreme u teretanu,koristio sam neke preparate (kreatin me uvek fino radio) ,citajuci po ovom forumu kapiram da je <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html"><a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a></a> najbitniji u treniranju,ali ja sam vec nekoliko putao kupovao razne i to mislim i najkvalitetnije i uvek ista prica,poklonim drugu ili prodam posto-zasto,i uvek bacim grdne pare....jednostavno apsolutno povraca mi se momentalno posle prve doze..uzimao sam i sa razlicitim ukusima reko da probam ali dzabe nece pa nece..niko me ne kapira kako i zasto to tako...ali tako je..i sad,zelim da mi Lazic i neko ko se ovako razume kaze sta bar priblizno menja <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html"><a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a></a> koje preparate da uzmem,hocu kvalitet,zelim misicnu masu sto vise mogu da nabacim..nisam napisao ni tezinu ni visinu niti ista sl jer smatram da nije bitno,neka bude za sve one koji imaju slican problem..interesuje me sta bi mogo sve da uzmem,koje sve kombinacije,i to..hvala unapred!!!

Sto ne probas neki blend (bez secera po mogucnosti) ja trenutno pijem dym elite gourment (jagoda) bruka dobar ukus - efekat jako slican (u zavisnosti od tipa proteina, ovde su whey i kazein) po meni jos bolje nego cist whey (osim za PWM). Nisam probao, ali cuo sam da je myofusion sto se tice ukusa isto ektra, probaj cisto sumnjam da ce ti biti gadno  ;)